Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρκετά καλές προσφορές σε παιχνίδια από το Βραζιλιάνικο store.

Εχθές αγόρασα το Spyro, Lego the Incredibles, AC origins και Paw patrol με 198 δολάρια βραζιλίας περίπου 31 ευρώ. 

image.png.a9d984b7beea4a275c43a7a040ae3c30.png

image.png.f9020976c131c58e0db53ed6d8923b9e.png

image.png.33e26e128e89703770f8ee248a0027db.png

image.png.67a5b14d6a958a7b01f8ff45b2d5d6d0.png

1 ώρα πριν, 1988panos2171 είπε

H ultimate edition του Assetto Corsa στα 8€

https://www.microsoft.com/el-gr/p/assetto-corsa-ultimate-edition/BNQD9TWQ10PC

Στο βραζιλιάνικο store βγαίνει στα 15,8 δολλάρια Βραζιλίας δηλαδή 2,53€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά έχει κανείς καμιά ενημέρωση ποτέ θα έρθει νέο κύμα παραλαβής κονσολών Series X και σε πια μαγαζιά; 

Ψάχνω να βρω ένα μαγαζί να έχει άλλα δεν βρίσκω τίποτα. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσα ένα πενηνταράκι γιούρια και πήρα χθες από Βραζιλιάνικο store Fallout 4 GOTY, LEGO Marvel Collection, Kingdom of Amalur Re-reckoning, FF VII,VIII, IX Remastered και AC Origins Gold Edition. 3 φορές θα τα πλήρωνα μέσα από Ελληνικό store. 

Καλό μας και καλό σας κορονοπαίξιμο.:lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα να πάνε, η Βραζιλία θα μας καταστρέψει... Εγώ με 45 € πήρα assassins origins και odyssey gold, στο Odyssey gold σου δίνει και το 3 remaster, to rogue, farcry 5,  sniper contacts και έμειναν και κάτι ψηλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ren_of_Heavens είπε

Έδωσα ένα πενηνταράκι γιούρια και πήρα χθες από Βραζιλιάνικο store Fallout 4 GOTY, LEGO Marvel Collection, Kingdom of Amalur Re-reckoning, FF VII,VIII, IX Remastered και AC Origins Gold Edition. 3 φορές θα τα πλήρωνα μέσα από Ελληνικό store. 

Καλό μας και καλό σας κορονοπαίξιμο.:lol:

Να σε ρωτήσω κάτι. Το FF ΙΧ που υπάρχει στο store δηλαδή είναι remastered?

Και εγώ πήρα από τη χώρα της Σάμπα του καφέ του ποδοσφαίρου και του Xbox community: AC Legendary xollection (Odyssey,Origins,Unity,Syndicate,Rogue Remastered,Black Flag), Fifa 21, Crash team racing, spyro reignited και θα πλήρωνα 1 ακόμα Xbox series x για όλα αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το FF9 όπως και τα 7, 8 είναι remastered άσχετα αν δεν το γράφει για το 9. Δεν ξέρω κατά πόσο τιμά την έννοια remastered γιατί είμαι newbie με τα συγκεκριμένα FF αλλά διάβασα ότι τα θεματάκια που είχαν οι Original τίτλοι με κάποια λάθη στους διαλόγους και μικρά bugs στα gameplay mechanics υπάρχουν κι εδώ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

θες και vpn για ψώνια απο βραζιλιάνικο store? ή απλα αλλάζεις region στο μενού του ΧΒΟΧ?

Διάβασε προηγούμενες σελίδες, έχει γραφτεί αρκετές φορές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2020 στις 10:00 ΜΜ, Paragontas-x είπε

Τελικά έχει κανείς καμιά ενημέρωση ποτέ θα έρθει νέο κύμα παραλαβής κονσολών Series X και σε πια μαγαζιά; 

Ψάχνω να βρω ένα μαγαζί να έχει άλλα δεν βρίσκω τίποτα. 

 Βρήκε κανείς τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Ren_of_Heavens είπε

Έδωσα ένα πενηνταράκι γιούρια και πήρα χθες από Βραζιλιάνικο store Fallout 4 GOTY, LEGO Marvel Collection, Kingdom of Amalur Re-reckoning, FF VII,VIII, IX Remastered και AC Origins Gold Edition. 3 φορές θα τα πλήρωνα μέσα από Ελληνικό store. 

Καλό μας και καλό σας κορονοπαίξιμο.:lol:

τίμησα και γω το LEGO marvel collection και κάτι αλλα για τα μικρά. Πραγματικά οι τιμές είναι για γέλια σε σχέση με εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2020 στις 2:43 ΜΜ, Paragontas-x είπε

Αν βρει κάποιος κάπου xbox series x κομμάτια ας ενημερώσει το φόρουμ γιατί ψάχνω κι εγώ και δεν έχω βρει πουθενά.

Από μέσα Γενάρη και αν φίλε μου. Μαρκετιστικα κόλπα κάνουν MS kai Sony για να δημιουργήσουν hype μέχρι και στον τελευταίο πελάτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αγοράσουμε ένα παιχνίδι από άλλο region πρεπει να βάλουμε το κωδικό μέσω vpn αν δεν είναι για Ευρώπη; 

 

Π.χ. Αυτός ο κωδικός θέλει usa vpn για να τον δεχτει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Για να αγοράσουμε ένα παιχνίδι από άλλο region πρεπει να βάλουμε το κωδικό μέσω vpn αν δεν είναι για Ευρώπη; 

 

Π.χ. Αυτός ο κωδικός θέλει usa vpn για να τον δεχτει? 

Ναι μέσω vpn θέλει της χώρας που το αγόρασες αν δεν είναι από Ευρώπη για να περάσεις τον κωδικό του game από το store της Microsoft .. Μετά το έχεις στη βιβλιοθήκη σου και το κάνεις install από το xbox.. Για να αγοράσεις το παιχνίδι από κάποιο μαγαζί εκτός store δεν θέλει vpn.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...