Προς το περιεχόμενο

Ελλατωματικο iphone 6 1 ημέρας


evilis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^Αν έγινε αντικατάσταση συσκευής όντως αυτή είναι η πολιτική. Παίρνεις άλλη συσκευή ανακατασκευασμένη που δεν είναι σφραγισμένη (ούτε και εντελώς καινούργια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν αναφέρομαι στην πολιτική εγώ αναφέρομαι στον νόμο, δεν μπορεί να πληρώνεις ένα αγαθό χύμα για καινούργιο! Άλλη εμπορική αξία έχει ένα προιόν του κουτιού και άλλη ένα ανοιγμένο(που δεν γνωρίζω από που κρατάει η σκούφια του, να σημειωθεί οτι η εταιρεία που έκανε την αντικατάσταση ειναι η Arvato).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν αναφέρομαι στην πολιτική εγώ αναφέρομαι στον νόμο, δεν μπορεί να πληρώνεις ένα αγαθό χύμα για καινούργιο! Άλλη εμπορική αξία έχει ένα προιόν του κουτιού και άλλη ένα ανοιγμένο(που δεν γνωρίζω από που κρατάει η σκούφια του, να σημειωθεί οτι η εταιρεία που έκανε την αντικατάσταση ειναι η Arvato).

Πλήρωσες και πήρες καινούργιο και σφραγισμένο. Από τη στιγμή που είχε ελάττωμα η συγκεκριμένη εταιρεία έχει αυτή την πολιτική. Συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι, νομίζω ότι είναι καλυμμένοι.

 

Αν το κατάστημα (όχι η εταιρεία) έδινε doa θα έπαιρνες καινούργιο σφραγισμένο, αλλά αυτή είναι προαιρετική υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρωσες και πήρες καινούργιο και σφραγισμένο. Από τη στιγμή που είχε ελάττωμα η συγκεκριμένη εταιρεία έχει αυτή την πολιτική. Συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι, νομίζω ότι είναι καλυμμένοι.

 

Αν το κατάστημα (όχι η εταιρεία) έδινε doa θα έπαιρνες καινούργιο σφραγισμένο, αλλά αυτή είναι προαιρετική υπηρεσία.

Σε κάθε περίπτωση θα σας ενημερώσω για την έκβαση της υπόθεσης. Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Αν έγινε αντικατάσταση συσκευής όντως αυτή είναι η πολιτική. Παίρνεις άλλη συσκευή ανακατασκευασμένη που δεν είναι σφραγισμένη (ούτε και εντελώς καινούργια).

Εν τ μεταξύ στο Λονδίνο δίνουν καινούριο, όχι ανακατασκευασμένο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, αν το ειχες πάρει ηλεκτρονικα απο ενα κατάστημα στο skroutz.gr, θα είχες γλυτωσει 100-130€ και θα δικαιουσουν κ υπαναχωρηση απο τη συμβαση (λογω αγορας απο το internet), δηλαδη βασει νομου θα μπορουσες να επαιρνες τα χρηματα σου πισω..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, αν το ειχες πάρει ηλεκτρονικα απο ενα κατάστημα στο skroutz.gr, θα είχες γλυτωσει 100-130€ και θα δικαιουσουν κ υπαναχωρηση απο τη συμβαση (λογω αγορας απο το internet), δηλαδη βασει νομου θα μπορουσες να επαιρνες τα χρηματα σου πισω..

Άστα αυτό που έγραψες μου το είχες προτείνει φίλος και το φοβήθηκα, ήθελα λέει να πάω σε επώνυμο μαγαζί για σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, αν το ειχες πάρει ηλεκτρονικα απο ενα κατάστημα στο skroutz.gr, θα είχες γλυτωσει 100-130€ και θα δικαιουσουν κ υπαναχωρηση απο τη συμβαση (λογω αγορας απο το internet), δηλαδη βασει νομου θα μπορουσες να επαιρνες τα χρηματα σου πισω..

Κι αν το κατάστημα υποστήριζε doa ακόμα καλύτερα, θα έπαιρνε καινούργια συσκευή.

 

(Αν το καμένο pixel θεωρείται doa, δεν είμαι σίγουρος γι'αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται μα παιρνεις καινουριο πραγμα (οτι και να ναι -μα ποσο μαλλον οταν εχει 600-700€-) να ειναι ελλατωματικο και να ΜΗΝ στο αλλαζουν? μονο εδω γινονται αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...