Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω το μέγιστο με βάση αυτά που διάβασα. Σε άλλους έκανε 25 μέρες και σε άλλους 1 μήνα. Η αλήθεια είναι πως δεν βρήκα σε κάποιον να έκανε 17-20 μέρες, δεν είναι καθόλου κακό βέβαια να κάνει τόσο  :-)

 

Γινεται: Αποστολη απο το geekbuying με Βελγικα ταχυδρομεια στις 17/2. Παραλαβη στις 4 Μαρτιου οπως γραφω παρακατω. Ουτε εγω δεν πιστευα οτι εντος 15 ημερων (συμπεριλαμβανομενων των ΣΚ) το ειχα στα χερια μου.

 

Δολαρια.

 

Μολις χθες μου ηρθε, στιβαρο μηχανηματακι. Σημερα το φορτισα, αλλά δε νομιζω οτι θα προσφερω κατι περισσοτερο ως εμπειρια. Ηδη εχουν γραφει πολλα γι' αυτο. Θα κερδιζα μερικα ευρω αν δεν το επαιρνα τις προαλλες, το αγορασα με 17.10 (τελικη). Ηρθε σε περιπου 15 ημερες, πραγματικα εντυπωσιαστηκα από την ταχυτητα κινεζομαγαζου (belgium post ηταν το tracking number).

 

Εχω κανει νεα παραγγελια (για φιλο) και ηδη εχουμε φαει 11 ημερες για να μαθουμε ααααααν εφτασε στην Ολλανδια. Ακομα δεν το ξερω. Αρα, ειναι οπου κατσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γιατί ασχολείστε τόσο με αυτό και δεν στρέφεστε σε κάτι τέτοιο ή τέτοιο με 5πλάσια χωρητικότητα και 5 ευρώ μόνο επιπλέον?


Είναι μούφα τα mha?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί ασχολείστε τόσο με αυτό και δεν στρέφεστε σε κάτι τέτοιο ή τέτοιο με 5πλάσια χωρητικότητα και 5 ευρώ μόνο επιπλέον?

 

Είναι μούφα τα mha?

Ο,τι τετοιο βλεπεις στο ebay με πολλα mah και μικρη τιμη ειναι ψευτικο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί ασχολείστε τόσο με αυτό και δεν στρέφεστε σε κάτι τέτοιο ή τέτοιο με 5πλάσια χωρητικότητα και 5 ευρώ μόνο επιπλέον?

Είναι μούφα τα mha?

 

Μούφα γενικά θα έλεγα....Προτιμώ το αποδεδειγμένα καλό προϊόν κι ας είναι πιο ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι τετοιο βλεπεις στο ebay με πολλα mah και μικρη τιμη ειναι ψευτικο.

Μούφα γενικά θα έλεγα....Προτιμώ το αποδεδειγμένα καλό προϊόν κι ας είναι πιο ακριβό.

Ναι αλλά αν πάρεις ένα των 50000 δεν θα είναι στην πραγματικότητα τουλάχιστον 30000?

Άρα πάλι 3πλάσια χωρητικότητα θα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αν πάρεις ένα των 50000 δεν θα είναι στην πραγματικότητα τουλάχιστον 30000?

Άρα πάλι 3πλάσια χωρητικότητα θα έχεις.

 

Δεν το ξερεις ποσα θα ειναι. Προσωπικα ουτε που θα τα κοιτουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αν πάρεις ένα των 50000 δεν θα είναι στην πραγματικότητα τουλάχιστον 30000?

Άρα πάλι 3πλάσια χωρητικότητα θα έχεις.

 

Πιθανότατα να σου έχουν μέσα μπαταρίες ΑΑΑΑΑΑΑΑ+ :devil: Δεν υπάρχει καν μάρκα...Πιστεύεις πως αν ήταν όντως όπως περιγράφονται θα είχαν 2-5 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το ξερεις ποσα θα ειναι. Προσωπικα ουτε που θα τα κοιτουσα.

Πιθανότατα να σου έχουν μέσα μπαταρίες ΑΑΑΑΑΑΑΑ+ :devil: Δεν υπάρχει καν μάρκα...Πιστεύεις πως αν ήταν όντως όπως περιγράφονται θα είχαν 2-5 ευρώ?

 

Εντύπωση μου κάνει πάντως να λένε 50000 και να μην είναι ούτε καν 30000.

Ακόμη και 20000 να είναι πάλι συμφέρει.

 

Πάντως αν έχει πάρει κανείς κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ χρήσιμη η γνώμη του.

 

Τώρα πάτησα το λινκ και κατάλαβα ότι με τα 2-5 ευρώ που είπες κυριολεκτούσες.

Όχι δεν κάνουν τόσο, επίλεξε προιόν για να σου βγάλει τιμή.

Επεξ/σία από funbreaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το gearbest δουλεύει τελικά σωστά? Βλέπω την μπαταρία που λέτε (10400) και την έχει στα $15,12. Την βάζω στο καλάθι και μου την δείχνει στα $20,04. Προσπαθώ να βάλω τον κωδικό και μου ζητάει login. Κάνω login και δοκιμάζω πάλι τον κωδικό αλλά μου ξαναζητάει login. Επιλέγω το online chat και μου εμφανίζει μνμ ότι κάθε αντιπρόσωπος μιλάει με 6 πελάτες και δεν προλαβαίνει.

 

Μάλλον πέτυχα το site σε δύσκολη στιγμή..

 

ΥΓ. Τελικά πέτυχε το login (ήθελε activation) αλλά ο κωδικός πλέον δεν ισχύει και η τιμή είναι στα $20,04.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί ασχολείστε τόσο με αυτό και δεν στρέφεστε σε κάτι τέτοιο ή τέτοιο με 5πλάσια χωρητικότητα και 5 ευρώ μόνο επιπλέον?

Είναι μούφα τα mha?

 

Είναι μούφα τα mha.

Στην καλύτερη θα είναι γύρω στα 5000, με κύκλωμα της πλάκας και μηδενική προστασία (μπορεί να σκάσουν στο χέρι σου, να καούν, να κάψουν μπαταρία κινητού, κτλ). [Αν διαβάσεις το review, θα πεις: μα ο τύπος λέει για 19000mah και για bargain. Μέχρι που διαβάζεις το follow up]

Στη χειρότερη, έχεις αγοράσει άμμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...