Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Pre-advised τιιι σημαίνει;

 

 

Κανείς δεν ξέρει. Το είχα ψάξει και σε ξένα φόρουμ.

 

Επεσε η τιμή η μου φαίνεται?

 

Ναι έπεσε. Και σε δοκιμή που είχα κάνει άκυρο το κουπόνι γιατί προσθέτει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο το gearbest απάντηση πως θα αργήσουν να μου το στείλουν γιατί είναι out of stock, δεν γράφει στο site κατι τέτοιο, μπορέι να είναι επειδή είναι μπλε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά κρασιά αλλα τι να κανουμε ηταν καλή η τιμή και εγώ preadvised ειμαι με παραγγελία στις 20 το μηνα! 

για μέσα απριλίου με κόβω στη καλύτερη! σωστά τα λέω;

 

 

 

όταν κάνω track στο NLposts μου λέει ότι θέλει signature, με ελτα κουριερ θα ερθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά κρασιά αλλα τι να κανουμε ηταν καλή η τιμή και εγώ preadvised ειμαι με παραγγελία στις 20 το μηνα! 

 

για μέσα απριλίου με κόβω στη καλύτερη! σωστά τα λέω;

 

 

 

όταν κάνω track στο NLposts μου λέει ότι θέλει signature, με ελτα κουριερ θα ερθει;

 

Μην κολλάς στο τι δείχνει, εμένα έδειχνε για 10 μέρες pre-advised και ξαφνικά έδειξε όλα τα στάδια μέχρι το κομμάτι ότι ετοιμάζεται να φύγει από Ολλανδία και μετά πάλι τπτ. Δεν τρέχει κάτι, απλά περίμενε.

 

Όσο για για τον χρόνο ναι, κάπου στον μήνα να υπολογίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κολλάς στο τι δείχνει, εμένα έδειχνε για 10 μέρες pre-advised και ξαφνικά έδειξε όλα τα στάδια μέχρι το κομμάτι ότι ετοιμάζεται να φύγει από Ολλανδία και μετά πάλι τπτ. Δεν τρέχει κάτι, απλά περίμενε.

 

Όσο για για τον χρόνο ναι, κάπου στον μήνα να υπολογίζεις. 

ναι ρε κανένα αγχος το έχω βγάλει τελιώς απο το κεφάλι μου, έτσι και αλλιως για το καλοκαίρι το θέλω για τις εξορμήσεις στα 22 ντολαρς το 16.000 ειναι άριστο.

 

αν βγάλω 1.000 πες απο τις απώλειες και 1800 που θέλει η μπαταρια του 6άριου βγάζω 8 φορτίσεις. με light normal χρήση 16μέρες δίχως να έχω ανάγκη μπρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βγάλω 1.000 πες απο τις απώλειες και 1800 που θέλει η μπαταρια του 6άριου βγάζω 8 φορτίσεις. με light normal χρήση 16μέρες δίχως να έχω ανάγκη μπρίζα.

 

Λιγα βγαζεις, αφαιρεσε κανα 5.000 για να εισαι μεσα. Αρα κανα 6αρι (max) φορτισεις του iphone 6 να υπολογιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κολλάς στο τι δείχνει, εμένα έδειχνε για 10 μέρες pre-advised και ξαφνικά έδειξε όλα τα στάδια μέχρι το κομμάτι ότι ετοιμάζεται να φύγει από Ολλανδία και μετά πάλι τπτ. Δεν τρέχει κάτι, απλά περίμενε.

 

Όσο για για τον χρόνο ναι, κάπου στον μήνα να υπολογίζεις.

 

3 παραγγελιες απο GB ολες ηρθαν μεσα σε 17-20 μερες. Δε ξερω αν ετυχε αλλα αυτο

ειναι το μονο κινεζομαγαζο που παιρνω τα πραγματα τοσο γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγα βγαζεις, αφαιρεσε κανα 5.000 για να εισαι μεσα. Αρα κανα 6αρι (max) φορτισεις του iphone 6 να υπολογιζεις.

5.000; μήπως υπερβάλεις λίγο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 παραγγελιες απο GB ολες ηρθαν μεσα σε 17-20 μερες. Δε ξερω αν ετυχε αλλα αυτο

ειναι το μονο κινεζομαγαζο που παιρνω τα πραγματα τοσο γρηγορα

 

Λέω το μέγιστο με βάση αυτά που διάβασα. Σε άλλους έκανε 25 μέρες και σε άλλους 1 μήνα. Η αλήθεια είναι πως δεν βρήκα σε κάποιον να έκανε 17-20 μέρες, δεν είναι καθόλου κακό βέβαια να κάνει τόσο  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δειξει. Οταν θα το παρεις κανε ενα τεστ να μας πεις. :P

 

όντως τώρα που είδα κάτι reviews max 11.000 mah πιάνει.

 

 

γιατί τόσο μεγάλη απώλεια; που ευθήνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως τώρα που είδα κάτι reviews max 11.000 mah πιάνει.

 

 

γιατί τόσο μεγάλη απώλεια; που ευθήνεται;

Understanding the capacity (mAh) and the charge efficiency of a power bank  Τα εξηγεί όλα!  :) 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...