Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση προς εσάς στα κορίτσια?

Γιατί ντρέπεστε οι περισσότερες να πλησιάσετε τον άλλον και να του πείτε μου αρέσεις, θέλω να είμαι μαζί σου κτλ κτλ? Τι έχετε να χάσετε? Το πολύ-πολύ να σας πει όχι. Έχω 1 στο σχολείο μου που με ψιλοκοιτά και περιμένω να δω πότε θα μου πει αυτό ενώ το έχω καταλάβει εγώ.....

Γιατί δεν κανείς εσύ την πρώτη κίνηση, τι έχεις να χάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση προς εσάς στα κορίτσια?

Γιατί ντρέπεστε οι περισσότερες να πλησιάσετε τον άλλον και να του πείτε μου αρέσεις, θέλω να είμαι μαζί σου κτλ κτλ? Τι έχετε να χάσετε? Το πολύ-πολύ να σας πει όχι. Έχω 1 στο σχολείο μου που με ψιλοκοιτά και περιμένω να δω πότε θα μου πει αυτό ενώ το έχω καταλάβει εγώ..... 

Εσυ σκεφτηκες οτι μπορει κ αυτη να περιμενει εσενα? Αντε τραβα λες κ εχεις να χασεις τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένει ο ένας τον άλλον μέχρι να ξενερώσει κάποιος από τους 2(η κοπέλα) και τέλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που θέλουμε , η καλύτερα θα θέλαμε απέχει πολύ απο αυτό που μπορούμε να έχουμε , οποτε συμβιβαζόμαστε και βαφτίζουμε τo συμβιβασμό μας "γούστο" , ρίχνουμε κ ένα άκυρο σε αυτό που δε θα μπορούσαμε να έχουμε και έτσι είμαστε ευχαριστημένοι με την ζωή μας αλλα στην πραγματικότητα όχι.
Δεν έχει σημασία αν έχεις γυμνασμένο σώμα , φράγκα , αν είσαι το μεγαλύτερο μυαλό του πλανήτη , μπορεί αυριο να φας φλασιά με κάποια/κάποιον που να μην νοιάζεται για αυτά σου τα "χαρίσματα" γιατι συνήθως θέλουμε αυτό που δεν μπορούμε να έχουμε και χάνουμε τον χρόνο μας

τι θα πει πως θα θέλατε το αγόρι σας? το κορίτσι σας ? τρίχες .. να το πεις αμα διαλέγεις τι pizza θα φας , το άλλο δεν το διαλέγεις , σε διαλέγει 
 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση προς εσάς στα κορίτσια?

Γιατί ντρέπεστε οι περισσότερες να πλησιάσετε τον άλλον και να του πείτε μου αρέσεις, θέλω να είμαι μαζί σου κτλ κτλ? Τι έχετε να χάσετε? Το πολύ-πολύ να σας πει όχι. Έχω 1 στο σχολείο μου που με ψιλοκοιτά και περιμένω να δω πότε θα μου πει αυτό ενώ το έχω καταλάβει εγώ..... 

 

Αν ο αντρας ντρεπεται να μιλησει σε μια κοπελα 1 φορα,η γυναικα ντρεπεται 3.Οποτε μην περιμενεις να σου μιλησει,περνεις τα hints και πας εσυ,αλλιως θα μεινεις στα κοιταγματα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο αντρας ντρεπεται να μιλησει σε μια κοπελα 1 φορα,η γυναικα ντρεπεται 3.Οποτε μην περιμενεις να σου μιλησει,περνεις τα hints και πας εσυ,αλλιως θα μεινεις στα κοιταγματα.

 

 

εδω κανουν αλλα και αλλα το να μιλησουν ντρεπονται...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω κανουν αλλα και αλλα το να μιλησουν ντροπονται...

και εδώ κύριοι ένα παράδειγμα πουριτανισμού και καταλοιπων κοινωνικης πίεσης και στερεοτύπων που μαστίζουν τον μέσω Έλληνα 20άρη

 

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΕΧΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο αντρας ντρεπεται να μιλησει σε μια κοπελα 1 φορα,η γυναικα ντρεπεται 3.Οποτε μην περιμενεις να σου μιλησει,περνεις τα hints και πας εσυ,αλλιως θα μεινεις στα κοιταγματα.

 

Καλα αυτο με τα hints..μην παιρνεις κ ορκο :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εδώ κύριοι ένα παράδειγμα πουριτανισμού και καταλοιπων κοινωνικης πίεσης και στερεοτύπων που μαστίζουν τον μέσω Έλληνα 20άρη

 

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΕΧΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ. 

 

Δεν ειμαι 20αρης αλλα 30αρης και χεστηκα αν το βρεχω η οχι κοπελα για σχεση θελω για σεξ υπαρχουν και οι οικοι ανοχης.

