Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το συγκεκριμένο μοντέλο, δε γνωρίζω. Ενα DG 310 πάντως, που πηρα το Νοεμβριο, βγηκε μαπα. Τα παιξε η οθονη στο μηνα πανω. Το καλο ειναι οτι εχει σερβις στη Θεσσαλονικη. Το εστειλα και με 30 ευρω μου επεστραφη με αλλη οθονη. Πληρωσα βεβαια, γιατι τα εισαγωγης δεν μπαινουν στην εγγυηση. Το ωραίο είναι πως, η κοπελα με την οποια μιλησα, μου ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ οτι ειναι προβληματικο μοντελο και συντομα το κινητο θα με "χαιρετησει". Όπερ και εγενετο !!! Λιγες μερες μετα, ΒΥΕ ΒΥΕ και η μπαταρία. Δύο φορτίσεις ανα μερα θελει, ΜΟΝΟ με τηλεφωνήματα συνολικής διάρκειας, όχι πανω από 15 λεπτά. Φυσικά το έδωσα στο γιο μου να παιζει παιχνιδακια (στην πριζα, παντα !!! ). Πήρα ένα CUBOT S 200 και μέχρι στιγμης με εχει βγαλει ασπροπρόσωπο !!!

 

Α !!!! Και η καμερα, απλα ΤΡΑΓΙΚΗ.........

Έχουμε πάρει 3 και είναι εξαιρετικά πλην κάμερας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Landvo L500s με κουπονι RMNTGB (-8%) στο Gearbest παει στα 64.39$.

 

thx το πήρα

 

ήρθε το κινητό. Για τα λεφτά του είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα!

Πτώση τιμών στο oneplus one λόγω έλευσης του oneplus 2. Πλέον οι τιμές από την επίσημη σελίδα της εταιρίας είναι 268€ τελική με μεταφορικά για το 16gb και 318€ τελική με μεταφορικά για το 64gb. Φυσικά ισχύουν 2 χρόνια εγγύηση της εταιρίας.
https://oneplus.net/gr/one
http://www.gsmarena.com/oneplus_one-6327.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω κατω τοσο παιζει απο τοτε που βγηκε και η Lollipop εχει θεματα το ιδιο και η καμερα.. δεν ειναι καλη επιλογη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω κατω τοσο παιζει απο τοτε που βγηκε και η Lollipop εχει θεματα το ιδιο και η καμερα.. δεν ειναι καλη επιλογή

 

 

Εγώ δεν βρήκα να παίζει πουθενά αυτή η τιμή. Για βαλε link .

Το τηλέφωνο το έχεις που βγάζεις συμπεράσματα ? Γιατί εγώ το έχω και άποψη μου είναι (και στο διπλανό forum των κατόχων ) ότι είναι value for money

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ δεν βρήκα να παίζει πουθενά αυτή η τιμή. Για βαλε link .

Το τηλέφωνο το έχεις που βγάζεις συμπεράσματα ? Γιατί εγώ το έχω και άποψη μου είναι (και στο διπλανό forum των κατόχων ) ότι είναι value for money

 

Sorry stroumfita2, γιατι να δωσεις 130$ και να παρεις Ulefone και να μην δωσεις 158$ για να παρεις επωνυμο Lenovo (πιο δυνατο, 8πυρηνο, antutu 46 enanti 32, με μεγαλυτερη μπαταρια και ελαφρυτερο, εξ'αρχης με lollipop  κλπ κλπ), απο το ιδιο μαγαζι:

http://gearbestcoupons.blogspot.gr/2015/05/lenovo-k3-note-android-50-2gb16gb-4g.html

Να ηταν 100$ το ulefone, ισως να το σκεφτοντουσαν καποιοι, για διαφορά 28$, ειναι "αυτοκτονια".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μία τάση στα φορουμ για κουπόνια και προμοσιον από εταιρίες σε χρήστες

Ετσι χάνουμε σε αξιοπιστία των μελών και γενικά δε ξέρουμε τι είναι καλό και τι όχι.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JIAYU G5S 4.5-inch 2GB RAM MT6592 1.7Ghz Octa-core 110$

 

Η επόμενη τιμή είναι πάνω από τα 160$

 

Τίμιο κινητό. Περασμένης γενιάς επεξεργαστής, αλλά και πάλι, ειδικά στις 4,5' δεν βρίσκεις εύκολα τέτοια specs και τέτοιο build quality.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πανω κατω τοσο παιζει απο τοτε που βγηκε και η Lollipop εχει θεματα το ιδιο και η καμερα.. δεν ειναι καλη επιλογή

 

 

Εγώ δεν βρήκα να παίζει πουθενά αυτή η τιμή. Για βαλε link .

Το τηλέφωνο το έχεις που βγάζεις συμπεράσματα ? Γιατί εγώ το έχω και άποψη μου είναι (και στο διπλανό forum των κατόχων ) ότι είναι value for money

 

Την κιτρινη χροια που εχει στις βραδυνες φωτογραφιες δεν την εχεις συναντησει δηλαδη. Δεν το εχω εγω το εχει ενας φιλος μου. Και η τιμη εχει ξαναπαιξει αρκετες φορες σε αυτο το επιπεδο. Ο ιδιος φιλος το ειχε παρει πριν κατι μηνες στα 135 δολλαρια.  Link.png Site: ulephone camera

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω περα παιζει το Mlais M52 (που προσφατα παρελαβα και εντυπωσιαστηκα απο ταχυτητα - ποιοτητα) στα 133αμερικανικα.....

 

Το πήρα για την γυναίκα μου. Υπέροχο, αλλά μεγάλο μείον η μπαταρία. Κρατάει μόνο μία μέρα με πολύ μέτρια χρήση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλτατοι,σκεπτομαι ν αγορασω ενα κινιτο απο κινα. βλεπω καλες προδιαγραφες και τιμες, αλλα απο SAR δεν λενε τιποτα. υπαρχουν καπου επισιμες αναφορες για SAR σε κινεζικα η θα ψησουμε τον εγκεφαλο μας? ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ  SAR ΙΝFΟ, ΑΣ ΔΩΣΕΙ LINK , ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...