Προς το περιεχόμενο

Το BiTorrent στη διάθεση της Sony Pictures για την κυκλοφορία της ταινίας 'The Interview'


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εν τελει, δεν ειμαι Ελληνας και χαιρομαι γιαυτο, Ελληναρα ;)

 

Παρόλλα αυτά κάνεις σαν "Ελληναράς" άρα μην χαίρεσαι τζάμπα που δεν είσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Απο φωτια δεν επεσε? Ειναι ενωμενο με μια γεφυρα στον 3ο οροφο (ηταν μαλλον :P) με το main building του wtc, οποτε μεταφερθηκαν φωτιες στα "θεμελια" ουσιαστικα του κτιριου και μετα απο 7 ωρες επεσε. Here here  :shifty:

Eπισης το να ψευδεσαι με κανει να πιστευω οτι μαλλον δεν τα πιστευεις και τοσο αυτα που λες. Δεν λενε ολοι οι μηχανικοι οτι αυτο που εγινε δεν παιζει, λυπαμαι. 

Και εν τελει, δεν ειμαι Ελληνας και χαιρομαι γιαυτο, Ελληναρα ;)

Ναι οκ λεω ΟΛΟΙ τροπος του λεγειν ρε φιλε να πουμε δεν καταλαβαίνεις και ελληνικα καλα τι να σου κανω.Το κοβω εδώ βασικα πες ότι θες δεν με νοιαζει εχεις δικιο κυριε καθηγητα(κβαντικης φυσικης σωστα?) Ένα κτηριο επεσε σαν να εγινε ελεγχομενη εκρηξη δλδ επεσε στα θεμελια του λογο φωτιας...γελανε και οι πετρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλλα αυτά κάνεις σαν "Ελληναράς" άρα μην χαίρεσαι τζάμπα που δεν είσαι..

Πως κανει ο Ελληναρας δλδ?

Ναι οκ λεω ΟΛΟΙ τροπος του λεγειν ρε φιλε να πουμε δεν καταλαβαίνεις και ελληνικα καλα τι να σου κανω.Το κοβω εδώ βασικα πες ότι θες δεν με νοιαζει εχεις δικιο κυριε καθηγητα(κβαντικης φυσικης σωστα?) Ένα κτηριο επεσε σαν να εγινε ελεγχομενη εκρηξη δλδ επεσε στα θεμελια του λογο φωτιας...γελανε και οι πετρες

Τοτε θα πω και γω τροπος του λεγειν οτι ΟΛΟΙ λενε οτιεπεσε λογο φωτιας. See what I did there? Και δεν βλεπω καμια πετρα να γελαει εκτος απο σενα, εισαι πετρα κυριε bdancer? Μηπως εισαι καθηγητης κβαντικης?

 

Τωρα βεβαια, που κολλαει η κβαντικη με το κτιριο μονο εσυ ξερεις αλλα νταξει μωρε, κουβεντα να γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κανει ο Ελληναρας δλδ?

Τοτε θα πω και γω τροπος του λεγειν οτι ΟΛΟΙ λενε οτιεπεσε λογο φωτιας. See what I did there? Και δεν βλεπω καμια πετρα να γελαει εκτος απο σενα, εισαι πετρα κυριε bdancer? Μηπως εισαι καθηγητης κβαντικης?

 

Τωρα βεβαια, που κολλαει η κβαντικη με το κτιριο μονο εσυ ξερεις αλλα νταξει μωρε, κουβεντα να γινεται

Ρε μαν να σ πω κατι δεν προσπαθω να σε πεισω εχω να ασχοληθώ 5-6 χρονια με αυτό εχω βγαλει τα συμπερασματα μου και συνεχως βγαινουν καινουργια στοιχεια.τωρα αν τα ειχα φρεσκα θα σ εστελνα και λινκ κτλ να εβλεπες αλλα όχι wikipedia αλλα μελετες καθηγητών και μηχανικων.παρολα αυτά αν γουστάρεις φαση ψαξτο λιγο μην φορας παρωπιδες γιατι αν το δεις λιγο σφαιρικα βρωμάει πολύ η φαση με πολλα γεγονοτα που εγιναν εκεινη την μερα.anyway να σαι καλα και μην εισαι τοσο απολυτος ουτε εγω είμαι σιγουρος 100% αλλα εχω δει σοβαρες ενδειξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαν να σ πω κατι δεν προσπαθω να σε πεισω εχω να ασχοληθώ 5-6 χρονια με αυτό εχω βγαλει τα συμπερασματα μου και συνεχως βγαινουν καινουργια στοιχεια.τωρα αν τα ειχα φρεσκα θα σ εστελνα και λινκ κτλ να εβλεπες αλλα όχι wikipedia αλλα μελετες καθηγητών και μηχανικων.παρολα αυτά αν γουστάρεις φαση ψαξτο λιγο μην φορας παρωπιδες γιατι αν το δεις λιγο σφαιρικα βρωμάει πολύ η φαση με πολλα γεγονοτα που εγιναν εκεινη την μερα.anyway να σαι καλα και μην εισαι τοσο απολυτος ουτε εγω είμαι σιγουρος 100% αλλα εχω δει σοβαρες ενδειξεις

Tι να ψαξω ρε τρελε, αν ριξαν τους πυργους οι Αμερικανοι και το σκηνοθετησα με προσκρουση αεροπλανων? Γιατι να το ρισκαρουν οταν κυκλοφουρουν ατσιδες σαν και σενα εκει εξω που θα τους καταλαβουν? Ας αφηναν τα αεροπλανα στην ακρη και να λεγαν οτι τρομοκρατες βαλαν βομβα, και ΜΠΟΥΜ, ετοιμοι. 

 

Τωρα το τι υπαρχει εκει εξω δεν με ενδιαφερει καθολου, ιστοριες συνομωσιας θα υπαρχουν παντου. Αλλωστε, και η Αμερικανικη κυβερνηση αμα παραδεχοταν οτι η ιδια το εκανε παλι εσυ θεωρια συνομωσιας θα εβλεπες, οτι και καλα καλυπτει τους τρομοκρατες ξερω γω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...