Προς το περιεχόμενο

ακουστικα handsfree sony ericsson mh1 7,9€ eshop


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αληθεια ειναι οτι δεν αντισταθηκα και εκανα μια παραγγελια για δευτερο κομματι, "ανταλλακτικο, για να υπαρχει". Νομιζω οτι ή θα μεινω με το ιδιο κινητο για τα επομενα 2-3 χρονια ή θα ψαχνω αγοραστη για το δευτερο κομματι. Μαλλον το πρωτο θα συμβει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να είναι bulk αυτά της προσφοράς γιατί απ' ότι φαίνεται έχουν φέρει εδώ και κάτι μέρες τρελό απόθεμα σε αυτά τα ακουστικά και στη έκδοση με συσκευασία και προσπαθούν να τα ξεφορτωθούν...

 

Υπάρχει λόγος που προτιμάμε αυτά με συσκευασία έναντι των bulk...Τα bulk μπορεί πιο εύκολα να είναι από επιστροφή κλπ σε σχέση με τα retail που θα φαίνεται η συσκευασία αν έχει παραβιαστεί κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα παρήγγειλα χτες σε μαύρο χρώμα και στις παρατηρήσεις τις παραγγελίας είχα βάλει ότι δεν θέλω τα bulk αλλά τα retail.Με πήραν σήμερα τηλέφωνο από το e-shop,και μου είπαν ότι είναι bulk.Θα πάω για παραλαβή και θα δω αν είναι retail γιατί παίζει να λένε βλακείες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τα παρήγγειλα χτες, την ίδια παρατήρηση έγραψα στην παραγγελία, αλλά ακόμη δεν με ειδοποίησαν ούτε πως μπορώ να τα παραλάβω στη Θεσ/νίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα παρήγγειλα χτες σε μαύρο χρώμα και στις παρατηρήσεις τις παραγγελίας είχα βάλει ότι δεν θέλω τα bulk αλλά τα retail.Με πήραν σήμερα τηλέφωνο από το e-shop,και μου είπαν ότι είναι bulk.Θα πάω για παραλαβή και θα δω αν είναι retail γιατί παίζει να λένε βλακείες!

Τι γίνεται,μας τρολάρει το e-shop...

Εγώ λέω να πάρω ένα τηλέφωνο το κατάστημα όταν θα έρθει και να τους ρωτήσω σε τι συσκευασία είναι, πριν πάω να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα και γω σημερα τα ασπρα στο κουτι τους...ο ηχος τους μου φενοταν οτι δεν ηταν αρκετα δυνατος στην αρχη που τα ειχα βαλει στο laptop και στο κινητο μου αλλα στο ipad ειναι πολυ δυνατος και παιζει πολυ καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ πριν από 20 λεπτά μαύρο χρώμα και τελικά ήταν σε retail package(βλακείες μου έλεγαν στο τηλέφωνο ότι είναι bulk),τα δοκίμασα και δουλεύουν άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιες συσκευες παιζουν αψογα? γιατι απ ο τι θυμαμαι παλιοτερα σε iphone 4s και στο mp3 sansa clip παιζανε χαλια κι επρεπε να τους βαλεις ενα κλιπακι για να παιξουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης δοκιμαστικαν και σε iphone 6 και παιζουν για καποιο παραξενο λογο;p

σε ολα παιζουν, απλα δεν εχουν τοσο καλη ποιοτητα ηχου αν δε βαλεις κλιπακι. σε σενα ειναι jet ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο iphone 6 ηταν σχετικα καλα...το δοκιμασα μεχρι στιγμης σε 2 λαπτοπ και στα 2 ηθελε να εχεις πατημενο το κουμπι για να παιξουν καλα αλλιως ακουγοταν σαν να ηταν μεσα απο τουνελ.στο ipad 2 και ipad mini παιζουν πολυ καλα (μπορω να πω καλυτερα απο οτι εχω δοκιμασει μεχρι τωρα) και μετα τα δοκιμασα και σε ενα sony ericson neo v αν δν κανω λαθος,παιζουν κανονικα και καθαρα αλλα δν παιζουν καθολου δυνατα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...