Προς το περιεχόμενο

PROJECTOR(ΑΚΙ) 31ευρω


gpapaiosif

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ταινιες με μεγαλες αναλυσεις επι της ουσιας εχεις μια προβολη σαν καμερα μεσα απο σινεμα

 

η αναφορα και η κριση γινεται παντα σε σχεση με το κοστος βεβαια

 

σιγουρα ενας φιλος που αναφερει για παιδικα αθλητικα τηλεοραση σε ειδηκες καταστασεις ειναι μια μια χαρα

 

και η καλυτερη φορητη οθονη για mame

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μοντελο οντως εχει 400lumens?

Μπορει ο φιλος που τον παρελαβε τωρα να βαλει καμια φωτο απο τον προτζεκτορα εν λειτουργια?σε διαφορετικες συνθηκες φωτισμου προκειμενου να δουμε κ εμεις οι υπολοιποι τι να περιμενουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοντελο οντως εχει 400lumens?

Μπορει ο φιλος που τον παρελαβε τωρα να βαλει καμια φωτο απο τον προτζεκτορα εν λειτουργια?σε διαφορετικες συνθηκες φωτισμου προκειμενου να δουμε κ εμεις οι υπολοιποι τι να περιμενουμε.

για το uc28 ρωτας ? το uc28 εχει 48 lumens αρα το uc28 μπορει και λιγοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανο ειναι με τετοιους projectors στα 30 ευρω με τετοιες αναλυσεις να δωσετε και 300-400 ευρω σε γυαλια γιατι κατα 99% θα χαλασετε τα ματια σας.Μακρια απο τετοιες σαβουρες.Μαζεψτε κατι παραπανω και παρτε τουλαχιστον 720p με 300 ευρω.Αναλυσεις 480p βλεπαμε πριν 6 χρονια δεν βαρεθηκατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανο ειναι με τετοιους projectors στα 30 ευρω με τετοιες αναλυσεις να δωσετε και 300-400 ευρω σε γυαλια γιατι κατα 99% θα χαλασετε τα ματια σας.Μακρια απο τετοιες σαβουρες.Μαζεψτε κατι παραπανω και παρτε τουλαχιστον 720p με 300 ευρω.Αναλυσεις 480p βλεπαμε πριν 6 χρονια δεν βαρεθηκατε?

Υπάρχει μια μικρή διαφορά από τα 30 στα 300 ευρώ :P

Τώρα με λίγες ώρες την εβδομάδα δεν θα πάθει κανένας τίποτα. Αν ήταν να κόψουν όλοι την τηλεόραση/υπολογιστή/κινητά καθώς είναι ο κυριότερος λόγος αύξησης της μυωπίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανο ειναι με τετοιους projectors στα 30 ευρω με τετοιες αναλυσεις να δωσετε και 300-400 ευρω σε γυαλια γιατι κατα 99% θα χαλασετε τα ματια σας.Μακρια απο τετοιες σαβουρες.Μαζεψτε κατι παραπανω και παρτε τουλαχιστον 720p με 300 ευρω.Αναλυσεις 480p βλεπαμε πριν 6 χρονια δεν βαρεθηκατε?

 

σιγα μην παθουν/παθουμε και σηψαιμία...

 

ηρεμηστε ρε παιδια, ενα gadgetακι ειναι που κανενας δε πιστευω οτι μπορει να χρησιμοποιεί πανω απο 1 ωρα την ημέρα και δε δημιουργεί κανένα απολύτως πρόβλημα...

 

(οσο για τη μυωπία πρόσφατα διάβασα οτι υπάρχουν ενδείξεις οτι τη συνδέουν με τα μικρά πίξελ που γίνονται διαρκώς και πιο μικρα)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ το geekwire χθες αλλά δεν το είδα πολύ... Με τα λίγα που είδα:

δεν παίζει εξωτερικούς υπότιτλους, δε μου διάβασε ένα usb 3 που του έβαλα, αλλά διάβασε κάποια usb 2.

Από φωτεινότητα αρκετά καλό, από εικόνα μέτριο. Έδωσα κάτι παραπάνω για να έχω 640χ480 αλλά δε νομίζω ότι είναι τόσο. Μπορώ να το τσεκάρω κάπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν άντεξα.

Παρήγγειλα UC-40 με native ανάλυση 480Χ320 (έτσι λεει τουλάχιστον) 46,78$ από Gearbest.

http://www.gearbest.com/projector/pp_3252.html

 

 

λέτε νάμαστε ακόμα στην Ευρώπη όταν θα έρθει ....

(αστείο είναι και όχι πολιτικό σχόλιο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν άντεξα.

Παρήγγειλα UC-40 με native ανάλυση 480Χ320 (έτσι λεει τουλάχιστον) 46,78$ από Gearbest.

http://www.gearbest.com/projector/pp_3252.html

 

 

λέτε νάμαστε ακόμα στην Ευρώπη όταν θα έρθει ....

(αστείο είναι και όχι πολιτικό σχόλιο)

 

αυτο που εχουν στη περιγραφη ως το 40 ειναι ιδιο με το 28 που παρελαβα ακριβως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά παντού, και στην περιγραφή και στις απαντήσεις, λένε ότι ότι η native ανάλυση είναι 480Χ320 αντί 320Χ240 που έχει ο 28. Τωρα θα μου πεις κινεζοι είναι αυτοί. Θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε πώς μπορούμε να τσεκάρουμε ποια είναι η πραγματική ανάλυση τελικά?Γιατί εγώ πήρα πχ το geekwire για να έχει 640χ480 αλλά δε μου φαίνεται να είναι τόση πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...