Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι 15;

 

Dimensions / WxDxH

134.8 x 65.7 x 7.6mm

 

Μια χαρά μαζεμένο είναι σε διαστάσεις και γενικά αρκετά καλή προσφορά. Αν κάποιος θέλει κινητό στα 120 ευρώ(για vickmall μιλάω μόνο, από το άλλο δεν ανοίγω καν σελίδα πλέον) είναι πολύ καλή πρόταση.

My bad!!!! Είδα τις διαστάσεις της συσκευασίας και επειδή τα παίρνω με τα γιγαντιαια κινητα που εχουν εισαγει όλοι φούντωσα και θολωσα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη τυχόν όμως δεν αξίζει ούτε τα 10 ευρώ.

Μην περιμένεις ιwatch έτσι με 10 ευρώ , έχει βιντεακια στο youtube να δεις , από οτι λένε αξίζει τα τριπλάσια που έδωσαν πριν 3 μήνες. Στα review του gearbest λένε όλοι καλά λόγια αλλά δεν τα εμπιστεύομαι τα review στα κινεζομαγαζα γιαυτό σου λέω για youtube που το βλέπεις τουλάχιστον και πως παίζει το κάθε μηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράει και "Kaluri burns".

Έχουν πλάκα οι Κινέζοι μερικές φορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσακω αλλo ενα για gearbest,με κωδικο PIPOX8 εχει το pipo x8 στα $107.89

ουσιαστικα το pipox7s με οθονη 8 ιντσες(ταμπλετ χωρις μπαταρια)

Intel baytrail, 32 rom, 2ram, win 8

 

http://www.gearbest..../pp_184150.html

 

Αλλου εχει εως 123$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tαζει κουπονακια σε οποιον προμοταρει το GB? 

 

 

Anyway  ειναι τιμιοτατο site (που στελνω το link του ποστ μου για να εισπραξω εκπτωση?)

 

:P

 

φίλε μου για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις , τα λινκ μου είναι καθαρά δεν είναι μέσα από λογαριασμούς make money with us και τέτοια που έχουν, ούτε βάζω μόνο προσφορές του gearbest  , απλά έχω κάλο και τα κοιτάω όλα κάθε μέρα και αν βρω κάτι το ποστάρο. Στο blog τους βάζουν κάθε μέρα πρόσφορες και συνήθως έχουν διαφορά από τους υπόλοιπους.  αυτά 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι πάλι . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να δούμε να βγαίνουν και ωραία 5'', γεμίσαμε 5,5''

είναι preorder μέχρι 10 Ιουνίου

Elephone S2 Smartphone 5.0 Inch Dual Glass 4G 64bit MTK6735 Android 5.1 2GB 16GB $129,99

Item url:HERE
Coupon code:  ElephoneS2
Coupon price: $129.99
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο τα κινεζοκινητα κι εσεις πιο καλοι γνωστες. Αυτα (οπως π.χ. το Ελεφον παραπανω) εχουν κανονικη βερσιον Android; Ή εχουν λογισμικο της εκαστοτε εταιρειας προσαρμοσμενο στο Android; Και ποια η διαφορα τους;

 

Γιατι ρωταω: θελει κινητο ενας συγγενης με αναπηρια. Προφανως δεν ειναι σε θεση να ψαχνεται με τα κινητα, να ασχολειται με συχνες ανανεωσεις λογισμικου, να βαζει/βγαζει ρομ κλπ. Ενα τετοιο κινητο λοιπον θα του εδινε τη δυνατοτητα να το χρησιμοποιει απροβληματιστα; Ή θα πρεπει να εχει το νου για την "επομενη αναβαθμιση" ή custom rom και θα εκτεθω; Ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Κανενα κινεζοκινητο δεν εχει επανω του pure/vanilla android και αυτο γιατι το κοστος για καθαρο android με ολα τα gapps ειναι ακριβο.

 

Το play store περνιέται και λειτουργουν κανονικά αλλά για ανθρωπο που δε θελει να ασχολειται πολυ πολυ με αυτα, θα ελεγα να μη παρεις. Ιδαιίτερα elephone, dooge, cubot, και λοιπες μικρες κινεζοεταιρειες.

 

Ή αν εισαι τοσο περιορισμενος οικονομικά δες Xiaomi, αλλά και αυτα δεν εχουν πανω τους καθαρο android.

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...