Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τα τακούνια στις γυναίκες..


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα εχουν δικιο οσες γυναικες γνωστες και πρωην στην ερωτηση γιατι παλευοκοπανε με τα τακουνια απαντουσαν πως οι περισσοτεροι αντρες φτιαχνονται για καποιον λογο. Ποτε δε μου αρεσαν, παντα μου καναν τη γυναικα να φαινεται μανταμ, τσαμπα η ταλαιπωρια και οπως αναφερατε κιολας κανουν τα ποδια και τον κωλο να φαινονται ωραια (χωρις απαραιτητα να ειναι). Οποτε αυτη που εχει πραγματικα ωραια ποδια και κωλο δε χρειαζεται τα τακουνια.

 

Τεσπα γουστα ειναι αυτα αλλα μου κανει εντυπωση το τεραστιο ποσοστο ανδρων που φτιαχνεται με αυτο το κακαισθητο αφυσικο πραγμα που λεγεται τακουνια.

είπαμε, υπάρχουν και τα φετιχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα 27 μου χρόνια έχω φορέσει τακούνια μόνο σε ένα γάμο και σε δυο επίσημα γεύματα θυμάμαι.

Είναι άβολα, κουραστικά και μπορώ μόνο να βαδίζω αργά αργααααά για να μην φαίνομαι καραγκιόζης.

Στο διάολο και τα στητά κωλαράκια και οι γάμπες "μπόμπα" και τα καλά τους! :)

Topic starter σ' αγαπάμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 27 μου χρόνια έχω φορέσει τακούνια μόνο σε ένα γάμο και σε δυο επίσημα γεύματα θυμάμαι.

Είναι άβολα, κουραστικά και μπορώ μόνο να βαδίζω αργά αργααααά για να μην φαίνομαι καραγκιόζης.

Στο διάολο και τα στητά κωλαράκια και οι γάμπες "μπόμπα" και τα καλά τους! :)

Topic starter σ' αγαπάμε!

Περαστε εξω κυρια μου, εδω μονο με τακουνοφορουσες μιλαμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε αυτη που εχει πραγματικα ωραια ποδια και κωλο δε χρειαζεται τα τακουνια.

 

Τεσπα γουστα ειναι αυτα αλλα μου κανει εντυπωση το τεραστιο ποσοστο ανδρων που φτιαχνεται με αυτο το κακαισθητο αφυσικο πραγμα που λεγεται τακουνια.

 

 

Να το θέσουμε λίγο διαφορετικά τότε.

 

Μια όμορφη κοπέλα φτάνει στο μέγιστο μετρήσιμο επίπεδο Χ. Για να το υπερβεί αυτό, πρέπει να κάνει κάτι παραπάνω. Φαντάσου να μην είναι καν κοντά σε αυτό το επίπεδο.

 

Ουσιαστικά μιλάμε για το WOW Factor. To WOW Factor είναι ο παράγοντας που σε διαφοροποιεί σε σχέση με τη μάζα και προκαλεί το WOW στους υπολοίπους.... 

 

Με 2,3 προσεγμένες κινήσεις μπορεί μια κοπέλα να βγει αρκετά μπροστά απο τον ανταγωνισμό σε θέμα εμφάνισης.

 

*Αυτή είναι και η απάντηση στις γυναίκες που λένε δεν βρίσκουν γκόμενο παρότι θέλουν. Ε δεν κοιτάνε καθόλου την εμφάνιση τους. Απλό.

 

Τώρα βέβαια αν βρίσκουν γκόμενους και αυτοί τις παρατάνε, έ κοιτάνε μόνο την εμφάνιση τους και όχι το χαρακτήρα τους.

 

Mystery Solved. SO SIMPLE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το θέσουμε λίγο διαφορετικά τότε.

 

Μια όμορφη κοπέλα φτάνει στο μέγιστο μετρήσιμο επίπεδο Χ. Για να το υπερβεί αυτό, πρέπει να κάνει κάτι παραπάνω. Φαντάσου να μην είναι καν κοντά σε αυτό το επίπεδο.

 

Ουσιαστικά μιλάμε για το WOW Factor. To WOW Factor είναι ο παράγοντας που σε διαφοροποιεί σε σχέση με τη μάζα και προκαλεί το WOW στους υπολοίπους.... 

 

Με 2,3 προσεγμένες κινήσεις μπορεί μια κοπέλα να βγει αρκετά μπροστά απο τον ανταγωνισμό σε θέμα εμφάνισης.

 

*Αυτή είναι και η απάντηση στις γυναίκες που λένε δεν βρίσκουν γκόμενο παρότι θέλουν. Ε δεν κοιτάνε καθόλου την εμφάνιση τους. Απλό.

 

Τώρα βέβαια αν βρίσκουν γκόμενους και αυτοί τις παρατάνε, έ κοιτάνε μόνο την εμφάνιση τους και όχι το χαρακτήρα τους.

 

Mystery Solved. SO SIMPLE

 

να σου πω εγω ποιο ειναι το wow factor για μαζικα καταγματα αυχενα. τακουνια σιγουρα αλλα πανω απ ολα ειναι ενα κατακοκκινο φορεμα σε ενα σχεδιο που κολακευει την εκαστοτε γυναικα. οχι απαραιτητα ξεκωλο. το καλυτερο ειναι να δειχνει κομψο και κυριλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια λέτε οι άνδρες, και νομίζουν κάτι κομπλεξικές οτι επειδή φόρεσαν τακούνια και δείξαν λίγο βύζο είναι τόσο σέξι και σας κάνουν χάρη που υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια λέτε οι άνδρες, και νομίζουν κάτι κομπλεξικές οτι επειδή φόρεσαν τακούνια και δείξαν λίγο βύζο είναι τόσο σέξι και σας κάνουν χάρη που υπάρχουν.

Eμας αυτες μας αρεσουν

H ομορφιά ειναι ανώτερη της εξυπνάδας γιατί πολύ απλά δεν χρειάζεται απόδειξη.

OScar Wilde

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ totem_lost ειδικά για τη ξυνόφατσά, ωστόσο σκέψου πόσο ποιο ωραίο είναι μια γυναίκα με ζεστό χαμόγελο + high heels

Θεος το εφερες απο εδω το εφερες απο εκει  τα συνδυασες !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισω τα τακουνια και τις φιλοσοφιες τους .

 

Αν μια γυναικα μαρεσει , θα μου αρεσει και με γαλότσα,και με την αρβύλα του Βελουχιώτη,και με σαγιονάρα , και με σταράκι, και με τακούνι .

 

Εκτως αυτου το τακουνι και γενικά το σωμα απο τη μεση του μπουτιου και κατω , ούτε καν το δινουμε σημασία στο πως ειναι ή τί φοράει .

Αυτό είναι σημείο μόνο για τος μεταξύ τους κόντρες του τι εβαλε η καθεμια.

 

.+-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και μια γυναίκα θα πρέπει να σου αρέσει με ή χωρίς τακούνια. Τώρα αν φοράει τακούνια και γουστάρει και η ίδια δεν θα πρέπει να τα βγάζει ούτε στο κρεβάτι. 

 

ΥΓ. Μερικές απαντήσεις μου θυμίζουν τους τύπους που μπροστά σε μια γυναικεία παρέα αν γίνει σχετική συζήτηση λένε ότι ΄΄δεν βλέπουν τσόντες΄΄.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...