Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους βρήκα ένα δείγμα του τραγουδιού αν και τραγικό (δείγμα), το ψάχνω χρόνια!!!

καμένο, Simpsons, season 11, episode 13 "saddlesore galactica" στο 15:10 που δείχνει τον Bart με το άλογο που νικάνε κτλ. Pleeeaase!! Θα τρελαθώ, είναι πασίγνωστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, στην πρωτη ηχογραφηση το τραγουδι ειναι πασιγνωστο αλλα δεν μου ερχεται ο τιτλος αυτη τη στιγμη, αν το θυμηθω θα στο αναφερω πιο μετα, αλλα σιγουρα θα στο πει καποιος αλλος. Το δευτερο ειναι το It's All Tears απο τους HIM :-)

edit:

Whitesnake - Here I Go Again. <----Το πρωτο

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να εισαι καλα!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Δυστυχως δεν το γνωριζω το συγκεκριμενο φιλε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ενα τραγουδι με κατι πορτορικανους που σπανε κατι αυτοκινητα (για το οτι σπανε κατι αυτοκινητα δεν ειμαι σιγουρος) και ο ρυθμος παει pump it pump it pump it break it down.Ξερει κανεις τον τιτλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα τραγουδι που λεει στο refren ''she said she wants me, she said she needs me...'' και ειναι dance ξερετε τον τιτλο του?? το ειχα ακουσει σε ενα club... thnx

Για δες αυτό: N.E.R.D. - Things Are Getting Better

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και καλη χρονια!

ακουσα προσφατα στα club ενα κομματι beatato με ακορντεον μεσα.

το ακουσα σε προγραμμα με αποκριατικα , μιας και ειχαμε καρναβαλια εδω, αλλα το κομματι δεν το ξερω για αποκριατικο.

δεν ξερω αν ειναι παλιο η καινουριο, παντως δεν το ειχα ξανακουσει.

οποια ιδεα δεκτη.

ευχαριστω

 

τελικα εννοουσα : samim - heater απο Ministry of sound annual 2008.

ευχαριστω παντως! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποιος λεει αυτο το τραγουδι:

 

"μικρα τα ονειρα στην γη τα βασανα μεγαλα και δεν νιαστηκαν οι θεοι να ριξουν μια σταλα...κατι τετοια τελοσ παντων.."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποιος λεει αυτο το τραγουδι:

 

"μικρα τα ονειρα στην γη τα βασανα μεγαλα και δεν νιαστηκαν οι θεοι να ριξουν μια σταλα...κατι τετοια τελοσ παντων.."

 

Από μια γρήγορη αναζήτηση στο google βρήκα αυτό.

 

Το συγκεκριμένο song βρίσκεται στο post #33 και όπως μπορείς να δεις και από τον τίτλο του thread αυτός που το είπε είναι ο Μπάσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...