Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχει παραλαβει κανενας απο Allbay?Παραγγελια απο της 13/6 και τιποτα ακομα.Το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορω να δω πουθενα που βρισκεται το δεμα με τον αριθμο αποστολης που εδωσαν  L008515061512174....Γ@μω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανείς το 10.000 να μας πει εντυπώσεις?

 

Μόλις παρέλαβα

Παραγγελία από γκιαρμπεστς 13/6

Αποστολή 15/6 με sweden post

 

Ήρθε μισό φορτισμένο κ μπήκε τώρα για φόρτιση!!! Πολύ όμορφο κ με εξαιρετικά μικρό μέγεθος! Επίσης φαίνεται πολύ ποιοτικό κ γνήσιο με βάση το γκουγκλ κ με βάση το σειριακό αριθμό γνησιότητας! Αυτά προς το παρόν μετά τη φόρτιση αν έχω τπτ αξιοπρόσεκτο θα το αναφερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει παραλαβει κανενας απο Allbay?Παραγγελια απο της 13/6 και τιποτα ακομα.Το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορω να δω πουθενα που βρισκεται το δεμα με τον αριθμο αποστολης που εδωσαν  L008515061512174....Γ@μω..

Τελικα ηρθε και σε εμενα,και μπηκε αμεσως για φορτισει.Πολυ καλη ποιοτητα αλλα αρκετα βαρυ για καθημερινη χρηση.

Αληθεια πατωντας μια φορα το κουμπι ανοιγει ,πως κλεινει ομως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το κουμπί την πάτησα και εγώ . Δεν είναι on/off αλλά έλεγχος φόρτησης. Ουσιαστικά ανάβει και σβήνει αυτόματα με το που συνδεθεί συσκευή και λίγα δευτερόλεπτα αφού αποσυνδεθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το κουμπί την πάτησα και εγώ . Δεν είναι on/off αλλά έλεγχος φόρτησης. Ουσιαστικά ανάβει και σβήνει αυτόματα με το που συνδεθεί συσκευή και λίγα δευτερόλεπτα αφού αποσυνδεθεί

Με το κουμπί ανοιγοκλείνεις κ τα xiaomi led/fan.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα

Παραγγελία από γκιαρμπεστς 13/6

Αποστολή 15/6 με sweden post

 

Ήρθε μισό φορτισμένο κ μπήκε τώρα για φόρτιση!!! Πολύ όμορφο κ με εξαιρετικά μικρό μέγεθος! Επίσης φαίνεται πολύ ποιοτικό κ γνήσιο με βάση το γκουγκλ κ με βάση το σειριακό αριθμό γνησιότητας! Αυτά προς το παρόν μετά τη φόρτιση αν έχω τπτ αξιοπρόσεκτο θα το αναφερω

Απο ποια περιοχη εισαι; Εβαλες extra λεφτα για tracking number; Και γω αγορασα 13/06 και shipping 15/06 αλλα ακομα δεν μου ηρθε τιποτα! Ειμαι απο Θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα

Παραγγελία από γκιαρμπεστς 13/6

Αποστολή 15/6 με sweden post

 

Ήρθε μισό φορτισμένο κ μπήκε τώρα για φόρτιση!!! Πολύ όμορφο κ με εξαιρετικά μικρό μέγεθος! Επίσης φαίνεται πολύ ποιοτικό κ γνήσιο με βάση το γκουγκλ κ με βάση το σειριακό αριθμό γνησιότητας! Αυτά προς το παρόν μετά τη φόρτιση αν έχω τπτ αξιοπρόσεκτο θα το αναφερω

τι χρονο φορτισης εχει?

εμενα ειναι 7 ωρες τωρα και φορτιζει ακομα στο δευτερο λαμπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι χρονο φορτισης εχει?

εμενα ειναι 7 ωρες τωρα και φορτιζει ακομα στο δευτερο λαμπακι.

Διάβασε τα χαρακτηριστικά στο πρώτο ποστ. Εξαρτάται από το φορτιστή που χρησιμοποιείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι χρονο φορτισης εχει?

εμενα ειναι 7 ωρες τωρα και φορτιζει ακομα στο δευτερο λαμπακι.

Δοκίμασε να πατήσεις το power μια φορά

συνήθως όταν φορτίζει κάνει κάτι σαν reset και μετά δείχνει τα πραγματικά ποσοστά φόρτισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι χρονο φορτισης εχει?

εμενα ειναι 7 ωρες τωρα και φορτιζει ακομα στο δευτερο λαμπακι.

Το φορτιζω απο φορτιστη ταπλετ και μεσα σε 2ωρες περασε απο το δευτερο λεντακι στο τριτο.

Λογικα απο φορτιστη λινητου 1.0mba ο χρονος θα ειναι πολυ μεγαλύτερος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανείς το 10.000 να μας πει εντυπώσεις? 

Είναι βαρύ αλλά αρκετά "μαζεμένο" σε όγκο, σαν ένα πακέτο τσιγάρα. Το παίιρνω μαζί μου μέσα στο τσαντάκι και το έχω σχεδόν μόνιμα συνδεδεμένο με το τηλέφωνο και είναι σα να έχω το τηλέφωνο συνεχώς στην πριζα! Τώρα το καλοκαίρι που ο χρόνος εκτός είναι μεγαλύτερος και ιδίως σε εξορμήσεις, θάλασσα κτλ θα είναι σωτήριο! Ήρθε φορτισμένο κατά το ήμισυ έκανα δυο πλήρεις φορτίσεις και είχε ακόμη μια γραμμή πριν το βάλω στην πρίζα για πρώτη φορά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι βαρύ αλλά αρκετά "μαζεμένο" σε όγκο, σαν ένα πακέτο τσιγάρα. Το παίιρνω μαζί μου μέσα στο τσαντάκι και το έχω σχεδόν μόνιμα συνδεδεμένο με το τηλέφωνο και είναι σα να έχω το τηλέφωνο συνεχώς στην πριζα! Τώρα το καλοκαίρι που ο χρόνος εκτός είναι μεγαλύτερος και ιδίως σε εξορμήσεις, θάλασσα κτλ θα είναι σωτήριο! Ήρθε φορτισμένο κατά το ήμισυ έκανα δυο πλήρεις φορτίσεις και είχε ακόμη μια γραμμή πριν το βάλω στην πρίζα για πρώτη φορά......

Ωραιος.Τι κινητο φορτιζεις φιλε,θελω να δω τι μπαταρια εχεις επανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...