Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πειτε μου ρε παιδια please πως λεγεται αυτο το κομματι http://users.hol.gr/~xroupist/radio.mp3 ξέρω είναι πασίγνωστο αλλα δεν μπορώ να βρώ πως λέγεται.

Thanks in advance.

 

Armand Van Helden - My My My

 

more info gia to release: http://www.juno.co.uk/products/154824-01.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα στο ράδιο την Άλκιστη Πρωτοψάλτη (νομίζω) να τραγουδάει στα Ελληνικά το τραγούδι από το soundtrack του "La Vitta E Bella" του Begnini. Μήπως ξέρει κανείς τον τίτλο του στα Ελληνικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα στο ράδιο την Άλκιστη Πρωτοψάλτη (νομίζω) να τραγουδάει στα Ελληνικά το τραγούδι από το soundtrack του "La Vitta E Bella" του Begnini. Μήπως ξέρει κανείς τον τίτλο του στα Ελληνικά?

 

Δεν ξέρω αν το έχει διασκευάσει και η Άλκηστις (στην τελευταία της δουλειά δεν υπάρχει),

αλλά σίγουρα θα το βρεις από την Καλλιόπη Βέττα, με τίτλο «Η Ζωή Είναι Ωραία».

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi paides

psaxno ena tragoudi tis alexiou pou leei "genithika stin kivoto, mazi me t'alla zoa....", kai to refrain einai nomizo "eim' exartima ego tis mixanis sas, ki o gios mou t' adallaktiko". to eixe pei mia tipissa kai sto fame story 3 nomizo.

 

efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi paides

psaxno ena tragoudi tis alexiou pou leei "genithika stin kivoto' date=' mazi me t'alla zoa....", kai to refrain einai nomizo "eim' exartima ego tis mixanis sas, ki o gios mou t' adallaktiko". to eixe pei mia tipissa kai sto fame story 3 nomizo.

 

efxaristo[/quote']

 

'Ελένη Βιτάλη - Κιβωτός'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re Paidia Ena Komati Me Saxofono Poy Miazi Me To Saxo??(to Evala Kai San Topic Xoris Kaki Prothesi..)

Έχουν βγει πολλά φίλε μου, γι' αυτό σου δίνω μερικές πιθανές απαντήσεις:

Kash - Tropical sax

Steve Angelo - Saxo love

Dub Deluxe - Sex on sax

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ITALODISCO κομματακι απο Blue Space FM 107.2 ...?

 

Παιζεται αρκετα συχνα απο τον σταθμο αυτο, ειναι κλασσικο italodisco με γυναικεια φωνητικα, οι στιχοι λενε κατι για αποξενωση και computers κλπ και στο ρεφρεν επαναλαμβανει "...living in the nasty age..."

 

Anyone...? Ferris...? Anyone...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...