Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν ολοκληρωθεί η φόρτιση του κινητού ή του tablet, σβήνει μόνο του;

 Όσο το κινητό ή tablet είναι σε λειτουργία καταναλώνουν ενέργεια άρα η φόρτιση συνεχίζει ακόμη και 100% να δείχνει η μπαταρία.

Με κλειστό κινητό δεν το δοκίμασα γιατί δε το κλείνω ποτέ.

Αν δεν υπάρχει κατανάλωση δεν υπάρχει φόρτιση λέει η λογική.

Αν κανείς έχει φορτίσει με κλειστή συσκευή ας ενημερώσει το φίλο γιατί πιθανό να μην τον βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ολοκληρωθεί η φόρτιση του κινητού ή του tablet, σβήνει μόνο του;

ναι το χω παρατηρησει. Γεμιζει το κινητο, το φτανει στο 100% και μετα κλεινει. Εχει πεσει τοσο η μπαταρια του κινητου μου, που το πρωι που ξυπναω, το powerbank εχει κλεισει και η μπαταρια του κινητου εχει πεσει περιπου 3%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες αξιζει;ειμαι σε σταδιο για να κανω την αγορα (βασικα αλλος θα μου την κανει γτ δν ξερω να αγοραζω :P )

βεβαια εχει ανεβει στα 18$ σχεδον αλλα και παλι φαινεται φθηνο σε σχεση με κατι αλλο που ειδα στο ebay.

 

ξερουμε για ποσες φορτισεις ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως λένε και για 200-300 φορτίσεις πριν αρχίσει να πέφτει αρκετά η απόδοση των μπαταριών που έχει.

 

Ακόμα όμως και να πέσει η απόδοση των στοιχείων που περιέχει μπορείς να πάρεις

μια καινούργια 4αδα ποιοτικών μπαταριών με σχετικά μικρό κόστος (πχ panasonic 2600mah με 6-7$ το ζευγάρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω ένα Και έχει θέμα.... Στο εξάμηνο που το έχω Όταν το φορτιζω αναβοσβήνει μόνο το 4ο λαμπάκι λες και είναι γεμάτο. Μάλλον τα έχουν παίξει οι μπαταρίες του.Ποιος μπαταρίες να παραγγείλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος stock ειναι...οποτε κλαιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS, πολύ value for money γκατζετάκι και ιδιαίτερα καλή κατασκευή, κλασσική Xiaomi!

Έχω ετοιμάσει unboxing - mini review με κοντινές λήψεις για όποιον ενδιαφέρεται...
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...