Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπα όπα κάτσε να καταλάβω!

Μιλάμε για τα βίτσια στο κρεβάτι τώρα ή μιλάμε ακόμα μεταφορικά;

:P

 

 

Edit: τό'χουμε ξαναπεί και στο άλλο ιστορικό θρεντ των κατακτήσεων.

Ο άντρας πρέπει νά'ναι brainfuck πρώτα απ'όλα. Και ας έχει και το μούσι Μήτρογλου, who cares.

Επίσης, αν έχει έλλειψη αυτοπεποίθησης το καταλαβαίνουμε αμέσως από χιλιόμετρα, σαν λαγωνικά.

Και τέλος: Be yourself γαμώτο! Δεν θέλουμε άντρες κονσέρβες!

 

 

Μεταφορικα.

 

Για το οτι μας διαβαζετε ευκολα συμφωνω,ειναι στην φυση σας.

 

Προσωπικα ημουν,ειμαι και θα ειμαι ο εαυτος μου για παντα.

 

Τα υπολοιπα τα ειπε ο Spect.

 

1 απο τα λαθη που κανετε οι γυναικες ειναι οτι σχηματιζετε προτυπα.Θελετε πχ στον αντρα να εχει καποια θετικα στοιχεια.Πχ εχει 4 σημαντικα για εσας και μπορει να τον αποριψετε αν εχει 1 που σας ¨χαλαει".

 

Επισης καποιες θελετε να εχετε διπλα σας 1  "μαλακα¨".

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 480
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πουτσα λουσα και χορο ολες το ιδιο θελουνε.Η καθεμια εχει το γουστο της ειτε εισαι γυμνασμενος ειτε οχι,φραγκατος η οχι.Αν εχεις χαρακτηριστικα που της αρεσουν θα σε πηδηξει.Σε μια θα φενεσαι μπαζο σε αλλη θεος μην την ψαχνεις οι γκομενες δεν ξερουν τι θελουν.

 

Μονο ο mel gibson ηξερε και αυτος δεν την παλεψε για πολυ χαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επισης οταν ψαχνεις γκομενο/α σε κλαμπ και μπουζουκια μην περιμενεις να βρεις και ατομο για συζητησεις επιπεδου!

 

 

Αν θες κάτι τέτοιο και εκεί θα το βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι και οι δυο υποκρινονται κατι το οποιο δεν ειναι για να "εντυπωσιασουν"  τον αλλον. Δεν ειναι θεμα φυλλου! 

 

Το πιο αστειο παντως ειναι με τις γκομενες που λενε "Πεφτω παντα σε μαλακες". Η σωστη διατυπωση ειναι "επιλεγω παντα τους μαλακες" γιατι οτι θα ερθει το διλλημα καλο παιδι vs μαλακας, ο μαλακας βγιανει παντα νικητης!

 

Και επισης οταν ψαχνεις γκομενο/α σε κλαμπ και μπουζουκια μην περιμενεις να βρεις και ατομο για συζητησεις επιπεδου!

Δεν έχουμε ψυχή εμείς οι λαϊκοί δηλαδή;; :P :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δεν ελεγες οτι ο ορος στρεητ ειναι σχεδον προσβλητικός?? :P

 

Δεν έχω πει τέτοια κουλαμάρα.Με διαβάλουν τα κέντρα εξουσίας γιατί με φοβούνται.Εγώ κ ο Λεβέντης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται επεξήγηση ο τίτλος...αν εννοούσε κάτι άλλο τότε μπορεί να χρειαζόταν

 

 

Γιδοπαπατζίστικος είναι ο τίτλος ανέξαρτητα από το αν έχει ομοφοβική πρόθεση ή gay erasure.Ναι μεν είναι πιο πιθανόν τα περισσότερα κορίτσα να θέλουν αγόρια αλλά υπάρχουν κ τα γκέι κορίτσια.

 

Τεσπά, δε το λέω τυχαία,με ζοχάδιασε πρωινιάτικο μια βλαχάρα η οποία μόλις έμαθε οτι είμαι παντρεμένος μου πετάει σα να μην τρέχει ''So is your wife also Greek?''.Μου τι δίνει δόξα πατρί τώρα τελευταία το δόγμα της ετεροκανονικότητας κ ετεροσεξισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιδοπαπατζίστικος είναι ο τίτλος ανέξαρτητα από το αν έχει ομοφοβική πρόθεση ή gay erasure.Ναι μεν είναι πιο πιθανόν τα περισσότερα κορίτσα να θέλουν αγόρια αλλά υπάρχουν κ τα γκέι κορίτσια.

 

Τεσπά, δε το λέω τυχαία,με ζοχάδιασε πρωινιάτικο μια βλαχάρα η οποία μόλις έμαθε οτι είμαι παντρεμένος μου πετάει σα να μην τρέχει ''So is your wife also Greek?''.Μου τι δίνει δόξα πατρί τώρα τελευταία το δόγμα της ετεροκανονικότητας κ ετεροσεξισμού.

Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι όλες αυτές οι μαλακίες που λες μπορεί να έχουν το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που θα ήθελες;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιδοπαπατζίστικος είναι ο τίτλος ανέξαρτητα από το αν έχει ομοφοβική πρόθεση ή gay erasure.Ναι μεν είναι πιο πιθανόν τα περισσότερα κορίτσα να θέλουν αγόρια αλλά υπάρχουν κ τα γκέι κορίτσια.

 

Τεσπά, δε το λέω τυχαία,με ζοχάδιασε πρωινιάτικο μια βλαχάρα η οποία μόλις έμαθε οτι είμαι παντρεμένος μου πετάει σα να μην τρέχει ''So is your wife also Greek?''.Μου τι δίνει δόξα πατρί τώρα τελευταία το δόγμα της ετεροκανονικότητας κ ετεροσεξισμού.

Ο περισσότερος κόσμος σκέφτεται πως ο άντρας έχει γυναίκα και μια γυναίκα έχει άντρα, δεν σημαίνει πως ούτε..."βλάχοι" είναι ούτε κάτι άλλο. Αν είναι έτσι να ρωτάω κι εγώ αν κάποιος έχει παντρευτεί άντρα/γυναίκα ή σκύλο πρώτα για να μην θεωρούμαι βλάχα. Εκτός κι αν ήξερε οτι δεν είσαι straight και το είπε επίτηδες.

 

Chill out

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...