Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hail

 

exei akousei kaneis to tragoudi "Prince Igor" apo Warren G? xerei mipos an yparxei (kai an yparxei pos legetai) to kommati afto xoris ta logia apo ton adra kai ton hip hop rythmo? (na tragoudaei diladi mono i kopela)

 

efxaristo

 

Η Sissel είναι αυτή που ακούγεται στην aria του 'Prince Igor' με τον Warren G. Κάνε την αναζήτηση που θες στο google. Εγώ δεν έβγαλα άκρη μιας και πρόκειτε για όπερα. Απ'την άλλη ίσως κάποιος άλλος χρήστης γνωρίζει περισσότερα και μπορέσει να σε βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xerei kaneis sas poios exei kanei remix to 1o kommati apo to OST tou Amelie?

To original kommati einai apo ton Yan Tiersen k legetai "J'y suis jamais alle".

Prin apo merikous mhnes epaixe ston best fm (a8hna) ena kataplhktiko remix tou alla de mporw na brw poios mporei na to exei kanei.

Eyxaristw ek twn proterwn...Elpizw auth th fora na bre8ei kapoios na boh8hsei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xerei kaneis sas poios exei kanei remix to 1o kommati apo to OST tou Amelie?

To original kommati einai apo ton Yan Tiersen k legetai "J'y suis jamais alle".

Prin apo merikous mhnes epaixe ston best fm (a8hna) ena kataplhktiko remix tou alla de mporw na brw poios mporei na to exei kanei.

Eyxaristw ek twn proterwn...Elpizw auth th fora na bre8ei kapoios na boh8hsei

Μήπως λες αυτό: 'Grasskirt - I'y Suis Jamais Alle'; :)

Έχω την εντύπωση πως υπάρχει ακόμα ένα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi paidia

psaxno ena tragoudi pou exo akousei sto radiofono. oi kallitexnes (nomizo dio einai) einai galloi ap oti katalava. kai o titlos prepei na periexei tin lexi freakin. to exo petixei kana dio fores ston radio deejay.

 

efxaristo

 

akiro. to vrika. einai to "freakin" apo bon garcon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετά χρόνια, ψάχνω ένα τραγούδι, μπαλάντα, που στο refrain λέει "sorryyyy(μακρύ :-) ) isn't good enough".. Και σε κάποιο άλλο σημείο λέει "how could you..how could you lie to me...." Το ξανάκουσα σήμερα, αλλά δεν πρόλαβα να σημειώσω αρκετούς στίχους. Μήπως θυμίζει σε κανέναν τίποτα? Άνδρας το τραγουδάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετά χρόνια, ψάχνω ένα τραγούδι, μπαλάντα, που στο refrain λέει "sorryyyy(μακρύ :-) ) isn't good enough".. Και σε κάποιο άλλο σημείο λέει "how could you..how could you lie to me...." Το ξανάκουσα σήμερα, αλλά δεν πρόλαβα να σημειώσω αρκετούς στίχους. Μήπως θυμίζει σε κανέναν τίποτα? Άνδρας το τραγουδάει..

 

μάλλον ψάχνεις το "Gufs - Last Goodbye"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετά χρόνια, ψάχνω ένα τραγούδι, μπαλάντα, που στο refrain λέει "sorryyyy(μακρύ :-) ) isn't good enough".. Και σε κάποιο άλλο σημείο λέει "how could you..how could you lie to me...." Το ξανάκουσα σήμερα, αλλά δεν πρόλαβα να σημειώσω αρκετούς στίχους. Μήπως θυμίζει σε κανέναν τίποτα? Άνδρας το τραγουδάει..

 

apo auto to kommati ematha ton digweed(oxi apo tin tainia ,alla tin exw dei k aytin) to kommati einai John Digweed - Virtua Trancer(Groove Soundtrack).mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι οκ, λέω αυτό που μου είπε ο me-robas, το τσέκαρα με τους στίχους του που βρήκα στο νετ. Αλλά δεν το βρήκα στο irc. Εδώ και κάποιο καιρό mp3 κατεβάζω απο το undernet, σε κάποια κανάλια που έχω βρει με πολύ πραμα. Με dc++ δεν έχω ασχοληθεί. Είχα κάνει μια προσπάθεια μια φορά, αλλά πελάγωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...