Προς το περιεχόμενο

Xbox One+AC Unity+AC Black Flag Media Markt - με κάρτα Πειραιώς 229€ (μέχρι 24/12) [ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ - post#60]


SaFiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κάποια στιγμή πρέπει να κάνουμε μαζικές παραγγελίες με αντικαταβολή και να τους πουμε στην παραλαβή λάθος του συστήματος. Νόμιζα οτι είχα περισσότερα λεφτά. Στείλτε το πίσω και θα το διορθώσω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ηρθαν εδώ τα 3 ποστς που ηταν στο "βρηκα κατι", ηταν προγενέστερα του τοπικ αυτου εδώ, και το 1ο πλεον, είναι πολύ καλυτερο και αναλυτικο από το κανονικο, αρχικο #1 .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο και από μένα! Η λίστα μεγαλώνει!

Θα έλεγα να μπει και στο forum τα λάθος προσφορών των καταστημάτων γιατί το έχουν κάνει αυτό το λάθος διαφήμιση. .

 

multirama.gr

 

ebw.gr

 

vnp.gr

 

e-germanos.gr

 

Και η λίστα μεγαλώνει! Προσωπικά το κρατάω και δεν αγοράζω ούτε τσίχλα από τα παραπάνω. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά, εξαρχής η τιμή φαινόταν ότι είναι εξωφρενικά χαμηλή. XBONE με 150 ευρώ κάτω; Απίθανο ήταν.

 

Σε κάθε περίπτωση, εγώ έχω κάνει εγγραφή και ακόμα δεν μου έχουν στείλει e-mail επιβεβαίωσης. Μόλις γίνει αυτό και εφόσον δεν μπορέσω να παραγγείλω το κουπόνι, φεύγει άμεσα e-mail στην ΓΓΚ και στο ΙΝΚΑ.

 

Το έχουν παραξηλώσει το θέμα όλοι τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο και από μένα! Η λίστα μεγαλώνει!

Θα έλεγα να μπει και στο forum τα λάθος προσφορών των καταστημάτων γιατί το έχουν κάνει αυτό το λάθος διαφήμιση. .

 

multirama.gr

 

ebw.gr

 

vnp.gr

 

e-germanos.gr

 

Και η λίστα μεγαλώνει! Προσωπικά το κρατάω και δεν αγοράζω ούτε τσίχλα από τα παραπάνω. .

Παιδιά το ebw έβγαλε Samsung 55" FullHD 3D στα 300€!!! Εσύ hackertom ατύχησες που δε θα πάρεις. :-D

 

Βρε παιδιά αφήστε τα μεγάλα λόγια λέω εγώ. Χιλιάδες η φορές που έχουμε διαβάσει αυτή την καραμέλα εδώ μέσα σε σημείο που έχει καταντήσει αηδία. Αγοράζουμε όποια προσφορά συμφέρει την τσέπη μας. Σιγά μην τιμωρήσετε το κατάστημα αν δεν αγοράσετε. Που αν έβγαζε καμμία προσφορά σαν την παραπάνω σιγά μην καθόσασταν. Στην ουρά θα μπαίνατε.

 

Να διευκρινίσω ότι φυσικά και χρειάζεται να υπάρχουν συνειδητοποιημένοι καταναλωτές. Και φυσικά υπάρχει ελληνική κουτοπονηριά σε πολλά ελληνικά καταστήματα. Αλλά τις μεγάλες κουβέντες αφήστε τες καλύτερα. Εκτός αν τα γράφετε γιατί έχετε την ιδέα ότι μπαίνουν οι ιδιοκτήτες των πολυκαταστημάτων και διαβάζουν τα καντήλια στο insomnia και σκέφτονται να μην το ξανακάνουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εκτός αν τα γράφετε γιατί έχετε την ιδέα ότι μπαίνουν οι ιδιοκτήτες των πολυκαταστημάτων και διαβάζουν τα καντήλια στο insomnia και σκέφτονται να μην το ξανακάνουν...

 

Οι ιδιοκτήτες μάλλον όχι. Τα εκάστοτε τμήματα marketing σίγουρα ναι.

