Προς το περιεχόμενο

Μετά το φιάσκο με το Superfish, η Lenovo προσφέρει δωρεάν το McAfee LiveSafe


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Ζ-50 που υπάρχει στο σπίτι με μαμίσια γουιντοζ δεν έχει πρόβλημα με το σουπερφις.

ούτε το Ζ-50 που έχει η μάνα μου.

Και τα δυο απο αμαζον.δε

Πότε το πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είμαι ο μόνος που όταν αγοράζω καινούριο υπολογιστή με προεγκατεστημένα Windows του πατάω αμέσως φορματ και κάνω εγκατάσταση από την αρχή με καθαρό iso και το νόμιμο κλειδί του υπολογιστή. Μόνο έτσι μπορείς να είσαι σίγουρος για το τι μπαίνει στον υπολογιστή σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοντελο του καινουργιου μου λαπτοπ μεσα g 50 30 το εχω και γω υπερψαρο!! και δωρο antivirus .
αι στα διαλα και τους ειχα για σοβαρη εταιρια οπως ειπε ο @gokuthelegend φορματ στα καπακια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είμαι ο μόνος που όταν αγοράζω καινούριο υπολογιστή με προεγκατεστημένα Windows του πατάω αμέσως φορματ και κάνω εγκατάσταση από την αρχή με καθαρό iso και το νόμιμο κλειδί του υπολογιστή.

Ναι, αλλά πρέπει να ξαναπεράσεις ότι χρήσιμο software ξανά, αλλιώς κάτι δεν θα λειτουργεί σωστά (πχ η κάμερα ή τα κουμπάκια του πληκτρολογίου). Και δεν είναι σίγουρο ότι, ότι χρήσιμο software υπήρχε πριν το format θα υπάρχει και στο download page του κατασκευαστή (πχ αν έχει κάνα bluray player τύπου powerdvd/windvd).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά πρέπει να ξαναπεράσεις ότι χρήσιμο software ξανά, αλλιώς κάτι δεν θα λειτουργεί σωστά (πχ η κάμερα ή τα κουμπάκια του πληκτρολογίου). Και δεν είναι σίγουρο ότι, ότι χρήσιμο software υπήρχε πριν το format θα υπάρχει και στο download page του κατασκευαστή (πχ αν έχει κάνα bluray player τύπου powerdvd/windvd).

μάλλον κάποιος δεν εχει κανει ποτε format σε λαπτοπ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να στειλουν ενα γαμολαπτοπ απο την αρχη χωρις τις μπουρδες που το φορτώνουν και σερνεται σαν πεντιουμ 4 μετα το τρίμηνο γινεται;;;

ευτυχως αρχισαν και φερνουν freedos & linux λαπτοπ στην ελλαδα και μπορούμε να λειτουργησουμε τα μηχανηματα που πληρώνουμε όπως πρεπει...

 

και να μην είναι linux & freedos απλά κάνε του ένα format με το που θα το πάρεις στα χέρια σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είμαι ο μόνος που όταν αγοράζω καινούριο υπολογιστή με προεγκατεστημένα Windows του πατάω αμέσως φορματ και κάνω εγκατάσταση από την αρχή με καθαρό iso και το νόμιμο κλειδί του υπολογιστή. Μόνο έτσι μπορείς να είσαι σίγουρος για το τι μπαίνει στον υπολογιστή σου.

και εκτος απο το θεμα της σιγουριας, δεν εχεις στον υπολογιστης σου την καθε βλακεια που σου δινει μια εταιρια, χωρις να σε ρωτησει, και χωρις να χρειαζεσαι τιποτα. και εγω φορματ φιλε κατευθειαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...