Προς το περιεχόμενο

Το Gmail gia Android αποκτά ενιαίο φάκελο για όλα τα εισερχόμενα e-mail σας από διαφορετικούς λογαριασμούς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ότι δεν υπήρχε στο Gmail δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχε στο Android. Ακόμα και σε stock mail apps υπήρχε, πόσο δε σε άλλα apps. Οπότε τα σχόλια "μα υπάρχει στο WP" έχουν μεν ενδιαφέρον, αλλά δεν μιλάμε για σύγκριση λειτουργικού, παρά μόνο για ένα app. Απλά τυγχάνει να είναι ένα από τα πιο δημοφιλή.

 

To Inbox εμένα δεν μου άρεσε, λίγο χαώδες και αν θυμάμαι καλά δεν μπορούσες να σβήσεις τα μέιλ. Δεν ξέρω αν άλλαξε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Ξέρει κανείς αν υπάρχει client στον οποίο να κάνεις login τα 30 διαφορετικά mail σου, και μετά να μπορείς να το εγκαταστάσεις και σε άλλες συσκευές, αποκτώντας αυτόματα πρόσβαση σε όλα αυτά τα account;

 

φυσικα, type/blue mail το οποιο το παιρνεις κ backup ή με την εφαρμογη της συσκευης σου (π.χ. lg backup) ή με helium στο cloud (π.χ. dropbox) κ κανεις restore, προσοχη, δεν επιτρεπουν ολες οι εφαρμογες το backup, το aquamail π.χ. δεν σ αφηνει να το παρεις backup με το helium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και άμα θές να είναι χωριστά ;

 

Στον Samsung mail client υπάρχει η "συνδυασμενη προβολή" που ειναι ολοι οι λογαριασμοί μαζί (εγω εχω 3) και με ενα κουμπί μπορείς να τους δεις εναν εναν ξεχωριστά χωρις κανενα προβλημα.

 

Υποθέτω το ίδιο θα είναι και εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Refresh συνολικά στη συνδυασμένη προβολή γίνεται ή θέλει να μπαίνουμε χωριστά σε κάθε mail ;

Είμαι σχεδόν σίγουρος πως ναι.

 

Καλά όλα αυτά, αλλά μέχρι να γράψουν Yahoo mail push, δεν επιστρέφω στο Gmail application και μένω σε type / maildroid / CloudMagic που το κάνουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σχεδόν σίγουρος πως ναι.

 

Καλά όλα αυτά, αλλά μέχρι να γράψουν Yahoo mail push, δεν επιστρέφω στο Gmail application και μένω σε type / maildroid / CloudMagic που το κάνουν...

 

η δικη του εφαρμογη (του yahoo) δεν κανει push;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικη του εφαρμογη (του yahoo) δεν κανει push;;

Ναι κάνει. Όπως και αυτές που έχω αναφέρει. Δεν έχει σχέση. Το θέμα είναι να έχεις μία εφαρμογή για όλα,και με το gmail αυτό είναι ακόμη περιορισμός

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...