Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα κανει σε 6αρι smartphone την πηρες;

Την παράγγειλα σήμερα εδώ: http://www.computerbeast.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=151&virtuemart_product_id=457292&Itemid=202

Mόλις μου τηλεφωνήσουν ότι η παραγγελία είναι έτοιμη (παράδοση σε 1 με 2 εργάσιμες) θα πάω να την δώ και θα ενημερώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα σημερα σε καταστημα. Αν και μου αρεσε πολυ, μου φανηκε υπερβολικα μεγαλο για καθημερινη χρηση και ετσι διστασα. Ειναι σχεδον σαν να κουβαλας tablet. Οσοι το πηραν, μπορουν να γραψουν αν δουλευει σωστα η βιντεοκληση / αυτοματη περιστροφη σε viber και skype; Αν αυτα παιζουν σωστα ισως το παρω για την μπαταρια του, για να το δουλεψω με sim της wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα με αυτό το κινητό είναι αυτό ακριβώς που είπε και ο BritGreek, αν θα βολεύει σε καθημερινή χρήση λόγω μεγέθους.

Από την άλλη όμως για 129 ευρώ ή ακόμα καλύτερα για 116 με την φοιτητική προσφορά νομίζω ότι με τα σημερινά δεδομένα είναι σχεδόν δώρο, λαμβάνοντας υπ' όψιν ότι είναι και καλό ποιοτικά. Πάντως για τηλέφωνο και συγχρόνως να βλέπεις καμιά ταινία ή να σερφάρεις στο ιντερνετ με κανένα φοιτητικό πακέτο την ώρα του ταξιδιού νομίζω ότι είναι άριστο. Από το να πάρω 3g τάμπλετ καλύτερα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι το ειδα απο κοντα σε καταστημα βοντα και ειμαι με το ενα ποδι να το παρω.Σε μια γρηγορη ματια το μονο που δεν με ενθουσιασε ειναι τα πλαστικα του.Απο τη μια αυτο απο την αλλη το xiaomi note απο κινα στα ιδια περιπου λεφτα,αν δεν πεσει στο εγγυς μελλον(με πολυ καλυτερα specs αλλα με κινδυνους οσο αφορα την εγγυηση).

Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν κρατήθηκα και το πήρα. Λοιπόν κατ' αρχήν η φοιτητική προσφορά (-10%) περνάει κανονικά στο σύστημα και αν σας πούν τίποτα διαφορετικό σε κατάστημα αυτό θα είναι ψέμα. Το παληκάρι έκανε κανονικά την διαδικασία μπροστά μου, άρα το τηλέφωνο μπορεί να βγεί 116 ευρώ τελική, τιμή χώμα γι' αυτα που προσφέρει. Βρείτε το φοιτητικό κουπόνι απο γνωστό σας, το τήλεφωνο αξίζει. Πάντως κομμάτια υπάρχουν ακόμα στα καταστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το media εχει εγγυηση χαμιλοτερης τιμης γιαυτο το κανει.εχει αναφερθει και η τιμη αυτη σε προηγουμενο ποστ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν κρατήθηκα και το πήρα. Λοιπόν κατ' αρχήν η φοιτητική προσφορά (-10%) περνάει κανονικά στο σύστημα και αν σας πούν τίποτα διαφορετικό σε κατάστημα αυτό θα είναι ψέμα. Το παληκάρι έκανε κανονικά την διαδικασία μπροστά μου, άρα το τηλέφωνο μπορεί να βγεί 116 ευρώ τελική, τιμή χώμα γι' αυτα που προσφέρει. Βρείτε το φοιτητικό κουπόνι απο γνωστό σας, το τήλεφωνο αξίζει. Πάντως κομμάτια υπάρχουν ακόμα στα καταστήματα.

Πως παιρνεις την εκπτωση ως φοιτητης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πολύ καλό! Μέχρι τέλος Φεβρουαρίου είναι η προσφορά, λέει. Κανένα κουσουράκι έχει βρει κανένας; Για παράδειγμα, είναι αρκετά δυνατό το μεγάφωνο ή όταν είσαι έξω χάνεις κλήσεις; Έχει θεματάκι η κάμερα με το autofocus σε κοντινά πλάνα; Ψήνει καφέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά που ρωτάς τα πάει μια χαρά. Ικανοποιητικό μεγάφωνο (με καλύπτει απόλυτα εντός- εκτός), αξιοπρεπής κάμερα (δεν έχω βγάλει πάρα πολλές φωτό αλλά όσες έβγαλα ήταν αξιοπρεπέστατες), δροσερό κατά την χρήση (σε σχέση με προηγούμενες ναυαρχίδες που είχα).

Αν κάποιος δεν έχει θέμα με το μέγεθος του (καθώς είναι μεγάλο) το κινητό τα σπάει σε αυτή την τιμή (για αγορά πάντα απο Ελλάδα με ότι αυτό συνεπάγεται αναφορικά με την αναμονή + εγγύηση της συσκευής). :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ξανα-αναφερθεί, αλλά το κινητό είναι κατασκευασμένο από την Coolpad. Από ό,τι λένε "δίπλα", είναι το 8890U. Μάλλον καλό σημάδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...