Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τα τακούνια στις γυναίκες..


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτως αυτου το τακουνι και γενικά το σωμα απο τη μεση του μπουτιου και κατω , ούτε καν το δινουμε σημασία στο πως ειναι ή τί φοράει .

Αυτό είναι σημείο μόνο για τος μεταξύ τους κόντρες του τι εβαλε η καθεμια.

 

.+-

 

Δηλαδή εσύ δεν κοιτάς αν έχει ωραία πόδια; Αν είναι σαν του Καραγκούνη ούτε που θα τα προσέξεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Εκτως αυτου το τακουνι και γενικά το σωμα απο τη μεση του μπουτιου και κατω , ούτε καν το δινουμε σημασία στο πως ειναι ή τί φοράει .

Αυτό είναι σημείο μόνο για τος μεταξύ τους κόντρες του τι εβαλε η καθεμια.

 

.+-

 

Δηλαδή εσύ δεν κοιτάς αν έχει ωραία πόδια; Αν είναι σαν του Καραγκούνη ούτε που θα τα προσέξεις;

Καθένας τα κριτήριά του .Άλλος θέλει να εχει ωραιο/πολύ/μικρό βζίΆλλος θέλει να τσεκαρει κοιλιά/κώλοΆλλος να έχει ωραία χείληΕγω αδιαφορώ για το τι έχει κάτω απτο μπουτι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάτι κοπέλες που έχουν πόδια στυλ Σουγκλάκου ή με αρκετά παραπανίσια κιλά να προσπαθούν όχι μόνο να αναδείξουν τα τακούνια, αλλά να ισορροπήσουν χωρίς να τα "βουλιάξουν" ε δε θέλω και πολλά για να αρχίσω το τρολλάρισμα xD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάτι κοπέλες που έχουν πόδια στυλ Σουγκλάκου ή με αρκετά παραπανίσια κιλά να προσπαθούν όχι μόνο να αναδείξουν τα τακούνια, αλλά να ισορροπήσουν χωρίς να τα "βουλιάξουν" ε δε θέλω και πολλά για να αρχίσω το τρολλάρισμα xD

Ενταξει ας πιασουμε ολες τις ακραιες περιπτωσεις για να  αποδειξουμε  πως εχουμε δικιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εσυ είπες οτι δεν θα λουζεσαι γιατι βαριεσαι σαν εξισωση που δεν γουσταρουμε τα τακουνια.

Βγαλτη σκουφια σου και βαρα μας το λοιπον.

Εισαι επιθετικη απεναντι μου και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο :P

Ηρεμησε  θα σου παρω  σοκολατα ,μην ταραζεσαι σκεψου οτι εκει εξω υπαρχουν αντρες που δεν τους ενδιαφερει καν  το θεμα αυτο , ειναι ελαχιστοι βεβαια αλλα ποτε δεν ξερεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάτι κοπέλες που έχουν πόδια στυλ Σουγκλάκου ή με αρκετά παραπανίσια κιλά να προσπαθούν όχι μόνο να αναδείξουν τα τακούνια, αλλά να ισορροπήσουν χωρίς να τα "βουλιάξουν" ε δε θέλω και πολλά για να αρχίσω το τρολλάρισμα xD

ειναι οι ιδιες που μου λενε να τις βγαλω φωτο απο γωνια που να μη φαινονται χοντρες :P

 

κοπελια,οτι και να κανεις θα παραμεινεις βοδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...