Προς το περιεχόμενο

MeriMobiles.com κουπόνι -$10 [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


terry308

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά, σας ακύρωσε ολες τις συναλλαγες? matrixxx, και σε εσενα ειπαν οτι ηταν απο 20$ και κατω. Ομως στα pistons δεν ειναι και εμενα δε μου εχει ερθει μνμ ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά, σας ακύρωσε ολες τις συναλλαγες? matrixxx, και σε εσενα ειπαν οτι ηταν απο 20$ και κατω. Ομως στα pistons δεν ειναι και εμενα δε μου εχει ερθει μνμ ακομα.

Δεν έχει σημασία. Ο κωδικός ισχύει μόνο με αγορά 200$ . Εντωμεταξύ μιλάμε για ασήμαντη έκπτωση . 5%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιο πράγμα πρώτη φορά

Οκ, καταλαβαίνω το άκυρο, το έχουμε ξαναδεί το έργο

Να σου ζητάνε όμως επιπλέον € αντί να ακυρώσουν αμέσως από μόνοι τους τις παραγγελίες?

 

ρε παιδια ας βοηθησει καποιος στο dispute δεν εχω ξανακανει ποτε.

 

Στη σελίδα του paypal > resolution center > dispute a transaction

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιο πράγμα πρώτη φορά

Οκ, καταλαβαίνω το άκυρο, το έχουμε ξαναδεί το έργο

Να σου ζητάνε όμως επιπλέον € αντί να ακυρώσουν αμέσως από μόνοι τους τις παραγγελίες?

 

 

Στη σελίδα του paypal > resolution center > dispute a transaction

Σου λέει οι 50 στους 1000 να τσιμπήσουν κέρδος ειναι... Δε μπήκαν καν στον κόπο να απαντήσουν στο μυνήμα. Μαύρο και dispute...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη και εγώ και άλλοι απο ότι φαίνεται δεν εχουμε ξανακάνει refund ρίξτε καμιά βοήθεια τι επιλέγουμε? item dispute  και μετα τι τσεκάρουμε στην ερώτηση How was the item significantly not as described

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος μετά το dispute έχει 2 επιλογές 1) δεν έλαβα και 2) έλαβα αλλά ήταν λάθος , ελλιπές , προβληματικό όχι όπως περιγραφόταν κτλ.

Εγώ έβαλα την πρώτη επιλογή και έγραψα μετά τα υπόλοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και από μενα ανοιξαν 3 υποθεσεις, χωρις να απαντησω καν στα μειλ του μαγαζιου αφου ειπε και ο Παυλίδης ότι δεν του απαντησαν καν.

 

Εγραψα ότι ο πωλητης ζηταει και αλλα χρηματα και ζητω από το paypal να ακυρωσει αμεσα την συναλλαγή. Κλεινω λεγοντας ότι είναι large scale case και ότι θίγονται πολλα ατομα, όχι μονο εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία για όσους δεν έχουν εμπειρία με το σπορ των paypal disputes, να αποκτήσουν.

Το ρίσκο να κάνεις καμιά πατάτα είναι πολύ μικρό, αλλά και πατάτα να κάνεις δε νομίζω να κάνει μεγαλύτερη το merimobiles και να μη σου επιστρέψει τα χρήματα.

Οπότε βουρ στον πατσά αδέρφια!

 

υ.γ. εγώ, και καλά, απαίτησα να μου στείλουν το αντικείμενο asap, δεν είπα τίποτε περί refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως τους απαντησα και μου στειλανε μολις αυτο:

"Hi we can give you 10% off on each order if you accept to keep them if not we will refund you please advise
thank you and sorry for the inconvenience"

λαλακιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...