Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ευχαριστήσω κι από δω τον pollop για το Super Toy Cars. :-D

 

Εκλεισαν κ τα δικά μου:

Pirates Deck --> thanolis
Vector Strain --> thanolis
Eaten Alive --> thanolis
Red Lake --> thanolis
! That Bastard Is Trying To Steal Our Gold ! --> frozex
Pahelika: Revelations HD --> pollop

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα λογαριασμό Uplay με τον οποίο δεν ασχολούμαι καθόλου και αποφάσισα να δωρίσω. Περιέχει τα παιχνίδια Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations, Assassin's Creed III, Far Cry 3: Blood Dragon και Prince Of Persia: The Forgotten Sands. Αν κάποιος ή κάποια ενδιαφέρεται, ας γράψει ποια ιστορική προσωπικότητα, σύγχρονη της περιόδου που διαδραματίζεται το πρώτο Assassin's Creed, ίδρυσε τη δυναστεία των Αγιουβιδών. Η πρώτη σωστή απάντηση κερδίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα λογαριασμό Uplay με τον οποίο δεν ασχολούμαι καθόλου και αποφάσισα να δωρίσω. Περιέχει τα παιχνίδια Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations, Assassin's Creed III, Far Cry 3: Blood Dragon και Prince Of Persia: The Forgotten Sands. Αν κάποιος ή κάποια ενδιαφέρεται, ας γράψει ποια ιστορική προσωπικότητα, σύγχρονη της περιόδου που διαδραματίζεται το πρώτο Assassin's Creed, ίδρυσε τη δυναστεία των Αγιουβιδών. Η πρώτη σωστή απάντηση κερδίζει.

 

 

Ο ηγετης Σαλαντιν ?  :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κλειδί για Dungeons 2. Όποιος το ζητήσει θα πρέπει να έχει χαρίσει τουλάχιστον 1 game εδώ στο φόρουμ μέσα στο 2017 (δεν μετράνε οι σαβουρίτσες που δίνονται συνέχεια δωρεάν). Όπως πάντα στέλνετε pm και με παραπέμπετε στο post σας.

 

* Πρέπει να ενεργοποιηθεί ως τις 27/05.

 

Πήγε στον Lautrec.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κλειδί για Dungeons 2. Όποιος το ζητήσει θα πρέπει να έχει χαρίσει τουλάχιστον 1 game εδώ στο φόρουμ μέσα στο 2017 (δεν μετράνε οι σαβουρίτσες που δίνονται συνέχεια δωρεάν). Όπως πάντα στέλνετε pm και με παραπέμπετε στο post σας.

 

* Πρέπει να ενεργοποιηθεί ως τις 27/05.

 

Αυτό το game το χω στο library και δεν θυμάμαι να το αγόρασα. Είχε μπει πρόσφατα free; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το game το χω στο library και δεν θυμάμαι να το αγόρασα. Είχε μπει πρόσφατα free; 

Ναι το εδινε για 2-3 μερες το humblebundle. To εχω κι εγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται στα πρώτα PM που θα γίνουν με τίτλο το παιχνίδι που θέλετε τα παρακάτω απίστευτα, καταπληκτικά και μοναδικά δύο steam games.

 

1)  Retention

2)  Make it Indie!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...