Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα προχθες κομματι σε καφετερια και μου κολλησε αλλα γκοογκλ δε το βρισκω με τη καμμια.

 

Ηταν ηρεμο-χαλαρο και μελωδικο και τα φωνητικα πηγαιναν καπως

 

"This dedicated, this is dedicated to you, i know we're going to make it (through νομιζω)"

 

Αυτο τελος παντως θυμαμαι και ηταν μαλλον χιπστερικο τυπου jazon mraz, jack johnson, john legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftheofficialcurlysue%2Fvideos%2F1152445744871896%2F&show_text=0&width=560"width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

 

Ξέρουμε το τραγούδι που παίζει από πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να σου πω να το βάλεις μετά το μισό λεπτό :P σε είχα για πιο δυνατό! :P :P  Κομματάρα πάντως

 

Υ.Γ Δες και από prodigy το breathe οπωσδήποτε!!!1! ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπρεπε να σου πω να το βάλεις μετά το μισό λεπτό :P σε είχα για πιο δυνατό! :P :P  Κομματάρα πάντως

 

Υ.Γ Δες και από prodigy το breathe οπωσδήποτε!!!1! ;)

Μου θύμησε μια σαλάτα που είχα κοντέψει να φάω κάποτε :P

 

Μπα δεν είναι του στυλ μου. Μιας που σε βρήκα να ρωτήσω και εδώ στο 1:10:00 

 

Μου είχε ξαναπεί μια φίλη, κάτι evolution, αλλά αμα το ψάξω κυρίως για lancer evo βγάζει το youtube :P

Επεξ/σία από Sheogorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

(Έλα τώρα που γυρίζει..! ω ρε γμτ δε μου 'ρχεται :P και είναι πολύ γνωστή μελωδία.. αλλά μην ανησυχείς, θα μπει κάποια στιγμή το αστροσύννεφο και θα το βρει ;) (το θέμα είναι πότε θα μπει, νιώθω πως μας έχει αφήσει στην τύχη μας τελευταία :cry:)

 

 

Αυτά έγραφα την ώρα που το πόσταρε :shock:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  :lol: :lol:

 

Δεν σας έχω αφήσει στη τύχη σας, βρε. Είναι που βγάζεις εσύ τη δουλειά (ασπροπρόσωπη με βγάζεις, ασπροπρόσωπη), και για μένα δεν μένει παρά να κάθομαι σταυροπόδι και να πίνω ήσυχα ήσυχα τον καφέ μου, καμαρώνοντάς σε. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...