Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, SKRUTZ είπε

Δεν άντεξα και το τσίμπησα στα 9,5€ 

Mafia 3 Definitive Edition από Βραζιλία

 

Δεν έχω παίξει καθόλου τη σειρά. Να πάρω το 3 να ασχοληθώ ή να πάρω το 1 να ξεκινήσω? Έχω καμιά 50αρια brl και κάθονται και δεν ξέρω τι να πάρω... 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1 δεν το έχω βρει σε καλή τιμή, το 2 είχα βρει στα 12 ευρώ και το είχα αγοράσει και το έπαιξα όλο και μου άρεσε πάρα πολύ. το 3 δεν ξέρω τι λέει αλλά φαντάζομαι καλό θα είναι.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mafia 3...μάπα το καρπούζι σε σχέση με το 1 και 2.

Έχει προσφορά το ghostrunner στη  μισή τιμή πάντως, θα το τιμήσω - έχει και demo στο store να το δοκιμάσετε άμα θέλετε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙδα πως υπάρχει το dolby atmos for headphones σε μορφή Digital download κωδικού στο eBay, υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το DTS sound unbound που παρέχει και το DTS:X για ακουστικά ? Έψαξα στο eBay αλλά δεν βρήκα τίποτα.

Atmos έχω ήδη αγορασμενο btw.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν το έχει βάλει κάποιος άλλα το Trine 4: The Nightmare Prince είναι Free με gold στο South Korea store και το τσίμπησα. Από το λίγο που το έπαιξα μου άρεσε πάρα πολύ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Κάτι πάτησα στην τύχη τώρα, λέει order completed. Τι έγινε όμως, μόνο ένας Κορεατης θεός μπορεί να ξέρει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Κάτι πάτησα στην τύχη τώρα, λέει order completed. Τι έγινε όμως, μόνο ένας Κορεατης θεός μπορεί να ξέρει

το πολύ πολύ να χρεώθηκε η κάρτα σου με λίγα κορεάτικα γουον 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Κάτι πάτησα στην τύχη τώρα, λέει order completed. Τι έγινε όμως, μόνο ένας Κορεατης θεός μπορεί να ξέρει

Αλλαζεις στο λινκ το ko-kr σε el-gr και βλεπεις τι εγινε με το παιχνιδι στον λογαριασμο σου στα Ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να αγοράσω το Valhalla από eneba αλλα region γραφει αργεντινή, Πως μπορώ να το περάσω μετά στον λογαριασμό μου ώστε να παίζει?
Αν ακολουθήσω τα βήματα που έγραψε κάποιος φίλος πιο πίσω, να αγοράσω δηλαδή το παιχνίδι, να αλλάξω region στο pc από ελλάδα σε αργεντινή και να βάλω τον κωδικό στο microsoft store, θα γίνει δουλειά έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, savvas15 είπε

θέλω να αγοράσω το Valhalla από eneba αλλα region γραφει αργεντινή, Πως μπορώ να το περάσω μετά στον λογαριασμό μου ώστε να παίζει?
Αν ακολουθήσω τα βήματα που έγραψε κάποιος φίλος πιο πίσω, να αγοράσω δηλαδή το παιχνίδι, να αλλάξω region στο pc από ελλάδα σε αργεντινή και να βάλω τον κωδικό στο microsoft store, θα γίνει δουλειά έτσι?

Αν έχεις game pass περίμενε λίγο, λένε θα μπει. 
 

gamepass is going place this year and next..EA is all in on it with there future titles even the big ones coming in hot day 1

Valhalla and legion will also be on gamepass soon aswell, expansion's / dlc not included

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...