Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ σε αντροπαρέες ακούγονται συζητήσεις για αποτρίχωση!

Επειδή είναι αυτό που αρέσει σήμερα.

 

#metrosexual

 

Ειναι τραγικο απλα, οκ καταλαβαινω να ξυριζεις το κατω κεφαλι αλλα τα υπολοιπα ποιος ο λογος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ άντρες έξυπνους που να μπορώ να κάνω μια κουβέντα της προκοπής. Το σώμα έρχεται σε δεύτερη μοίρα (ντάξει όχι χάλια αλλά δεν διαλέγω με βάση το σώμα). Καλός χαρακτήρας, έξυπνος, με dark humour, ανεξάρτητος. Πάντα κοροιδευα τους φιτ μέχρι που δυστυχώς ή ευτυχώς τα λούστηκα. -.-

εσυ δεν εισαι που εβγαλες το μυνημα του αλλου του καγκουρα στη φορα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση προς εσάς στα κορίτσια?

Γιατί ντρέπεστε οι περισσότερες να πλησιάσετε τον άλλον και να του πείτε μου αρέσεις, θέλω να είμαι μαζί σου κτλ κτλ? Τι έχετε να χάσετε? Το πολύ-πολύ να σας πει όχι. Έχω 1 στο σχολείο μου που με ψιλοκοιτά και περιμένω να δω πότε θα μου πει αυτό ενώ το έχω καταλάβει εγώ..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι κοπέλες συνήθως δε λειτουργούν έτσι ο άντρας είναι αυτός που κάνει τη κίνηση.

Η ελληνίδα το κανει αυτό.Αρκετές φορες μου έχει ριχτεί τουρίστρια(ουκρανεζες ειδικα) στην ψυχρα καλοκαιράκι.Εννοείται καμια δεν ήθελε σοβαρή σχέση απλα να περάσει ενα ομορφο βράδυ.Η ελληνίδες σε ξένες χώρες πιστεύω έχουν την ίδια αντίδραση.Όπως και να το κανεις σε ξένες χώρες δεν μας καίει και πολύ πως θα φερθουμε.Το να πας να την πέσεις στην ψυχρα σε ελληνίδα σημαίνει αυτόματη χειλοπιτα εκτός και αν είναι καμια χαζουλα και ευκολη και απλα εντυπωσιαστεί απο το θάρρος.Ελάχιστες είναι αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναίκες είναι το ίδιο επιφανειακές με τους άντρες απλά δεν το τονίζουν πολύ έντονα.

 

Δεν παίζει ρόλο μόνο η γράμμωση φυσικά. Γράμμωση και γυμναστική δεν σημαίνει ωραίο σώμα.

Αντρας μη γυμνασμένος, 1.90 με μεγάλες πλάτες, σίγουρα είναι πιο επιθυμητός από τον φέτες μικρόσωμο 1.70.

 

 

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση προς εσάς στα κορίτσια?

Γιατί ντρέπεστε οι περισσότερες να πλησιάσετε τον άλλον και να του πείτε μου αρέσεις, θέλω να είμαι μαζί σου κτλ κτλ? Τι έχετε να χάσετε? Το πολύ-πολύ να σας πει όχι. Έχω 1 στο σχολείο μου που με ψιλοκοιτά και περιμένω να δω πότε θα μου πει αυτό ενώ το έχω καταλάβει εγώ..... 

 

Μπορεί να μην κάνουν κινήσεις οι περισσότερες ελληνίδες, αλλά όταν ενδιαφέρονται το καταλαβαίνεις. 

 

Υπάρχουν βέβαια και αρκετές που απλά φλερτάρουν για να νιώσουν επιθυμητές και μας μπερδεύουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να εκφράσω το παράπονο μου.

 

εδω ειναι μια πλατφορμα ειδικα για εσενα

 

http://www.insomnia.gr/topic/545821-e-paraponogr-%CE%B7-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%84%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BC%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%AF%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%BD%CF%89%CE%BD/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το κορίτσι του πισι ηταν που εβγαλε στη φορα το μηνυμα νομίζω.. :P

 

και μετά θρασύτατα αποδείχτηκε πιπινάκι με γλώσσα νταλικέρη και έδωσα δουλειά στα νέα ανέραστα μέλη του φόρουμ που προσπαθούν με νύχια και με δόντια (βλεπε θεματα "πως να κατακτήσεις μια γυναικα") να τον βρέξουν. 

 

Σε αγαπώ μπλα μπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ δεν εισαι που εβγαλες το μυνημα του αλλου του καγκουρα στη φορα?

χααχαχα   Σωστοςςςς  +  like like

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση προς εσάς στα κορίτσια?

Γιατί ντρέπεστε οι περισσότερες να πλησιάσετε τον άλλον και να του πείτε μου αρέσεις, θέλω να είμαι μαζί σου κτλ κτλ? Τι έχετε να χάσετε? Το πολύ-πολύ να σας πει όχι. Έχω 1 στο σχολείο μου που με ψιλοκοιτά και περιμένω να δω πότε θα μου πει αυτό ενώ το έχω καταλάβει εγώ..... 

το χεις τρελλανει το μωρο ρε παιχτη , ωραιος   :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου αρέσει κάποιος του το λέω/δείχνω. Όχι ωμά, υπάρχει ένα άλφα μυστήριο, δεν το παίζω κυνηγός, αλλά σίγουρα του δίνω λίγη ώρα μέχρι να το συνειδητοποιήσει. Το κρυφτούλι είναι για τα πιτσιρίκια... (και για τις ντίβες :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...