Προς το περιεχόμενο

Lenovo thinkpad 8'' 64gb 199€ [ΕΛΗΞΕ]


neten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ελληνικό μαγαζί κανένα καλό και οικονομικό HDMI γι αυτή την δουλειά ξέρεις? Να μην μπαίνω στην διαδικασία παραγγελίας από Amazon. Ασε που με το capital control ίσως και να μην μπορώ να κάνω αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ελληνικό μαγαζί κανένα καλό και οικονομικό HDMI γι αυτή την δουλειά ξέρεις? Να μην μπαίνω στην διαδικασία παραγγελίας από Amazon. Ασε που με το capital control ίσως και να μην μπορώ να κάνω αγορά.

Δεν ξέρω ειναι η αλήθεια.

Όλα αυτα τα μικροπράγματα καλώδια,adaptor κλπ απ Amazon τα παίρνω αφού εχω διαβάσει πολλές κριτικές χρηστών.για να είμαι πιο σίγουρος.

Πάνε σε ενα οποιοδήποτε κατάστημα και τυχών δεν δουλεύει όπως πρεπει,το επιστρέφεις πίσω και παίρνεις κατι άλλο.

 

Το καλύτερο θα ήταν να πάρεις το tablet μαζί σου και πήγαινε σε κανα Public-Πλαισιο να το τέσταρεις επιτόπου.

Το εχω κάνει 2-3 φορές οταν ήταν να πάρω τηλεόραση που έπαιρνα μαζί μου USB sticks με ταινίες για να δοκιμάσω υπότιτλους,ματροσκες,dts κλπ αν έπαιζαν.

 

Πάντα με άφηναν

 

Τσέκαρε λίγο και τις ρυθμίσεις του πίνακα ελέγχου της Intel hd ενσωματωμένης κάρτας γραφικών,μήπως κατι εκεί ευθύνεται και όχι το καλώδιο.

Επίσης απο κανα φίλο-γνωστό αν εχει παρόμοιο καλώδιο να δοκίμασες εξίσου θα βοηθούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου. Δοκίμασα και με καλώδιο φίλου και έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Το θέμα είναι πως και τα 2 καλώδια είναι από τα φθηνά του ebay άρα παίζει γι αυτό να μου δημιουργεί θέμα. Θα κοιτάξω μήπως έχει κάποια ρυθμίσει στο πίνακα ελέγχου ( πράγματα που δεν το νομίζω γιατί το έχω ψιλό κοιτάξει) και θα κάνω αυτό που πρότεινες με το Πλαίσιο ή το Public. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει GPS το συγκεκριμένο ταμπλετ; 

 

Σύμφωνα με αυτο

http://www.notebookinfo.de/produkte/lenovo-thinkpad-8-64gb-wifi-win-8-1-bing/20bn003sge/00020798/

έχει, αλλα δεν μπορω να βρω κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για άλλη μια φορα στα 199€ (χωρίς μεταφορικά), αν και πλεον δεν νομιζω οτι αποτελει τοσο vfm

 

 

EDIT: Ουπς, my bad...!

 

http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B00M7U1WPI/

Επεξ/σία από koslol8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...