Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

~5 GB μένουν καθαρά για τον χρήστη (απο τα 8GB ROM που αναφέρονται).

Όμως έχει υποδοχή micro sd όπου μπορείς να βάλεις όσο θέλεις μέχρι 64GB αν δεν κάνω λάθος.

 

edit: έως 32GB micro sd μπορεί να πάρει. 

post-175857-0-75179800-1422116159_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα αυτή: http://www.computerbeast.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=457292&virtuemart_category_id=151&Itemid=738 την θήκη, ποιοτικά είναι ΟΚ+, αλλά είναι οριακά μεγάλη για τηλέφωνο ειδικά σε πλάτος που για ευνόητους λόγους ενδιαφέρει περισσότερο (13.7 cm αν και η εταιρεία δίνει 13.2 cm)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως παιρνεις την εκπτωση ως φοιτητης;

Κατ' αρχήν πρέπει να είσαι ο ίδιος φοιτητής ή να έχεις γνωστό κάποιο φοιτητή που δε χρειάζεται την έκπτωση.

Στη συνέχεια πάς στην σελίδα που σου δίνω πιο κάτω και ακολουθείς τις οδηγίες.

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/apokleistikes-prosfores-gia-foitites/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα αυτή: http://www.computerbeast.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=457292&virtuemart_category_id=151&Itemid=738 την θήκη, ποιοτικά είναι ΟΚ+, αλλά είναι οριακά μεγάλη για τηλέφωνο ειδικά σε πλάτος που για ευνόητους λόγους ενδιαφέρει περισσότερο (13.7 cm αν και η εταιρεία δίνει 13.2 cm)...

 

Μιας και βλέπω ότι προορίζεται για e-book readers που είναι πιο τετραγωνισμένα, σαν εφαρμογή στο κινητό πως είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και βλέπω ότι προορίζεται για e-book readers που είναι πιο τετραγωνισμένα, σαν εφαρμογή στο κινητό πως είναι?

Δεν το δοκίμασα ακόμα, από Δευτέρα που θα παραλάβω το Phablet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν σαν κινητό είναι αρκετα καλό αν και το moto g 2nd gen είναι πιο ομαλό στην λειτουργία του. (το έχω και αυτό και το συνέκρινα). Όσο για την κάμερα οι φωτογραφίες καλές όσο μια καλή 5 mpixel ή μια μέση 8 mpixel. Καλά για 13 mpixel δεν λέει με τίποτε. Το βίντεο κάνει σπασίματα το δοκίμασα σε 1080p σε 720p αλλά τα σπασίματα σπασίματα. Άρα αν το θέλετε για την κάμερα πηγαίνετε αλλού. Ιντερνετ, βίντεο, ταινίες, και σαν τηλέφωνο (σήμα κ.λ.π.) είναι πολύ καλό. Η μπαταρία κρατάει 2 μέρες περίπου με πίεση αρκετή. Αυτά σαν πρώτα συμπεράσματα, και κάτι ακόμα υπάρχει θήκη για εξάιντσο στο PUBLIC με 16.90 ευρώ. Αν θέλετε κάτι άλλο και μπορώ να βοηθήσω πέστε μου. Πάντως σίγουρα  για 129 ευρώ ή 116 ευρώ με φοιτητική προσφορά για ένα τηλέφωνο εξάιντσο και 4g σίγουρα αξίζει με τα σημερινά δεδομένα. Πιστεύω όμως ότι για το κινητό αυτή θα είναι η νέα μόνιμη τιμή του και όχι η τιμή έκπτωσης, εντάξει κινέζικο τηλέφωνο είναι με οθόνη 6 ιντσών αλλά η τιμή του δε μπορεί να είναι πάνω από 150 - 160 ευρώ. Τώρα το τηλέφωνο με το όνομα της βόνταφον στα 129 ευρώ το θεωρώ μια πολύ καλή προσφορά με δεδομένο τα 2 χρόνια εγγύηση. Θεωρώ ότι η τιμή του είναι η νέα τιμή του τηλεφώνου με βάση το γεγονός ότι παρ' όλη την έκπτωση ή βόνταφον δέχεται να κάνει και την έξτρα έκπτωση 10% για τους φοιτητές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν πρέπει να είσαι ο ίδιος φοιτητής ή να έχεις γνωστό κάποιο φοιτητή που δε χρειάζεται την έκπτωση.

Στη συνέχεια πάς στην σελίδα που σου δίνω πιο κάτω και ακολουθείς τις οδηγίες.

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/apokleistikes-prosfores-gia-foitites/

Ευχαριστω για την απαντηση.Φιλε μου αυτο ειναι για το Vodafone Smart 4 turbo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση.Φιλε μου αυτο ειναι για το Vodafone Smart 4 turbo.

 

 

"ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΑΞΕΣΟΥΑΡ"

...

Βημα 3:

"Δώσε τον κωδικό σου σε ένα κατάστημα Vodafone για να αγοράσεις την συσκευή που θέλεις με 10% έκπτωση ή το αξεσουάρ που θέλεις με 20% έκπτωση!"

 

Αυτό θα ακολουθήσεις. Όχι την πρώτη στήλη που έχει προσφορά για άλλο κινητό (που δεν αξίζει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε διαβασε πιο δεξια απο εκει που λες εκπτωση σε συσκευες και αξεσουαρ λεει. Μπες στον κοπο να διαβασεις τουλαχιστον οτι σου προσεφερε ο φιλος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε διαβασε πιο δεξια απο εκει που λες εκπτωση σε συσκευες και αξεσουαρ λεει. Μπες στον κοπο να διαβασεις τουλαχιστον οτι σου προσεφερε ο φιλος ;)

Το διαβασα αλλα μπερδευτηκα νομιζα οτι ηταν για αυτο που ανεφερα.Οπως και να εχει ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο από CU ισχύει η προσφορά ή και σε καρτοκινητό Vodafone; Αν πάρω εγώ τον κωδικό που δεν είμαι φοιτητής μπορώ να πάω στο μαγαζί με μια φοιτητική κάρτα και να μου το δώσουν με έκπτωση;  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο τσιμπησα και εγω για την κοπελα μου,μεχρι στιγμης πολυ ικανοποιημενος το κινητο πεταει,ειδικα για τα λεφτα του,πολυ καλη οθονη και επεξεργαστη,δοκιμασα και κατι βαρια παιχνιδια και παιζουν νερο.Πηρα και την θηκη σιλικονης και εφαρμοζει τελεια.Στο youtube δεν παρατηρησα καποιο προβλημα σε 720p.

Εχει βρει κανενας τροπο για root?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...