 

Κανενα στερεοτυπο φιλε οταν η αλλη εχει μελετησει ολο το καμα σουτρα ε μου φαινεται γελιο να ντρεπεται να σου την πεσει.

 

Να δεχτω οτι θελουν τον αντρα κυνηγο αλλα το να ντρεπονται το βρισκω πολυ δυσκολο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο με τα hints..μην παιρνεις κ ορκο :P

και τι έγινε αν κατάλαβες λάθος ? κλαιν , παίξε μπάλα κ ότι γίνει 

εγώ σήμερα αν και δεν είχα όρεξη μου έφτιαξε , πήγα σε ενα κεκ για πρώτη φορά και βλέπω τρεις κοπελιές μέσα που περίμεναν να αρχίσουμε , δεν έχασα χρόνο , συστήθηκα κ μέσα σε 5 λεπτά είχαν λιώσει στα γέλια, τόχω να μπορώ να κάνω την άλλη να γελάει (όχι μαζί μου ε, με αυτά π λέω) και ειναι ενας τρόπος να πλησιάσεις κόσμο γενικότερα. 

Πες οτι η χ-y δεν σε γουστάρει , ε κλαιν , μπορεί να αποκτήσεις μια φίλη (λελ) που έχει φίλες και να σε φτιάξει 

η ζωή ειναι μικρή κ περίπλοκη για να περιμένουμε πότε θα μας έρθουν όλα εύκολα 

όλα μέσα κ ότι γίνει 

yoloλολολολολολολολολολοοοοοοοοο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά για να κάνεις κάτι σήμερα παίζει τεράστιο ρόλο η εμφάνιση και το χρήμα αν υπάρχει καλό είναι,δεν λέω να το φυσάς απλά να έχεις κάποιο βασικό εισόδημα για να μπορείς να κινηθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι 20αρης αλλα 30αρης και χεστηκα αν το βρεχω η οχι κοπελα για σχεση θελω για σεξ υπαρχουν και οι οικοι ανοχης.

 

Κανενα στερεοτυπο φιλε οταν η αλλη εχει μελετησει ολο το καμα σουτρα ε μου φαινεται γελιο να ντρεπεται να σου την πεσει.

 

Να δεχτω οτι θελουν τον αντρα κυνηγο αλλα το να ντρεπονται το βρισκω πολυ δυσκολο.

δεν είχα σκοπό να στοχοποιήσω εσένα καθε αυτό, αλλά εδώ το κάνεις μόνος σου. 

 

Πριν παραπονέθηκες ότι είσαι κατω από τα όρια της φτώχειας όπως πολλοί συμπολίτες (πράγμα σεβαστό!) και μετά αναφέρεις τα μπουρδέλα. 

 

Γενικά για να μην παρεξηγηθώ, τα στερεότυπα χτυπούν όλους. Εσύ που την κατηγορείς την Χ γκόμενα, σκέψου κα πως μεγάλωσε και πως η ελληνική οικογένεια μεγαλώνει τις κόρες της. Αμα στην πέσει θα την πεις και πουτάνα πχ. όχι εσύ. ο κάθε εσύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι έγινε αν κατάλαβες λάθος ? κλαιν , παίξε μπάλα κ ότι γίνει 

εγώ σήμερα αν και δεν είχα όρεξη μου έφτιαξε , πήγα σε ενα κεκ για πρώτη φορά και βλέπω τρεις κοπελιές μέσα που περίμεναν να αρχίσουμε , δεν έχασα χρόνο , συστήθηκα κ μέσα σε 5 λεπτά είχαν λιώσει στα γέλια, τόχω να μπορώ να κάνω την άλλη να γελάει (όχι μαζί μου ε, με αυτά π λέω) και ειναι ενας τρόπος να πλησιάσεις κόσμο γενικότερα. 

Πες οτι η χ-y δεν σε γουστάρει , ε κλαιν , μπορεί να αποκτήσεις μια φίλη (λελ) που έχει φίλες και να σε φτιάξει 

η ζωή ειναι μικρή κ περίπλοκη για να περιμένουμε πότε θα μας έρθουν όλα εύκολα 

όλα μέσα κ ότι γίνει 

yoloλολολολολολολολολολοοοοοοοοο

Μωρε κ γω μαζι σου, κ αυτο με το να τις κανεις να γελανε παιζει ρολο στις περισσοτερες αν οχι σε ολες.Ευτυχως μου βγαινει κ  μενα συνηθως.

Απλα νταξει, το θεμα περιπλεκεται λιγο οταν προκειται για ατομο της παρεας κ θες να εισαι λιγακι πιο σιγουρος γιατι αν γινει μαλακια μετα χαλαει η παρεα (μου εχει τυχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...