Προς το περιεχόμενο

Το Nokia 215 είναι το φθηνότερο feature phone της Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαίρομαι που πραγματικά είμαι 24 χρονών και απο την πρώτη στιγμή σιχάθηκα τα "έξυπνα τηλέφωνα" και βλέπω άλλους γύρω μου να έχουν 2 και 3 τέτοια και να μην μπορούν να ξεκολλήσουν τα μούτρα τους απ την οθόνη.

και όχι δεν είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί μαζί τους,2 φορές έχω προσπαθήσει να κάνω τη μετάβαση και παραπάνω απο 1 εβδομάδα δεν τα κράτησα(LG P500,HTC Wildfire S, και παλιότερα Samsung Omnia)

Και όχι δεν είμαι κανένας μοναχικός άνθρωπος ούτε ζω μακριά απο την κοινώνια κλπ κλπ.

απορώ επίσης,για ποιον λόγο πρέπει να πας για καφέ και να αφήσεις το τηλέφωνο στο τραπεζάκι,μια χαρά τσέπη/σταντάκι έχεις,φοβάσαι μη δε προλάβεις να το βγάλεις και χάσεις το σημαντικό τηλεφώνημα;

 

το μόνο θετικό για μένα είναι ότι η nokia-microsoft δεν σταματάνε τα features phones και για μας που δεν χρειαζόμαστε ίντερνετ 24/7,να τραβάμε φώτο σα μανιακοί κλπ κλπ κλπ.

Αν βγεί και σε μπλέ,σίγουρα το τσιμπάω για επόμενη συσκευή.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι. Οι "παθοντες" στους οποιους αναφερεσε ειναι οι μικρες και μεσαιες ταξεις. Αυτοι για τους οποιους μιλουσα στο προηγουμενο σχολιο μου, αυτοι που βολταρουν στη Γλυφαδα με τα ακριβα τους αμαξια, ρουχα, ρολογια, τηλεφωνα και πληρωνουν 150 το μπουκαλι, δεν εχουν παθει τιποτα ουτε και εχει αλλαξει το βιοτικο τους επιπεδο.

 

 

Εγω δηλαδη που μενω στη Γλυφαδα σε παλιο σπιτι, οδηγω μικρο αμαξι 15+ χρονων και βολταρω στην πλατεια με το nokia c1-01 γινομαι ρεζιλι και δεν το ηξερα?

 

Μαλλον πρεπει να μετακομισω. Κατεβαζω το επιπεδο της περιοχης.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγεί και σε μπλέ,σίγουρα το τσιμπάω για επόμενη συσκευή.

 

Τι λε ρε προϊστορικέ; Θα τρως πόρτα ακόμα και στα σουβλατζίδικα...

 

Εγω δηλαδη που μενω στη Γλυφαδα σε παλιο σπιτι, οδηγω μικρο αμαξι 15+ χρονων και βολταρω στην πλατεια με το nokia c1-01 γινομαι ρεζιλι και δεν το ηξερα?

 

Μαλλον πρεπει να μετακομισω. Κατεβαζω το επιπεδο της περιοχης.

 

Να ποιοι ρίχνουν τις αξίες των ακινήτων! Είσθε κατάπτυστος κύριε!

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να μην εχω πιασει ποτέ μου 3g(δεν το παιζω και συχνά τον mobile internet), για απλο σερφαρισμα ειναι καλο, τωρα για 720p youtube δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι στο άσχετο πως συνδέεται internet χωρίς 3G, wifi?

Δεν σέρνεται με 2G?

αυτές οι συσκευές δεν είναι για να μπαίνεις στο νετ και να ψάχνεις κάτι.

Αν θες να δείς μια δημοσίευση στο fb,η θες viber κλπ μια χαρά κάνει το 2G και οι ενσωματωμένες εφαρμογές που έχουν.

