Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τα τακούνια στις γυναίκες..


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εγω σε κουβανεζικο που ειχα παει ολες τακουνια 10ποντα και 12ποντα και χορευαν σαν τρελες, αφου νομιζα οτι φορουσαν sportex.

Πιο σταθερα και απο μενα με αρβυλα πατουσαν, ε ειναι τεχνη πως να το κανουμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστο μεγάλε γιατί στον κόσμο υπάρχουν γυναίκες που φτάνουν τα 1.95-2.00μ άνετα δίχως να είναι αγγούρια.

Τις είχα στο μάθημα γλώσσας και δεν το πίστευα.

Αμαζόνες και μοδέλα σε μια θεόρατη Λιθουανική συσκευασία(η μια εξ' αυτών και εξαιρετικό πειραχτήρι και τσαούσα κρίμα που ήταν δεσμευμένη,η άλλη με περπάτημα Μέριλιν),για αυτό ποτέ μην λες ποτέ.

μιλαμε για ρεαλιστικες καταστασεις εσωτερικου, η εστω σενγκεν :P

ελαχιστες γυναικες δειχνουν τοσο ωραιες σε τετοιο υψος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της κοντης ...της φταινε οι τριχες? :P

Lol, είναι ακατάλληλη για το φόρουμ xD Για να σε διευκολύνω, τι λένε για αυτούς που έχουν αντίστοιχα μεγάλη μύτη? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το 12ποντο τακούνι αντικαθιστά 5 χρόνια εντατικό γυμναστήριο. Μπράβο στις κοπέλες με τακούνια. Μπράβο στις κοπέλες με τακούνια που δεν τα βγάζουν ούτε στο κρεβάτι!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το 12ποντο τακούνι αντικαθιστά 5 χρόνια εντατικό γυμναστήριο. Μπράβο στις κοπέλες με τακούνια. Μπράβο στις κοπέλες με τακούνια που δεν τα βγάζουν ούτε στο κρεβάτι!

Εσυ εισαι δικος μου  axxaa, αν και υπερβολη  για τα 5 χρονια gym .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το 12ποντο τακούνι αντικαθιστά 5 χρόνια εντατικό γυμναστήριο. Μπράβο στις κοπέλες με τακούνια. Μπράβο στις κοπέλες με τακούνια που δεν τα βγάζουν ούτε στο κρεβάτι!

όλη η ταυλα είναι να τα φορα στο κρεβάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εχουν δικιο οσες γυναικες γνωστες και πρωην στην ερωτηση γιατι παλευοκοπανε με τα τακουνια απαντουσαν πως οι περισσοτεροι αντρες φτιαχνονται για καποιον λογο. Ποτε δε μου αρεσαν, παντα μου καναν τη γυναικα να φαινεται μανταμ, τσαμπα η ταλαιπωρια και οπως αναφερατε κιολας κανουν τα ποδια και τον κωλο να φαινονται ωραια (χωρις απαραιτητα να ειναι). Οποτε αυτη που εχει πραγματικα ωραια ποδια και κωλο δε χρειαζεται τα τακουνια.

 

Τεσπα γουστα ειναι αυτα αλλα μου κανει εντυπωση το τεραστιο ποσοστο ανδρων που φτιαχνεται με αυτο το κακαισθητο αφυσικο πραγμα που λεγεται τακουνια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...