Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Καλή συνέχεια και από μένα, με ένα giveaway μέσω steamgifts, για επίπεδο 1+. Το κλειδί είναι ήδη περασμένο στο σύστημα, λογικά θα το λάβετε αυτόματα, αν όχι στείλτε ένα pm εδώ. 

 

Καλή τύχη.

 

signature.png

 

Κληρώθηκε ο GeorgeGK. Το κλειδί στάλθηκε, καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το ίδιο παιχνίδι The Witcher 2 Assassin of Kings Enhanced Edition αλλά για το gog.com Οσοι ενδιαφερομενοι παρακαλουνται να κάνουν "μ'αρεσει" στην παρούσα ανάρτηση και αργότερα το βράδυ αύριο το μεσημέρι θα πραγματοποιηθεί ψηφιακή κλήρωση στο ίντερνετ, ψηφιακά.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από μένα. Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό thread αλλά η προσφορά μου αφορά το xbox 360. Χαρίζω ένα corbulo emblem για το Halo 4 στον πρώτο που θα μου στείλει pm με το gamertag του για να δω ότι έχει και το παιχνίδι φυσικά. Καλή συνέχεια σε αυτό το πολύ ωραίο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλημέρα και από μένα. Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό thread αλλά η προσφορά μου αφορά το xbox 360. Χαρίζω ένα corbulo emblem για το Halo 4 στον πρώτο που θα μου στείλει pm με το gamertag του για να δω ότι έχει και το παιχνίδι φυσικά. Καλή συνέχεια σε αυτό το πολύ ωραίο θέμα.

 

Φτιάξε νήμα στο console section, οι πιο πολλοί κονσολάδες δεν παρακολουθούν αυτό το section.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάξε νήμα στο console section, οι πιο πολλοί κονσολάδες δεν παρακολουθούν αυτό το section.

 

Ας το κάνει κάποιος moderator καλύτερα. Δεν ξέρω βέβαια τι κίνηση θα είχε ένα τέτοιο θέμα στο console section ωστόσο αν δεν γίνει ή δεν μου στείλει κάποιος pm από δω θα το ποστάρω και στο θέμα του 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το ίδιο παιχνίδι The Witcher 2 Assassin of Kings Enhanced Edition αλλά για το gog.com Οσοι ενδιαφερομενοι παρακαλουνται να κάνουν "μ'αρεσει" στην παρούσα ανάρτηση και αργότερα το βράδυ αύριο το μεσημέρι θα πραγματοποιηθεί ψηφιακή κλήρωση στο ίντερνετ, ψηφιακά.

Εγώ το έχω... Ωστόσο πρέπει να πω ότι είναι εξαιρετικό δωράκι για όποιον το κερδίσει! Καλή επιτυχία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...