Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το link του marmarinos2006 είναι το σωστό. Το πήρα σήμερα 116,10€ με -10% με φοιτητικό CU της κόρης μου, ακολουθώντας τις οδηγίες του. Στο κατάστημα επικοινώνησαν με την "εξυπηρέτηση καταστημάτων" για να το τακτοποιήσουν. Γνώριζαν μόνο την προσφορά για το TURBO. Επιμείνετε, γιατί στην αρχή αρνούνται από άγνοια(?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την τιμή είναι σα να μην υπάρχει τίποτε άλλο (από Ελλάδα)! Τρελό vfm!

Εδώ και 4 μέρες που το έχω και το έχω λιώσει, απίστευτο στα πάντα!! Τα έχουν πει και τα παιδιά πιο πάνω..

 

ΥΓ: πρώην κάτοχος galaxy mini 2 (3,25")!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτούς που το πήραν μέσω e-shop της vodafone και παραλαβή από κάποιο κατάστημα, πόσο χρονικό διάστημα τους πήρε; Εγώ έχω 2 μέρες "κι ούτε φωνή, ούτε κι ακρόαση...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οσο ξέρω μέχρι την προηγούμενη εβδομαδα είχαν απόθεμα και το έχει πάρει κόσμος και κοσμακις. Πλεον νομιζω έχει πολύ χαμηλή διαθεσιμότητα σε σχέση με τη ζήτηση που έχει οποτε λογική η καθυστέρηση. Πάντως το κινητό σπέρνει για τα λεφτά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραγγειλα απο ιντερνετ για τον αδερφο μου, και σε 2 μερες παρέλαβα απο κατάστημα. 

Απιστευτο vfm. δεν συγκρινεται με ναυαρχιδες αλλά στα 120+ δεν υπάρχει καλύτερο...

Τρομερη εντυπωση το βάρος και το μαζεμενο σχήμα του και 4g. επίσης 2χρονια εγγυηση.

αν δεν θελετε να δωσετε 200+ για κινητό,
(νοκια 1320, sony Z ultra, Xiaomi Note) πάρτε το αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας άλλος θέμα με τα keyboards? Με το Swiftkey που έχει προεγκατεστημένο (και το οποίο δεν απεγκαθίσταται απ' ό,τι βλέπω) ενίοτε "κολλάει" και δεν ανταποκρίνεται καθόλου, ακόμη και αν αλλάξω input method στο βασικό της Google. Μόνο με restart διορθώνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ένα από Mediamarkt χτες βράδυ. Στο πρόγραμμα που είδε ο υπάλληλος είχε καμιά 30ριά κομμάτια στου Ρέντη και 50κάτι στο Μαρούσι. Στα υπόλοιπα (Αθήνα), είχε τελειώσει... Πρώτες εντυπώσεις καλές, αν προλάβω να το δω το ΣΚ θα σας πω περισσότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος φίλος έβαλε μάλλον λάθος τη sim μέσα και τώρα δε βγαίνει (να υποθέσω ότι κανονικά βγαίνει από την υποδοχή πιέζοντάς τη λίγο, σωστά;). Τι μπορώ να κάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...