Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησα μαζι τους σημερα για ενα 10000αρο που ζητησα να αγορασω, μου ειπαν οτι αυριο φευγει. Ιδωμεν.

 

Στο μεταξυ μονο καλα λογια εχω να πω, παροτι ποτε δεν τους ειχα σε μεγαλη υποληψη. Ειχα παραγγειλει το 5000αρο για τη γυναικα (να ειναι μικρο) κι εβγαλαν το 10000 δεκα σεντς πιο φτηνα. Τους ζητησα να μου κανουν αλλαγη και να στειλουν το μεγαλυτερο μοντελο (στη λογικη οτι αν στη συζυγο δεν αρεσει, ολο και καποιος απο εδω θα θελει να το αγορασει) και το εκαναν. Ετσι μου ειπαν και σημερα δλδ, περιμενω να δω αν πραγματι θα ερθει το σωστο :D

 

Στα χαρτια λοιπον, δε βλεπω να μην στελνουν Ελλαδα. Δυο φορες στο τσατ και μια επιβεβαιωση παραγγελιας (εφοσον γινει αυριο βεβαια οπως υποσχεθηκαν) μονο "δεν στελνω" δεν μοιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω στα παραδείγματα, +2 αγορές δικές μου τον τελευταίο μήνα.

Μια χαρά στέλνουν και  ~4ημερο για να τα ταχυδρομήσουν, όσο κι άλλα κινεζομαγαζα δλδ... φαντάζομαι αυτό μπορει ενίοτε να παίξει αν δεν έχουν απόθεμα σε καποιο προϊόν κλπ.

 

Μήπως όσοι έγραψαν ότι δεν στέλνει πια Ελλάδα, απλά μετέφρασαν λάθος το γεγονός ότι δεν πέρασε η πληρωμή με την κάρτα τους / paypal; αλλιώς δεν εξηγείται τοσο ραδιο αρβύλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mικρό το κακό αν δεν σου κόστισε παραπάνω. Αλλά πήγαινε spread the truth στους παραπληροφοριοδότες, ν' ανοίξουν τα μάτια τους :-D

Δεν πάνε καλά πάντως με τις τιμές στο gear, δεν φτάνει που ανεβάσανε τα άλλα δύο χρώματα (και ακολούθησε και το BG το κακό παράδειγμα lol) μόλις είδα ότι ανεβάσανε *και* το ασημί στα $15. Ελπίζω να μην ακολουθήσει πάλι το Bg..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα Σκαλιστ. Ναι, ιδια τιμη. Οκ, 10-15 σεντς παραπανω απο την τιμη προσφορας του 10000αριου πληρωσα, αλλα μικρο το κακο οπως λες. Δεν υπηρχε περιπτωση να μπλεξω με αλλαγες τιμων με τους κιζενους, ειναι μπερδεμα. Στο μεταξυ, πραγματικα οπως τα ειπαν εγινε: εφυγε το προιον σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει 3 διαφορετικά προϊόντα xiaomi από το GB. Πέρα από το powerbank του θέματος που έκανε 1 μήνα να φτάσει, τα υπόλοιπα ήρθαν ταχυτατα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Μάλιστα στην yi η αδιάβροχη θήκη είχε πρόβλημα, επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν να τους στείλω βίντεο. Τους έστειλα και μου έστειλαν άλλη με tracking (γι αυτό δεν άνοιξα και case στο PayPal).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά τι λέτε για αυτήν την θήκη:http://m.tinydeal.com/en/product/Original-Silicone-Case-for-Xiaomi-10400mAh-Power-Bank-p-142782

Το συγκεκριμένο καταστήματα δέχεται απευθείας πιστωτική όπως το banggood, ή θέλει PayPal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα, απο που αξιζει να το παρει καποιος το 10400mAh?? απο CHINA ή  EU αποθήκη ? ξερουμε ποσες μερες κανει το ενα και ποσες το αλλο ?


http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_230537.htmlτο νεο μοντελο τι λεει το εχει παρει κανεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...