Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση 230 ευρώ για αγορά tablet και έκπτωση στο Internet, σε 290.000 δικαιούχους


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχουν ξεφυγει απο καθε λογικη και σοβαρη νοοτροπια αυτοι που εχουν υποκλεψει την τυχη της κοινωνιας μας. 

 

απο την μια σε κλεβουν και απο την αλλη σε επιδοτουν για να παρεις σκουπιδια .

 

πως και δε εδωσαν διαρκειας για καμια κερκιδα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παρει ενας ελληνας εστω θα βγω γυμνος στο συνταγμα ολα για τους γυφτους κτλ ,προδοτες... ελληνες μενουν στα αυτοκινητα  κ οι ξενοι σε καταλλυματα με φαγητο κ οχι μονο ..θα μας κανουν ρατσιστες με το ζορι ,φαγητο θελει ο φτωχος οχι tablet δωσε δωρο σε ολους απο 150 ε οποις δε καταλαβε τι λεω θα καταλαβει οταν θα ειναι αργα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο taxis και δεν βγάζω άκρη. Κάποιος χριστιανός να μας πει που σκατά βλέπουμε αν το δικαιούμαστε? (εμένα προσωπικά το δικαιούται ο αδερφός μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε γεμισει αχαριστους καφρους στο φορουμ... 

 

1ον αυτο το προγραμμα ερχεται απο την ΕΕ, δεν εφαρμοζεται μονο στην Ελλαδα

 

2ον Οι "εκλογες" ουτε ερχονται, ουτε εχουν σχεση με το εν λογω προγραμμα

 

3ον Με θιγει το οτι εχετε δικαιωμα ψηφου

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις ήδη σύνδεση ίντερνετ, δεν μπορούν να σου κάνουν έκπτωση στον υπάρχοντα λογαριασμό 12 ευρώ; 

Αυτό έχει σχέση με αυτό που αναφέρω στο προηγούμενο post μου μία σελίδα πίσω. Γενικά τι ακριβώς θα γίνει με τις υφιστάμενες συνδέσεις, κάτι που αφορά και την πλειοψηφία των δικαιούχων κι αν πρέπει ντε και καλά να χρησιμοποιήσεις την προσφορά για internet, ώστε να μπορέσεις να πάρεις tablet/laptop. Περιμένουμε ακόμα συγκεκριμένες διευκρινίσεις.

 

Μπήκα στο taxis και δεν βγάζω άκρη. Κάποιος χριστιανός να μας πει που σκατά βλέπουμε αν το δικαιούμαστε? (εμένα προσωπικά το δικαιούται ο αδερφός μου)

Απ' ό,τι κατάλαβα δεν υπάρχει -ακόμα- φόρμα που να περνάς τα στοιχεία σου και να σου λέει αν δικαιούσαι. Δεν έχω δει να αναφέρεται κάπου συγκεκριμένο link. Ακόμα.

Θεωρητικά, δικαιούνται όλοι όσοι πήραν-δικαιούνταν το κοινωνικό μέρισμα που είχε δωθεί.

 

2ον Οι "εκλογες" ουτε ερχονται, ουτε εχουν σχεση με το εν λογω προγραμμα

Ξέρεις κάτι που δε ξέρουμε; :P

Τώρα θίχτηκα κι εγώ. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι θλιβερο οτι καποιοι επικρωτουν τις μ@λ...ες του κρατους και της Ε.Ε εν σειρα . 

 

Αρχικα θεωρω πως οι περιοχες αυτες , και γενικα η επαρχεια δεν εχει το ιδιο οικονομικο θεμα σε σχεση με την αθηνα , διοτι εδω ειναι η βαρια ανεργεια . Επιπλεον με ποια λογικη καταληγουν οτι εχουν μεινει τεχνολογικα πισω και οτι αυτο που χρειαζοντε ειναι ενα tablet ? απο gallop στο facebook βγηκε το συμπερασμα ? 

Αυτη η αηδια μου θυμιζει τοτε που εδιναν επιδοτηση 300ευρο (αν θυμαμε καλα το ποσο) για αγορα netbook στα παιδια τις 1ης λυκειου , και την ιδια ακριβος μοιρα θα εχει , καποιοι θα παρουν - καποιοι οχι και τελος .

 

 

Το ολο θεμα δεν ειναι η επιδοτηση για tablet , αλλα η ξεφτυλα του κρατους που προσπαθει να θολωσει τα νερα απο το πραγματικο προβλημα . 

 

Εχουν ηδη αναφερθει πολυ τροποι για ΚΑΛΥΤΕΡΗ αξιοποιηση των χρηματων 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

3ον Με θιγει το οτι εχετε δικαιωμα ψηφου

Υπαρχουν και χωρες που δεν εχουν δικαιομα ψηφου,αν προτιμας! :devil:

Το ολο θεμα δεν ειναι η επιδοτηση για tablet , αλλα η ξεφτυλα του κρατους που προσπαθει να θολωσει τα νερα απο το πραγματικο προβλημα . 

 

Nαι,ειμαστε ενας λαος που χρειαζεται τις οποιεσδηποτε  επιδοτησεις η εκαστοτε κυβερνηση για να θολωσει τα νερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι πως οχι XD 

ειμαστε αρκετα ευκολοπιστοι 

Δεν ειναι η σωστη λεξη.Κατι αλλο πρεπει να βαλεις κανονικα εκει.

 

Οποταν,ειτε εχει καποια επιδοτηση,ειτε οχι,δεν αλλαζει κατι!Τα λεφτα που θα βαλουν στην τσεπη,θα τα βαλουν και τις λυσεις για τα σοβαρα προβληματα,θα τις αφησουν οπως παντα,για τους επομενου,που θα κατσουν στις φαρδιες και αναπαφτικες πολυθρονες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά άλλους κατηγορούσαν για κουπόνια αλλά εδώ είναι της μόδας από tablet μέχρι αμοιβή σε είδος και να μην επεκταθώ και σε ποιο σοβαρά όπως ποιοι θα μας πάρουν το σπίτι 

προκαλούν συνέχεια 

και επειδή δεν με αφήνουν να αγιάσω ποιος λέει ποιο τάμπλετ θα κάνει 150 ευρώ και με ποια κριτήρια αυτών που θα φουσκώσουν το τάμπλετ των 70 ευρώ στα 150

ξέρετε τι πάρτι είχε γίνει σε άλλα θέματα με τις επιδοτήσεις 

επαγγελματικών οχημάτων που οι εισαγωγής τα κοστολογούσαν όσο χρειαζόταν για να φάνε το ποσοστό της επιδότησης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...