Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 hours ago, p4n0s86 said:

Νικητής ο Xrhstos. Το κλειδί στάλθηκε.

Παρακαλείται ο gfxania να αλλάξει το προφίλ του σε Δημόσιο.

@Striker4 περιμένω pm σου το πολύ μέχρι αύριο. Μετά το δίνω σε άλλον.

Καλημερα, καλη Ανασταση και χρονια πολλα!

Σε ευχαριστω για το game. Σου απαντησα και σε ενα comment που εκανες σε παλιοτερο giveaway στο steam gifts. Το profile μου το εχω friends only (και θελω να το αφησω ετσι :p) οποτε αν θελεις να επιβεβαιωσεις τη ενεργοποιηση του παιχνιδιου στειλε μου αιτημα στο steam.

Λογω των ημερων δεν μπαινω συχνα τωρα! Thanks again!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, alfaeffe είπε

Καλημερα, καλη Ανασταση και χρονια πολλα!

Σε ευχαριστω για το game. Σου απαντησα και σε ενα comment που εκανες σε παλιοτερο giveaway στο steam gifts. Το profile μου το εχω friends only (και θελω να το αφησω ετσι :p) οποτε αν θελεις να επιβεβαιωσεις τη ενεργοποιηση του παιχνιδιου στειλε μου αιτημα στο steam.

Λογω των ημερων δεν μπαινω συχνα τωρα! Thanks again!

Χρόνια πολλά. Βάση κανονισμών του SG πρέπει να αλλάζεις το προφίλ σου σε Public και να κάνεις Sync τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα. Που σημαίνει ότι για να βλέπω ότι έχεις μη ενεργοποιημένο κλειδί από παλιότερο giveaway έχεις να το κάνεις καιρό.

Friend request δεν θα στείλω, για λόγους διαφάνειας πρέπει να ακολουθήσεις τους κανόνες, ούτως ώστε αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα να μπορεί να ελέγξει την κατάσταση και το SG. Είναι οι κανόνες τους άλλωστε. Δεν σου ζητάω να το αφήσεις μόνιμα, πολύ λίγο θα πάρει να κάνεις activate, received και sync (άντε 10 λεπτά). Εγώ είμαι συχνά εδώ και δεν θα σε καθυστερήσω μόλις δω απάντηση.

Τέλος, στο SG απαντάμε με Reply, γιατί όπως έγραψες ξεχωριστό comment στο άλλο, δεν πήρα ποτέ ειδοποίηση για να το διαβάσω.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, p4n0s86 said:

Χρόνια πολλά. Βάση κανονισμών του SG πρέπει να αλλάζεις το προφίλ σου σε Public και να κάνεις Sync τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα. Που σημαίνει ότι για να βλέπω ότι έχεις μη ενεργοποιημένο κλειδί από παλιότερο giveaway έχεις να το κάνεις καιρό.

Friend request δεν θα στείλω, για λόγους διαφάνειας πρέπει να ακολουθήσεις τους κανόνες, ούτως ώστε αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα να μπορεί να ελέγξει την κατάσταση και το SG. Είναι οι κανόνες τους άλλωστε. Δεν σου ζητάω να το αφήσεις μόνιμα, πολύ λίγο θα πάρει να κάνεις activate, received και sync (άντε 10 λεπτά). Εγώ είμαι συχνά εδώ και δεν θα σε καθυστερήσω μόλις δω απάντηση.

Τέλος, στο SG απαντάμε με Reply, γιατί όπως έγραψες ξεχωριστό comment στο άλλο, δεν πήρα ποτέ ειδοποίηση για να το διαβάσω.

