Προς το περιεχόμενο

ακουστικα handsfree sony ericsson mh1 7,9€ eshop


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι κουλό που μου παίζουν κανονικά χωρίς πατημένο το κουμπί στο iPad mini του 2012, ενώ στο iPod classic του 2007 πρέπει να το πατάω για να έχω ικανοποιητικό ήχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν ειναι, εχουν logo sony ericsson στο πλαι

 

κι εμενα μου εκανε εντυπωση να παιζουν οκ σε iphone 5s και σε 3gs να παιζουν χαλια

 

η μεθοδος με το κουμπι ποια ειναι? δεν καταφερα κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μεθοδος με το κουμπι ποια ειναι? δεν καταφερα κατι

 

Το κρατάς συνέχεια πατημένο.

Αν δεις ότι έτσι βελτιώνεται η απόδοση τους, δένεις το κουμπί μ' ένα tie-wrap γύρω-γύρω για να μη χρειάζεται να το πατάς με το δάχτυλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατας πατημένο το κουμπί που απαντας την κλήση . μέχρι ν ρθουν τα δικά μου να τα δοκιμασω στο nexus k μέχρι ν ρθει ο ανταπτορας από την Κίνα αγορασα απο καταστημα με ηλεκτρονικά καρφί 4 επαφών κ θηλυκό ν φτιαξω εναν πρόχειρο κ αν δουλέψει ενημερωνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μενα δουλευον αψογα σε lumia 820 και neo v

 

δεν δουλευουν καθολου σε sony xperia tipo --> δεν τα αναγνωρίζει

σε lenovo idieatab a1000 θελουν πατημενο κουμπι

 

σε μητρικη gigabyte ga970ud3 παιζουν μονο ψηλες νοτες και δεν διορθονετε ουτε με κουμπι, εχω δοκιμασει και με απλη προεκταση (3.5 male - fmale)

 

σε laptop με μητρικη cleno θελουν κουμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προχθές που τα παρήγγειλα για παραλαβή από κατάστημα τους στη Θεσ/νίκη, η παραγγελία μου εμφανίζεται ακόμη σε εξέλιξη στον έλεγχο διαθεσιμότητας προϊόντων, κι ας τα έδειχναν ως ετοιμοπαράδοτα όταν τα παρήγγειλα... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ αυτά στη τιμή των 6,9 ευρώ, σε κανονική συσκευασία. Λογικά από ότι βλέπω σε όλους θα στείλουν με κανονική συσκευασία, άσχετα με αυτά που έλεγαν από το e-shop.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ αυτά στη τιμή των 6,9 ευρώ, σε κανονική συσκευασία. Λογικά από ότι βλέπω σε όλους θα στείλουν με κανονική συσκευασία, άσχετα με αυτά που έλεγαν από το e-shop.

 

Πριν μου έστειλαν απαντητικό μήνυμα ότι είναι σε bulk & με ρωτούσαν αν τα θέλω για να προχωρήσουν την παραγγελία. Τους είπα ότι έτσι είπαν & σ' άλλους, αλλά όλοι μέχρι τώρα πήραν retail. Πείτε μου τώρα τι άκρη μπορεί να βγάλει κανείς μ' αυτό το ρημαδοe-shop... :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μου έστειλαν απαντητικό μήνυμα ότι είναι σε bulk & με ρωτούσαν αν τα θέλω για να προχωρήσουν την παραγγελία. Τους είπα ότι έτσι είπαν & σ' άλλους, αλλά όλοι μέχρι τώρα πήραν retail. Πείτε μου τώρα τι άκρη μπορεί να βγάλει κανείς μ' αυτό το ρημαδοe-shop... :unsure:

Αν δεν την ακύρωσες, πες να τη προχωρήσουν και όταν σου έρθει μήνυμα να πας να τα πάρεις, χτύπα ένα τηλέφωνο στο κατάστημα και ρώτα τους σε τι συσκευασία είναι, αν σου πουν retail πήγαινε να τα πάρεις, αν σου πουν bulk, αποφάσισε αν έχεις ανάγκη ή όχι για να τα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...