Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο παγκατι παντως εχει πολλα κομματια.Επισης οποιος θελει root μπορει να το κανει με το towelroot

μπορεις να μου πεις σε ποιο καταστημα ακριβως το ψαχνω και δεν τοβρισκω πουθενα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα Παλαιού Φάληρου Αγίου Αλεξάνδρου 3 υπάρχει ένα κομμάτι κρατημένο στο όνομα μου, όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ένα ΡΜ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δεν έχω διαβάσει τι παίζει με διαθεσιμότητα αλλά φίλη το παρήγγειλε πριν λίγες μέρες από media Και παρέλαβε χθες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη γειτονια μου περιμενουν απο βδομαδα 8 κομματια , απο θηκες εχουν θεμα με την αποθηκη, απο 20 φεβρουαριου και μετα μου ειπανε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... τωρα ψάχνουμε θήκη που μπορούμε να βρούμε...???

Στο Public βρίσκεις universal θηκες για τηλέφωνα 6" στα 15~16 €...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη γειτονια μου περιμενουν απο βδομαδα 8 κομματια , απο θηκες εχουν θεμα με την αποθηκη, απο 20 φεβρουαριου και μετα μου ειπανε.

στα κεντρικα που πήραμε τηλ με τον φιλο μου πριν το πάρει απο mediamark είπαν επιλεξη είναι εκτός παραγωγης έχει εξαντληθει

Στο Public βρίσκεις universal θηκες για τηλέφωνα 6" στα 15~16 €...

δεν έχουν 6" έχουν απο 6,3" είδα και στο site πήραμε και τηλ καμια αλλη ιδέα??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα κεντρικα που πήραμε τηλ με τον φιλο μου πριν το πάρει απο mediamark είπαν επιλεξη είναι εκτός παραγωγης έχει εξαντληθει

δεν έχουν 6" έχουν απο 6,3" είδα και στο site πήραμε και τηλ καμια αλλη ιδέα??

Πρίν μερικές μέρες είχαν στο κατάστημα Συντάγματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η 6.3" pouch που είναι σε προσφορά στα public είναι puro ιταλική με σύστημα για να βγαίνει πιο άνετα. Μόνο 0.5cm αφήνει περιθώριο. Επίσης η πιο ακριβή εκδοχή σε μαύρο χρώμα είναι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή η 6.3" pouch που είναι σε προσφορά στα public είναι puro ιταλική με σύστημα για να βγαίνει πιο άνετα. Μόνο 0.5cm αφήνει περιθώριο. Επίσης η πιο ακριβή εκδοχή σε μαύρο χρώμα είναι εδώ.

 

NORTONLINE Universal Flip Book XXL για Κινητά Τηλέφωνα 5.8"-6.3" Stand

http://www.mediamarkt.gr/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelSearch?storeId=99452&langId=-18&searchProfile=onlineshop&channel=mmgrel&searchParams=&path=&query=NORTONLINE+Universal+Flip+Book+XXL+%CE%B3%CE%B9%CE%B1+%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC+%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1+5.8%27%27-6.3%27%27+Stand+

 

Το τηλέφωνο κολλάει -πόσο σταθερά δεν ξέρω- στο εσωτερικό πίσω μέρος της θήκης με μικρά βεντουζάκια:

5630369.jpg  9gpiQ.jpg

 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...