Προς το περιεχόμενο

MeriMobiles.com κουπόνι -$10 [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


terry308

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Στο Merimobiles το XIAOMI 5V 2A 10400mAh Power Bank  10$  βάζοντας τον κωδικό APFO (1 τεμάχιο ανα παραγγελεία ) 
+ τα Xiaomi Piston  7,72€ βάζοντας τον κωδικό APFO  (1 τεμάχιο ανα παραγγελεία ) 

 

 

Σε περίπτωση που δε το έχετε προσέξει, ο κωδικός αυτός ισχύει και για άλλα πράγματα και απλά αφαιρεί $10. (Ίσως ισχύει και για όλα τα πράγματα που έχει; )

 

Εγώ π.χ. πήρα το slim xiaomi powerbank με $7.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σε περίπτωση που δε το έχετε προσέξει, ο κωδικός αυτός ισχύει και για άλλα πράγματα και απλά αφαιρεί $10. (Ίσως ισχύει και για όλα τα πράγματα που έχει ; )

 

Εγώ π.χ. πήρα το slim xiaomi powerbank με $7.

 

To εχουμε δει. Επιβεβαιωνω. Και εγω αυτό που πηρα είναι τα piston v3 στα 13.20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπορεί να πάρει κάποιος ένα έξτρα και να μου το πουλήσει? 10$ θα δώσω 10 ευρώ Δεν έχω πιστωτική. Αν όχι θα τρέξω για Paypal :|

 

σου πειρα εγω 

Thanks terry308

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ένα είναι το βασικο ερωτημα. Είναι αξιοπιστο το μαγαζι; Πειτε γρηγορα οσοι εχετε αγορασει και ειστε ψαγμένοι, πριν παψει να το δεχεται το κουπονι. :P Παιζουν τιποτα μαιμουδιες ή 2 μηνες αναμονη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα είναι το βασικο ερωτημα. Είναι αξιοπιστο το μαγαζι; Πειτε γρηγορα οσοι εχετε αγορασει και ειστε ψαγμένοι, πριν παψει να το δεχεται το κουπονι. :P

Ειναι. Ειχα παρει τα πιστονς απο εκει.

 

Ε σε καμια ωρα παω σπιτι, μη τα παρετε ολα. :P  Θελω ενα λεπτο power bank για τη μαμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα είναι το βασικο ερωτημα. Είναι αξιοπιστο το μαγαζι; Πειτε γρηγορα οσοι εχετε αγορασει και ειστε ψαγμένοι, πριν παψει να το δεχεται το κουπονι. :P Παιζουν τιποτα μαιμουδιες ή 2 μηνες αναμονη;

το powerbank που πηρα απο κει ειναι αυθεντικο παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...