 

Υπόψιν, η προσφορά ακόμα τρέχει και δεν έχει αλλάξει κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το ebw έβγαλε Samsung 55" FullHD 3D στα 300€!!! Εσύ hackertom ατύχησες που δε θα πάρεις. :-D

 

Βρε παιδιά αφήστε τα μεγάλα λόγια λέω εγώ. Χιλιάδες η φορές που έχουμε διαβάσει αυτή την καραμέλα εδώ μέσα σε σημείο που έχει καταντήσει αηδία. Αγοράζουμε όποια προσφορά συμφέρει την τσέπη μας. Σιγά μην τιμωρήσετε το κατάστημα αν δεν αγοράσετε. Που αν έβγαζε καμμία προσφορά σαν την παραπάνω σιγά μην καθόσασταν. Στην ουρά θα μπαίνατε.

 

Να διευκρινίσω ότι φυσικά και χρειάζεται να υπάρχουν συνειδητοποιημένοι καταναλωτές. Και φυσικά υπάρχει ελληνική κουτοπονηριά σε πολλά ελληνικά καταστήματα. Αλλά τις μεγάλες κουβέντες αφήστε τες καλύτερα. Εκτός αν τα γράφετε γιατί έχετε την ιδέα ότι μπαίνουν οι ιδιοκτήτες των πολυκαταστημάτων και διαβάζουν τα καντήλια στο insomnia και σκέφτονται να μην το ξανακάνουν...

Εγώ ότι λέω το κάνω τώρα εάν εσένα σου πλασάρουν το τυράκι και δεν βλέπεις την φάκα πάω πάσο. Και με το σκεπτικό σου δεν πρόκειται να αλλάξει πότε τίποτα. .

Για δες τα multirama.gr πως τα πάνε από κόσμο στα μαγαζιά του και αξιολογήσεις στο skroutz;

 

Έχουμε μεγάλη δύναμη φίλε μου και το forum το ίδιο!

 

Πλέον καταλαβαίνεις ότι το πάνε ποιο πολύ στην διαφήμιση με τέτοια λάθη ( ιδικά για το site της Πειραιώς έκανε μπάμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα με τα πρώτα άκυρα πρέπει να φεύγει το link απο το πρώτο πόστ.

Δε γίνεται να παίρνουν Hits/registrations όταν είναι επιβεβαιωμένη η απάτη τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το error ποτε το βγαζει? Οταν πατησουμε αγορα, αφου μπει η καρτα? Δεν θελω να το δοκιμασω, μην γινει καμμια χρεωση και διοτι εχω ηδη ΧΒΟΝΕ.Δλδ. απατη, οπως η προσφατη του γερμανου με τα iPhone 5...

 

Παντως η τιμη βγαινει σωστα με την καρτα αναληψης που εχω...

 

66zx4g.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για μένα με τα πρώτα άκυρα πρέπει να φεύγει το link απο το πρώτο πόστ.

Δε γίνεται να παίρνουν Hits/registrations όταν είναι επιβεβαιωμένη η απάτη τους.

 

Είναι μια τακτικη που ακολουθησα πολλες φορες στο προσφατο παρελθον αλλα καποιοι αρχισαν να γκρινιαζουν. Πουθενα δεν μπορει να σας πιασει κανεις ως συνολο. :)

 

Αν λοιπον εκανες μια αναφορα του θεματος με αυτή την προταση, ή μου εστελνες ένα pm με αυτή, αφου εχω ηδη κανει πραγματικοτητα αυτή την τακτικη παλιοτερα, θα το εκανα αμεσα. Ενώ κανοντας απλα αυτό το δημοσιο ποστ και γράφοντας το εδώ  (αν δεν το εβλεπα μιας και δεν διαβασα καθολου το τοπικ μεχρι τωρα) δεν θα γινοταν ποτε.

 

Εφυγαν λοιπον οι σύνδεσμοι από #1 και #4.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, αλλά το θέμα είναι ότι τα «λάθη» και οι απάτες πρέπει να μαζεύουν hits για να είναι όσο το δυνατόν περισσότερος ο κόσμος που θα τα καταγγείλει. Αφαιρώντας τα links, θάβεται το πρόβλημα κι έτσι οι κύριοι θα ξανακάνουν κόλπα.

 

Τέσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...