Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xaxaxaxaxa

Mixalaki prosexe giati ekteithesai twra. Lol. To tragoudi Einai kainourio nomizw kai leei:

Exa pathei plaka' date=' mazi sou exw faei kollima kai gi'auto tha kanw tama sta ierosolyma. Diastaurwmeno apo 2 meries. Authn thn stigmh "Agorazw" to BAR CODE tou Rakintzh. I will let u know. S' euxaristw pantws[/quote']

Λές να βγώ εκτεθειμένος???? :razz:

Φίλε μου δεν υπάρχει σίγουρα τέτοιο κομμάτι να το διασταυρώσεις απο 1000 μεριές! :roll: :mrgreen:

Πάντως πολύ καλά θα κάνεις που θα πάρεις το καινούργιο Cd του Μιχάλη Ρακιντζή 'Barcode' έχει πολύ όμορφα κομμάτια....

Το 4-5-6-7-10-13-15 είναι εξαιρετικά!!!:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Filos tote skybw to kefali. Respect ston expert. Lol. Apla mia typissa me exei zalisei me auto to tragoudaki kai me exei pei oti to leei o rakitzhs. Exw parei svarna ta "CDadika" exw rwthsei 'psagmenous' filous mou alla akoma tpt. Mono enas vasika mou eipe oti exei o rakitzhs tetoio kommati.

Vlepw omws oti den me pairnei kai gi'auto strefomai se allon kallitexnh.Lol. I apologize gia thn amfisvhthsh kai se euxaristw gia ton kopo sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται αδιανόητο να μπερδέψει κάποιος τη φωνή του Ρακιντζή... Πώς το κατάφερε η φίλη σου; :P

 

Btw, το τραγούδι λέγεται «Ιεροσόλυμα» και το λέει κάποιος Ρωμανός. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα σχετικά παλιό τραγούδι που νομίζω ότι έπαιξε και σε μια διαφήμιση vodka.

Είχε γυναικεία φωνητικά, "yeah love me", ακουγόταν σαν να έκανε έρωτα

 

Anyone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξω καράβια φεύγουνε στου Πειραιά τη μπούκα

με ένα από αυτά θα φύγουμε

κάποιο βραδάκι σου'πα...

 

Το άκουσα το απόγευμα στο ραδιόφωνο, αλλά δυστυχώς δεν αναφέρθηκε ο τίτλος. Η φωνή του τραγουδιστή μου φάνηκε γνώριμη χωρίς όμως να μπορέσω να καταλάβω ποιός είναι. Μήπως κάποιος έχει καμιά ιδέα; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξω καράβια φεύγουνε στου Πειραιά τη μπούκα

με ένα από αυτά θα φύγουμε

κάποιο βραδάκι σου'πα...

 

'Λαθρεπιβάτες - Στο γραφείο'...:)

Υπέροχο κομμάτι Δημήτρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...