Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά, ψάχνω ένα κομμάτι σχετικά παλιό Γαλλικό pop downtempo με sad/melancholic διαθεση που μοιάζει πολύ με το Nightfall του Kavinsky. Δεν έχω καμία πληροφορία για αυτό δυστυχως. Οποιος έχει οποιαδήποτε ιδέα ας ποστάρει κάτι πλιζ. 

 

Thank you in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άκουσα το κομμάτι μόνο και μόνο για να καταλάβω πώς ακούγεται αυτό! :D

 

 

Αυτό ^ συνέβη ε; Δεν το φαντάστηκα;  :mellow:

 

 

Εχω σκασει στο γελιο. :-D

 

 

Αυτο που το βαζεις ? Κουφο εντελως 

 

 

Συγγνωμη για να συνοψισουμε λιγο. ΕΓΡΑΨΕΣ τον ρυθμο με λεξεις και συγκεκριμενα .TU TU TU TAM TAM BUM BUM BIM BIM BAM BA BA TA. και ο αλλος το βρηκε????

 

Νταξει αν το κανατε στο μιλητο με ΠΜ συγχαρητηρια. Μα τω θεω

 

 

XAXXAXAXAA τώρα τα είδα τα μηνύματα.. Οχι δεν ηταν μεσω PM η κατι τετοιο, απλα βαριομουν και το βρηκα απο τους λιγους στιχους που εδωσε ο φιλος (I want to live in the skies) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινούργιο τραγούδι σίγουρα... το πέτυχα στο mad η το mtv... στο βίντεο clip στημένη μπάντα με γυναικα τραγουδίστρια... τρελό κομμάτι που αμέσως σε πήγαινε στα 80's... δυστυχώς δεν συγκράτησα κανένα στίχο αν και θυμάμαι ότι ήταν εύκολος και τότε σκέφτηκα ότι απλά θα το θυμάμαι για να το ψάξω αργότερα...

anyone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα γαμημένο ρώσικο (φαντάζομαι) κομμάτι δυνατό ροκάκι με ωραίες κιθαρίτσες που παίζει συχνά ο 1055ροκ της Θεσσαλονίκης, με θηλυκά φωνητικά που θυμίζουν TATU το έχει κανείς υπ' όψιν του; το έχετε ακούσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ψαχνω το συγκεκριμενο remix που παιζει σε αυτο το βιντεο


το remix ειναι απο το τραγουδι summertime sadness - lana del rey
αλλα δεν μπορω να βρω απο ποιον ειναι το συγκεκριμενo remix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς πως ονομάζεται αυτό το είδος μουσικής

;
είναι λίγο offtopic η ερώτηση μου αλλά πιστεύω εδώ έχω τις περισσότερες πιθανότητες να πάρω απάντηση ;p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα σε ένα club ένα τραγούδι χωρίς να μπορώ να καταλαβω τους στίχους. Το μόνο χαρακτηριστικο ειναι ότι ξεκινάει με την λέξη love με παρατεταμένο oooo. Ίσως παει καπως "looove with amuse you" ή "looove for music" ,αλλα πραγματικα δεν ξέρω τους στίχους ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...