Στο κομματι του sync (1 φορα τη βδομαδα) εχεις δικιο, αλλα στο 2ο κομματι εχεις αδικο, και σου εξηγω γιατι:
1ον αν ειχα πανω απο μια βδομαδα να κανω sync το account μου, τοτε δε θα μπορουσα να μπω καθολου σε giveaways, αρα ουτε και στο δικο σου
2ον το μη ενεργοποιημενο κλειδι αφορα χρηστη που μπηκε μια φορα στα giveaways, εκανε το 1ο του giveaway με duplicate κλειδι και εκτοτε δεν ξαναμπηκε ποτε. Μιλησα με το support του steamgifts και μου ειπε να του γραψω ενα δημοσιο σχολιο και αν σε μια βδομαδα δεν απαντησει, τοτε να μαρκαρω το giveaway ως not accepted. Εκανα και τα 2 πραγματα και ειμαι οκ. Αν δεν ημουν θα ειχε επιληφθει το steamgifts να με banαρει
3ον δεν υπαρχει απαιτηση για public profile στα steamgifts (https://www.steamgifts.com/about/faq Does my Steam profile need to be public to use the site?) οποτε αν εσυ θελεις να δεις το προφιλ μου (που οπως σου ειπα και στο προηγουμενο reply μου, δεν εχω κανενα προβλημα να το δεις) ειναι καθαρα για δικους σου λογους και οχι απαιτηση του steamgifts
4ον ειμαι στο steamgifts πολυ καιρο, εχω μπει σε χιλιαδες giveaways και δεν εχω φαει ουτε ενα warning οποτε πιστευω οτι παιζω by the rules τοσο καιρο

Για το δικο σου λοιπον giveaway, αφου σε ευχαριστησω αλλη μια φορα δημοσια για το δωρο σου, θα σου πω οτι ειναι δικαιωμα σου να κανεις ο,τι θελεις με το κλειδι. Αν θες μου το στελνεις, αν δε θες κανεις reroll. Κανενα προβλημα και καμια κακια δε θα υπαρχει. Απλως για λογους κανονισμων, αν δε στειλεις το κλειδι, θα κανω παλι ενα δημοσιο comment στο giveaway και μετα θα κανω ο,τι μου πει παλι το support.

Φιλικα και με πολλες ευχες για καλο Πασχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, alfaeffe είπε

Στο κομματι του sync (1 φορα τη βδομαδα) εχεις δικιο, αλλα στο 2ο κομματι εχεις αδικο, και σου εξηγω γιατι:
1ον αν ειχα πανω απο μια βδομαδα να κανω sync το account μου, τοτε δε θα μπορουσα να μπω καθολου σε giveaways, αρα ουτε και στο δικο σου
2ον το μη ενεργοποιημενο κλειδι αφορα χρηστη που μπηκε μια φορα στα giveaways, εκανε το 1ο του giveaway με duplicate κλειδι και εκτοτε δεν ξαναμπηκε ποτε. Μιλησα με το support του steamgifts και μου ειπε να του γραψω ενα δημοσιο σχολιο και αν σε μια βδομαδα δεν απαντησει, τοτε να μαρκαρω το giveaway ως not accepted. Εκανα και τα 2 πραγματα και ειμαι οκ. Αν δεν ημουν θα ειχε επιληφθει το steamgifts να με banαρει
3ον δεν υπαρχει απαιτηση για public profile στα steamgifts (https://www.steamgifts.com/about/faq Does my Steam profile need to be public to use the site?) οποτε αν εσυ θελεις να δεις το προφιλ μου (που οπως σου ειπα και στο προηγουμενο reply μου, δεν εχω κανενα προβλημα να το δεις) ειναι καθαρα για δικους σου λογους και οχι απαιτηση του steamgifts
4ον ειμαι στο steamgifts πολυ καιρο, εχω μπει σε χιλιαδες giveaways και δεν εχω φαει ουτε ενα warning οποτε πιστευω οτι παιζω by the rules τοσο καιρο

Για το δικο σου λοιπον giveaway, αφου σε ευχαριστησω αλλη μια φορα δημοσια για το δωρο σου, θα σου πω οτι ειναι δικαιωμα σου να κανεις ο,τι θελεις με το κλειδι. Αν θες μου το στελνεις, αν δε θες κανεις reroll. Κανενα προβλημα και καμια κακια δε θα υπαρχει. Απλως για λογους κανονισμων, αν δε στειλεις το κλειδι, θα κανω παλι ενα δημοσιο comment στο giveaway και μετα θα κανω ο,τι μου πει παλι το support.

