Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παρακαλείται ο χρήστης JEGIFT (ή JEK) όπως αποδεχτεί το friend request στο Steam για αποστολή του Banished. Επίσης παρακαλούνται όπως τυχόν νικητές που δεν έχουν ενεργοποιήσει τα παιχνίδια τους στο Steam να το κάνουν, καθώς η μη ενεργοποίηση είναι εναντίον των κανόνων συμμετοχής της σελίδας SteamGifts :-D .

 

Με αφορμή αυτό το μήνυμα και επειδή θα ακολουθήσουν κι άλλα giveaways από μέρους μου, ενημερώνω για πρώτη και τελευταία φορά ότι δεν πρόκειται να κάτσω να ψάχνω κανέναν χρήστη για να του χαρίσω παιχνίδι. Εγώ προσωπικά όταν κάνω giveaways, είτε θα βάζω το κλειδί και θα το στέλνω μέσω steamgifts, είτε θα στέλνω e-mail με gift link. Αν φερειπείν, το e-mail που έχει βάλει κάποιος στο steamgifts είναι λάθος και μου γυρίζει πίσω, δεν πρόκειται να κάνω περαιτέρω προσπάθειες να βρω ποιός χρήστης είναι στο Steam κλπ. Θα ζητάω re-roll asap και θα γίνεται blacklist το μέλος για να μην ξαναμπαίνω σε κόπο στο μέλλον, γιατί μέσα σε όλα τα άλλα πρέπει να περιμένω και μια βδομάδα για να μπορώ να κάνω re-roll.

 

Και από εδώ και στο εξής θα επαναλαμβάνω αυτό το ποιηματάκι σε κάθε giveaway προς αποφυγήν παρεξηγήσεων. Είναι ένα πράγμα να είναι κάποιος αχάριστος και ένα εντελώς διαφορετικό να είναι αχάριστος και να σε κάνει να αισθάνεσαι και μαλάκας ψάχνοντάς τον.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

3 κλειδάκια και απο εμένα.Θα σταλούν σαν δώρο στα email των νικητών.

Οταν δημιουργεις το giveaway εχει επιλογη ποσα copies δινεις, δεν χρειαζεται να φτιαχνεις διαφορετικα και να παιδευεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...