Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

!!!!! Αφού το έκανα redeem όταν έκανα το giveaway από το humble bundle! Θα σου στείλω pm.

 

 

 

 

Avencast ->  9HLQM-RI0KV-FFHQ8  (δεν ξέρω αν ισχύει το συγκεκριμένο key)

 

 

Ευχαριστώ πολύ για το Bastion!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά με τρολάρει το Steamgifts? Πριν απο καμια βδομάδα μου έβγαζε οτι ο λογαριασμός μου άξιζει 99.96€ οπότε δεν μπορώ να χαρίσω παιχνίδια. Πάει στο καλό, κάνω υπομονή.

 

Αγοράζω το Valiant Hearts σήμερα, και μου βγάζει τώρα οτι 

 

 Account could not be verified with 34 games, valued at $64.97. Required value, $100.00. Please wait another 10 minutes before trying again.

Αγοράζω παιχνίδια και μου ρίχνει και άλλο την αξία; Δε βαριέσαι, θα τα δώσω απο'δω απευθείας οτι παιχνίδια έχω το απογευματάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδιά με τρολάρει το Steamgifts? Πριν απο καμια βδομάδα μου έβγαζε οτι ο λογαριασμός μου άξιζει 99.96€ οπότε δεν μπορώ να χαρίσω παιχνίδια. Πάει στο καλό, κάνω υπομονή.

 

Αγοράζω το Valiant Hearts σήμερα, και μου βγάζει τώρα οτι 

 

 Account could not be verified with 34 games, valued at $64.97. Required value, $100.00. Please wait another 10 minutes before trying again.[/size]

Αγοράζω παιχνίδια και μου ρίχνει και άλλο την αξία; Δε βαριέσαι, θα τα δώσω απο'δω απευθείας οτι παιχνίδια έχω το απογευματάκι.

Είναι αρκετά πιθανό (αν δηλαδή δεν μπερδεύτηκες με άλλο πιθανό λογαριασμό σου στο Steam ή με την προηγούμενη τιμή που σου έδινε) να κάνουν συχνά updates στον αλγόριθμο εκτίμησης της αξίας των παιχνιδιών που έχουμε στο Steam.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον mitsarasss για το Feel-A-Maze.

Νικητής στο Runes Of Brennos είναι ο tilemmpon (έχεις email και κλειδάκι στο SG). ;)

 

 

ο νικητής TrueGunnerUnit

Αν υποψιαστώ οτι δεν είναι συμφορουμίτης... Τουλάχιστον βρε πες τους να έρθουν κι από δω να τους γνωρίσουμε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομουν να ριξω μερικα μαζεμενα αλλα ασε καλυτερα. ενα ενα για να γινεται καλυτερα ο ελεγχος.

signature.png

 

υγ. οπως λεει και στην περιγραφη απαγορευονται αυστηρα private accounts και μη ενεργοποιηση του game απο τον νικητη. οι παραβατες report και blacklist. τα λεω για να μην παρεξηγιομαστε μετα. οποιος δεν συμφωνει δεν μπαινει. στην περιγραφη θα το γραφω σε καθε giveaway αλλα εδω δεν θα το ξαναγραψω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω το Pid που δεν μπαινει στο steamgifts αν υπαρχει ακομα καποιος που δεν το χει ας στειλει pm να του το δωσω.

 

edit: το πηρε ο συμφορουμιτης propatzis

Επεξ/σία από Liakos10
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το Pid που δεν μπαινει στο steamgifts αν υπαρχει ακομα καποιος που δεν το χει ας στειλει pm να του το δωσω.

 

edit: το πηρε ο συμφορουμιτης propatzis

ευχαριστω Liakos10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάνανε suspend για 1 μήνα από το steamgifts... κάποιος με ρουφιάνεψε για 2 παιχνίδια που τα κέρδισα και τα έκανα ξανά gift. χαχαχαχαχαχα

Πάλι καλά που πρόλαβα και έστειλα τα κλειδιά από τα παιχνίδια που λήξανε σήμερα στους σημερινούς νικητές πριν με κλείσουνε!!!!

 

Πιστεύω ο ρουφιάνος είναι από γειτονικό φόρουμ (που το όνομα του φόρουμ στα Ελληνικά σημαίνει "το εργαστήριο".). Τι να πω, είναι μερικοί άνθρωποι την ρουφιανιά την έχουν στο αίμα τους....

 

Τα λέμε σε ένα μήνα παιδιά, θα επανέλθω δυναμικά... έχω πολλά παιχνίδια ακόμα να δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...