Προς το περιεχόμενο

Acer Liquid X2. Με τρεις υποδοχές SIM και μπαταρία 4000mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανέμορφο εξωτερικά με τρεις sim για αυτους που κουβαλανε 3 κινητά μαζί τους θα τους λύσει τα χερια.Μπαταρια απο τις μεγαλύτερες που έχουν μπει σε κινητό και αν μπει κάποιο cpu χαμηλής λιθογραφίας θα έχει τρομερή αυτονομια.Το θέμα είναι αν ερθει Ελλάδα και σε τι τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μη σας φαινεται μεγαλη η μπαταρια. Γιατι ετσι και βαλεις και τις 3 σιμ πανω νομιζετε δε θα ρουφαει τα 4000mah σαν 1000? Και για το SAR δεν αναφερεται τιποτα φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το «απατο» ειναι το νεο trend-troll της εποχης...

 

Αν καποιος εχει 3 κινητα τοτε βολευει πολυ, αλλα αλλο να βαζεις 1 sim στο κεφαλι σου τη φορα και αλλο 3 ταυτοχρονα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πολυ ατακτα αγορια και κοριτσια το κινητο μιλαμε !

 

---------------------

.::NikoS::.

Και μη σας φαινεται μεγαλη η μπαταρια. Γιατι ετσι και βαλεις και τις 3 σιμ πανω νομιζετε δε θα ρουφαει τα 4000mah σαν 1000? Και για το SAR δεν αναφερεται τιποτα φυσικα.

 

δεν δουλευουν και οι τρεις μαζι αλλα μια - μια οποτε λογικα (χωρις να ειμαι σιγουρος) η μπαταρια οσο αναφορα τις καρτες σιμ δεν νομιζω να ρουφαει περισσοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφο εξωτερικά με τρεις sim για αυτους που κουβαλανε 3 κινητά μαζί τους θα τους λύσει τα χερια.Μπαταρια απο τις μεγαλύτερες που έχουν μπει σε κινητό και αν μπει κάποιο cpu χαμηλής λιθογραφίας θα έχει τρομερή αυτονομια.Το θέμα είναι αν ερθει Ελλάδα και σε τι τιμη.

οποιος κουβαλαει τρια κινητα καλυτερα να ΑΥΟΚΤΟΝΗΣΕΙ λεω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα ο admin στο τέλος κάθε άρθρου να βάζει από πριν την λέξη (άπατο) για να προλάβει τους τραγικούς που το έχουν κάνει συνήθεια για να προκαλέσουν τα ανεφ ουσίας επόμενα σχόλια.

Εντάξει μιλάμε έχει γίνει πλέον βαρετό το όλο θεμα.

Κανονικα οι mods απο το να σβηνουν οτι να ναι σχολια θα επρεπε να σβηνουν τα σχολια τυπου "απατο" που δε φερουν κανενα επιχειρημα και το μονο που κανουν ειναι να υποβαθμιζουν τη συζητηση και να προκαλουν εκνευρισμο σε ολους τους αλλους...

 

image.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gsmarena.com/acer_liquid_e700-6420.phpμια χαρά τηλέφωνο το έχω και πάει αεροπορία χωρίς χρήση 3G κρατάει μια ολόκληρη βδομάδα λογικά και αυτό θα αντέχει μια βδομάδα. όσο για τις 3sim μια για την δουλειά (εταιρικό ) μια για τους @$@ που έχουν whats up να με καλούν και μια απο την wind  με internet Και πολλά λεπτά ομιλίας ελπίζω να σας έλυσα την απορία " τι να τις κάνεις τις 3sim? "  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα ο admin στο τέλος κάθε άρθρου να βάζει από πριν την λέξη (άπατο) για να προλάβει τους τραγικούς που το έχουν κάνει συνήθεια για να προκαλέσουν τα ανεφ ουσίας επόμενα σχόλια.

Εντάξει μιλάμε έχει γίνει πλέον βαρετό το όλο θεμα.

+ και το "μοιάζει με iphone" αφού τσούπ σε κάθε θέμα υπάρχουν και τέτοια τραγελαφικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα, και μόλις σήμερα ήμουν έτοιμος να πετάξω το Grand Duos 2 από το παράθυρο του αυτοκινήτου, αφού για χιλιοστή φορά μου έσπαγε τα @@ για αναζήτηση GPS και κουραφέξαλα.

 

Και έλεγα μόλις ένας κερατάς δεήσει επιτέλους να βγάλει ένα dualSIM της προκοπής θα πάω να το πάρω όσο και να κάνει.

 

Τούτο εδώ είναι triple SIM βέβαια αλλά αν αξίζει, γιατί όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιγραφή του σονυ που είναι αντιγραφή του σαμσουνγκ που είναι αντιγραφή του νοκια που είναι αντιγραφή του αι φοουν.. άμα είχε 4 σιμ μπορεί και να το σκεφτόσουν γιατί τώρα δε το σκέφτεσαι.. άπατο στάνταρ εκτός και αν επιπλέει.

Let me fix this.

 

To συγκεκριμένο Acer είναι αντιγραφή του Sony. Τελεία. Τα υπόλοιπα δεν έχουν σχέση.

 

Τα samsung είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung , που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung, που είναι αντιγραφή των samsung και πάει λέγοντας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...