Φιλικα και με πολλες ευχες για καλο Πασχα!

Σε ποιο πράγμα έχω άδικο φίλε μου; Το λέει ξεκάθαρα στο FAQ που μου πόσταρες:

Αναφορά σε κείμενο

However, if you wish to enter giveaways, the site will ask you to switch to a public Steam profile once a week to bring your account up-to-date.

...δεν αναφέρει μόνο για Sync. Σου είναι τόσο δύσκολο δηλαδή να κάνεις κάτι που κάνεις ούτως ή άλλως 1 φορά τη βδομάδα, μόνο για λίγα λεπτά και προτιμάς μέχρι και reroll ή να κάνουμε όλη αυτή την ανούσια κουβέντα.

Κάνουμε invite only για να έχετε πολλές πιθανότητες, αλλά όταν κερδίζετε δεν σας νοιάζει να σεβαστείτε αυτά που ζητάει αυτός που θα σας χαρίσει το παιχνίδι. Σου στέλνω το κλειδί τώρα, αρκετά κουράσαμε τους υπόλοιπους.

Καλό Πάσχα και σε σένα.

@Striker4 βλέπω ότι συνδέεσαι κανονικά στο insomnia αλλά δεν έχεις στείλει pm για το Spec Ops που ήθελες. Από αύριο θα πω και σε άλλους να στείλουν.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, p4n0s86 said:

However, if you wish to enter giveaways, the site will ask you to switch to a public Steam profile once a week to bring your account up-to-date.

1 minute ago, p4n0s86 said:

Σου είναι τόσο δύσκολο δηλαδή να κάνεις κάτι που κάνεις ούτως ή άλλως 1 φορά τη βδομάδα, μόνο για λίγα λεπτά και προτιμάς μέχρι και reroll ή να κάνουμε όλη αυτή την ανούσια κουβέντα.

39 minutes ago, alfaeffe said:

1ον αν ειχα πανω απο μια βδομαδα να κανω sync το account μου, τοτε δε θα μπορουσα να μπω καθολου σε giveaways, αρα ουτε και στο δικο σου

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή ο Striker4 μου έστειλε ότι δεν θα το πάρει, αν θέλει κάποιος το Spec Ops: The Line να στείλει pm μαζί με link για το steam προφίλ που θα το ενεργοποιήσει.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρες που είναι,τόσο άγιες με κατάνυξη..Ας γιορτάσουμε το Πάσχα με αυτό εδώ το διαόλι!
(να δω πότε θα το πάρω κ γω :P )

signature.png

  invite only lvl 0

  • Like 16
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/7/2018 στις 11:24 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

Μέρες που είναι,τόσο άγιες με κατάνυξη..Ας γιορτάσουμε το Πάσχα με αυτό εδώ το διαόλι!
(να δω πότε θα το πάρω κ γω :P )

signature.png

  invite only lvl 0

νικητής:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/4/2018 στις 3:03 ΜΜ, p4n0s86 είπε

Lvl 0, invite only. Τελειώνει αύριο βράδυ στις 20:00.

signature.png

1k μηνύματα στο insomnia. :ph34r:

Νικητής ο dazedconfsed. Το κλειδί στάλθηκε.

ΥΓ. Το Steam άλλαξε την πολιτική για το privacy και πλέον δίνονται περισσότερες μεμονωμένες επιλογές, όπως για το ποιοι θα βλέπουν την library. By default είναι στο Friends only, κάτι που οδηγεί την wishlist στο SG να μην εμφανίζει κάτι, αν δεν το αλλάξετε σε public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...