Προς το περιεχόμενο

ακουστικα handsfree sony ericsson mh1 7,9€ eshop


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγες να πάρεις από το κατάστημα αυτά που είχες παραγγείλει και εκεί ο υπάλληλος σου είπα ότι τα τεμάχια της σημερινής προσφοράς δεν θα είναι σε κανονική συσκευασία;

 

Δεν γνώριζε ο υπάλληλος, αλλά είχα πάρει τήλ Αθήνα πιο νωρίς και μου είπαν ότι είναι bulk(του specials τα σημερινά). Αυτό με κάθε επιφύλαξη το λέω γιατί ο τύπος που μίλησα εψαχνε 2-3 λεπτά..so who knows :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν γνώριζε ο υπάλληλος, αλλά είχα πάρει τήλ Αθήνα πιο νωρίς και μου είπαν ότι είναι bulk(του specials τα σημερινά). Αυτό με κάθε επιφύλαξη το λέω γιατί ο τύπος που μίλησα εψαχνε 2-3 λεπτά..so who knows :P

Καλά αν είναι έτσι, δεν θα τα πάρω, μη γίνει κάνα μπέρδεμα και μπλέξουμε με κανένα τεμάχιο από stock house...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony Ericsson MH1 Βlack/Lime 6.90 € e-shop.gr μόνο για σήμερα!

 

http://www.e-shop.gr/sony-ericsson-mh1bl-livesound-hi-fi-headset-black-lime-p-TEL.009664

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο link δε λεει πουθενα bulk πχ εδω το γραφει http://www.e-shop.gr/samsung-hs330-stereo-headset-for-galaxy-s4-white-bulk-p-TEL.013917

Και παλιότερα που τα δίνανε bulk τα ακουστικά δεν το έγραφε πουθενά, αν θυμάμαι καλά.

 

Sony Ericsson MH1 Βlack/Lime 6.90 € e-shop.gr μόνο για σήμερα!

 

http://www.e-shop.gr/sony-ericsson-mh1bl-livesound-hi-fi-headset-black-lime-p-TEL.009664

Έχει αναφερθεί από το πρωί που παίζει η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως παρελαβα κι εγω τα ακουστικα των 7,90. Ειμαι πολυ χαρουμενος, επεστρεψα επισης της Crystal Audio που δεν με επεισαν καθολου και εχω (παλι) ΜΗ1 με ενα χρονο εγγυηση. Αν δεν θυμαστε, ειμαι εκεινος που ειχε επιστρεψει ενα ζευγαρι επειδη χαλασε το ακουστικο πριν ενα μηνα κι εκτοτε ψαχναμε να βρουμε αν τυχον τα φτιαχνουν και τα ξαναπασαρουν.

 

Φυσικα ειναι συσκευασμενα στο κουτι τους, οχι παιξε γελασε. Δυστυχως δεν ειχα προλαβει να δω οτι παιζει η προσφορα της ημερας, θα προσπαθουσα να τα παρω φτηνοτερα. Ναι, καθε ευρω μετραει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρήγγειλα κι εγώ με την προσφορά ημέρας στα 6,9 €. Ελπίζω να είναι ok & σε κλειστή συσκευασία.

 

Ευχαριστώ τον TS-"NICK1982" κι όσους ενημέρωναν το θέμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα πάρει παλιά σε μπουλκ συσκευασία αλλά έπαιζαν μια χαρά, έτσι ξαναχτύπησα άλλα 2 με 6,90. Είδος πρώτης ανάγκης είναι. Τώρα αν είναι σε ωραία συσκευασία αυτή την φορά, οκ αλλά στο πρώτο λεπτό θα ανοιχτεί και θα πεταχτεί το περιτύλιγμα. Αρκεί να δουλεύουν τέλεια όπως τα προηγούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...