προσωπικά με καλυπτει το 2G της βόντα παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Οι "παθοντες" στους οποιους αναφερεσε ειναι οι μικρες και μεσαιες ταξεις. Αυτοι για τους οποιους μιλουσα στο προηγουμενο σχολιο μου, αυτοι που βολταρουν στη Γλυφαδα με τα ακριβα τους αμαξια, ρουχα, ρολογια, τηλεφωνα και πληρωνουν 150 το μπουκαλι, δεν εχουν παθει τιποτα ουτε και εχει αλλαξει το βιοτικο τους επιπεδο.

 

Να φανταστώ ότι μιλάς για την γλυφάδα 2007-08 και όχι για την γλυφάδα του 2015 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ζήτηση γι' αυτά τα κινητά και γι' αυτό άλλωστε δεν έχουν σταματήσει να κυκλοφορούν.

Δεν νομίζω καν ότι το ίντερνετ είναι απαραίτητο να υπάρχει.ή ότι αποτελεί κριτήριο επιλογής.

1. Ευκολία χρήσης

2. Μεγάλη σχετικά οθόνη για να φαίνονται καθαρά τα γράμματα.

3. Αυτονομία στην μπαταρία

4. Να έχει και κανένα ράδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο θετικο με το κινητο αυτο ειναι η πολυ μεγαλη διαρκει της μπαταριας του λογο της μικρης του καταναλωσης. Περα απο αυτο δεν βλεπω τιποτα αλλο θετικο.

Ας αφησουμε τις πωλησεις του να το κρινουν λοιπον, να δουμε αν θα φτασει τις πωλησεις του iPhone....

 

και ξανά, συγκρίνεις δυο διαφορετικές κατηγορίες τηλεφώνων και για διαφορετικές ανάγκες, οπότε και η αποψή σου ΔΕΝ έχει βάσεις. Σαν να μου συγκρίνεις μπαταρία ρολογιού με αυτοκινήτου. Άντε ξουτ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζοντας μερικα ποστ απορω πως μερικοι ακομα αναρωτιουνται πως..... ΦΤΑΣΑΜΕ ΩΣ ΕΔΩ ????

 

 

Θα εχει μεγαλη πλακα να τους δω να συμμετεχουν στις προσφορες του insomnia!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιρνεις αυτο το κινητο, βαζεις και αυτη εδω τη sim http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/359043-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%85-%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B8%CE%BC%CE%BF%CF%82-f2g/ 

 και εχεις ενα iphone !!! 

και δε ντρεπεσαι να το αφησεις και στο τραπεζακι που πινεις καφε...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Γλυφαδα που μενω που ειναι καλη περιοχη αλλα οχι και απο τις πανακριβες, και το iPhone 4 θα ντρεπομουν να το βγαλω στο τραπεζι πλεον. Τα iPhone 5/5s εχουν γινει στανταρ σε καθε τραπεζι, ενω τα 6αρια ειναι ηδη πολλα.

 

 

 

Ζητω συγνωμη αν παρεξηγηθηκε καποιος, αλλα με κινητο των 30 ευρω δεν πας πουθενα φιλε.

 

Κάτι ήξερε και το έλεγε...

 

egcmxl.jpg

 

---

 

Καμία συγγνώμη φίλε. Καμία απολύτως συγγνώμη δε δέχομαι. Είμαι κι εγώ από μικρό παιδί φαν της τεχνολογίας, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΤΟΥ.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, σοβαρά τώρα; Απαντάτε και συζητάτε με άνθρωπο, τού οποίου οι «φίλοι» με τους οποίους βγαίνει για καφέ, τον κρίνουν βάσει τού κινητού που μοστράρει, που με ανάλογο κριτήριο κρίνει κι ο ίδιος εκείνους και συχνάζει σε μαγαζιά που μαζεύουν τέτοιας νοοτροπίας πελάτες; Οίκτος τού αξίζει, όχι σημασία...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα θετικά ότι έβαλαν το messenger.

Γιατί βάζουν τέτοιες κάμερες σε κινητά; Δεν κάνουν τίποτα παρά μόνο αυξάνουν την τιμή. Θα μπορούσαν να βάλουν ακουστικά ή βελτιώσουν κάτι άλλο όπως το ακουστικό ή το μικρόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...