Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξέρει κανείς πως λέγεται @48:00? δεν μπορώ να το βρω ούτε με το πρόγραμμα του android 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PiaFCd1Rf6o

 

Southpaw Swagger - Back Up

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Eπειδη παω να σπασω το κεφαλι μου, το παρακατω τραγουδι ειναι διασκευη καποιου αλλου γνωστου? Ή το αντιστροφο τελος παντων? Ο ρυθμος μου ειναι εξαιρετικα οικειος αλλα δεν βγαζω ακρη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη παω να σπασω το κεφαλι μου, το παρακατω τραγουδι ειναι διασκευη καποιου αλλου γνωστου? Ή το αντιστροφο τελος παντων? Ο ρυθμος μου ειναι εξαιρετικα οικειος αλλα δεν βγαζω ακρη.

 

 

Στορμρέη με ταξίδεψες! στη χώρα των Μαγυάρων, Ουγγαρέζα μου θύμισε (όχι τη σαλάτα :P) ,γενικά πολύ Ουγγαρία η όλη φάση, και λίγο από Εurovision! :lol:   Μόνο ένα αστροσύννεφο μπορεί να με διαψεύσει... :ρρρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στορμρέη με ταξίδεψες! στη χώρα των Μαγυάρων, Ουγγαρέζα μου θύμισε (όχι τη σαλάτα :P) ,γενικά πολύ Ουγγαρία η όλη φάση, και λίγο από Εurovision! :lol:   Μόνο ένα αστροσύννεφο μπορεί να με διαψεύσει... :ρρρ

 

Έλα, ρε συ Τριλοβίτη. Βλέπω μήνυμά σου και λέω "ωωω, ο τιτανομεγιστοτεράστιος Τριλοβίτης δίνει τα φώτα του" κι έτρεξα να σε διαβάσω, μιας κι απ' το πρώτο άκουσμα του τραγουδιού συμπάσχω με stormrain. :(

 

Κατά τ' άλλα, έχεις ψήφο εμπιστοσύνης στα όσα είπες. χεχε

 

ΥΓ. Storm, καλέ μου άνθρωπε, πέρνα καμιά βόλτα απ' το "Ποιο τραγούδι..." να μας μάθεις και καμιά άλλη υπερκομματάρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...