Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε το νέο Galaxy J1


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολο αυτο που γινεται εδω που ο καθενας γραφει και σχολιαζει το καθε μοντελο που βγαζει καθε βδομαδα/μηνα θελει να πετυχει τιποτα δεν ειναι τυχαιο....θελει να εχει να βλεματα πανω της ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο και απο οτι φαινεται το πετυχαινει μια χαρα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το μέγεθος της οθόνης είναι πολύ καλό και πλέον δυσεύρετο αλλα ρε παιδιά, βάλτε λίγο RAM ακόμα, έλεος 512 το 2015, ούτε τα windows phone πια....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πάτε μωρέ έρμοι με 512MB ram? δεν έχουμε 2010.

 

Επίσης, ο πατέρας μου είχε ένα αντίστοιχο samsung του 80ευρου, χειρότερη ποιότητα κατασκευής και επιδόσεις δεν έχω δει. Στιλ κινέζικο τάμπλετ των 30 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περιγράφω άλλο...Ούτε επίτηδες να γινόταν... Γιατί να το πάρει κάποιος όταν κοιτάξει στο ράφι; Από Asha, Lumia entry level, moto g στα πιο ψηλά και android. Δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χρειαζότανε νομίζω η samsung. με τόσα λίγα μοντέλα στην αγορά που έχει...... πόσα είναι περίπου??? 100??

 

edit: 103 και με αυτό 104. άντε και στα 200!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μέγεθος και στο σχέδιο καλά. Η μνήμη μάλλον ανεπαρκής για τα δεδομένα των εφαρμογών που φορτώνεται ένα android. 

Τώρα ίσως κάτι να ξέρει η Samy. Ισως να μην έχει τα δικά bloatware να τρέχουν από πίσω αλλά πάλι.. 

Πάντως ο κόσμος (έστω καποιοι) θέλουμε τέτοια κινητά 4-4.3 και νομίζω υπάρχει κοινό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραγική ειρωνεία, να φοράει αυτή η μπακατέλα κιτκατ και να μη φοράνε άλλα μεγαλύτερα! 512mb εκτός απ'το fb twiter το gmail και το instagram θα φτάσουν για τίποτε άλλο? Φυσικά και όχι, και πολλά είπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νέα μοντέλα κινητών για τις εταιρείες είναι κάτι σαν ανάρτηση στο facebook ή σε ένα blog. Κοινώς βγαίνουν για να μην χάνεται το ενδιαφέρον προς την εταιρεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...