Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι χρονο φορτισης εχει?

εμενα ειναι 7 ωρες τωρα και φορτιζει ακομα στο δευτερο λαμπακι.

 

Πατα τον διακοπτη μια φορα αν νομιζεις οτι εχει κολλησει σε καποιο led. Εχω το 5000 mAh και ειχα παρομοιο προβλημα. Κατα την φορτιση του powerbank "κολλουσε" στο δευτερο led και δεν μπορουσε να περασει στο τριτο. Μετα απο καποιες ωρες αν παταγα τον διακοπτη θα προχωρουσε στο led πόυ θα επρεπε να ειναι πχ στο 3ο ή στο 4ο. Σε εμενα ειχε προβλημα στο να περασει απο το δευτερο στο τριτο led και απο το τριτο στο τεταρτο led. To 1o και 4ο τα παιρναγε. Τελικα ομως μετα απο 3-4 πληρεις φορτισεις φαινεται να εστρωσε καθως πλεον φορτιζεται κανονικα χωρς να κολλαει σε κανενα led.

 

 

Ψαχνοντας βλεπω οτι εχει εμφανιστει και σε αλλα xiaomi αυτο.

 

http://en.miui.com/thread-23927-2-1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 334
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο ποια περιοχη εισαι; Εβαλες extra λεφτα για tracking number; Και γω αγορασα 13/06 και shipping 15/06 αλλα ακομα δεν μου ηρθε τιποτα! Ειμαι απο Θεσσαλονικη

Αθήνα και δεν έβαλα τίποτα για tracking

Όσον αφορά τη φόρτιση δυστυχώς επειδή το έβαλα και έφυγα δεν εχω ιδέα ποσό χρόνο έκανε!!! Αλλά το φορτιζω με φόρτιση 2Α οπότε σίγουρα θα κάνει λιγότερο χρόνο!!! Τώρα του κάνω !ία πλήρη αποφόρτιση φορτίζοντας ταμπλέτες κ θα το μέτρηση από μηδενικής βάσης γιατί ήρθε αναβοσβηνοντας το δεύτερο λαμπάκι

Αυτό με το κουμπί με μπέρδεψε και εμένα λίγο αλλά ναι αναβοσβηνει τα αξεσουάρ xiaomi και σβήνει μόνο του λίγο μετά την αποσύνδεση οποίος συσκευής έχει βάλει πάνω!

Νομίζω ότι είναι αρκετά βολικο και μικρό σε μέγεθος για οπουδηποτε. Μένει να δούμε τώρα και τη χωρητικότητα αλλά δεν έχει διαψεύστει ή εταιρία μέχρι τώρα κ δε βρίσκω το λόγο να αλλάξει αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινονται κανονικα αγορες απο το εξωτερικο αυτες τις μερες με πιστωτικες καρτες ;;;

Δεν γίνονται με κανέναν τρόπο αγορές από το εξωτερικό.. Μόνο αν έχεις υπόλοιπο στην paypal μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρελαβα σήμερα (παραγγελία 17-6-15) απο gearbest το 10400. Αλλα μόλις πήγα να ξύσω τον αριθμό στο σηματακι αυτό ξεφτυσε ( χωρίς να το ξύσω με δυναμη)  και 4  νουμερα δεν φαίνονται .... Μηπως υπάρχει άλλος τρόπος να τσεκαρω αν είναι αυθεντικό ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρελαβα σήμερα (παραγγελία 17-6-15) απο gearbest το 10400. Αλλα μόλις πήγα να ξύσω τον αριθμό στο σηματακι αυτό ξεφτυσε ( χωρίς να το ξύσω με δυναμη)  και 4  νουμερα δεν φαίνονται .... Μηπως υπάρχει άλλος τρόπος να τσεκαρω αν είναι αυθεντικό ??

 

Περιμένω και εγώ από gearbest αλλά δεν το βλέπω πουθενά στο tracking (το έστειλαν λέει με sweden surface). Σου το εμφάνισε εσένα καθόλου ή μου το έχουν δώσει λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω και εγώ από gearbest αλλά δεν το βλέπω πουθενά στο tracking (το έστειλαν λέει με sweden surface). Σου το εμφάνισε εσένα καθόλου ή μου το έχουν δώσει λάθος;

Με τον κωδικό που μου εδωσαν μπήκα στο site tou Sweden post registered και είδα ότι εφυγε απο εκεί σουηδία και μετα απο δυο ημερες μπήκα στα ΕΛΤΑ με τον ίδιο tracking number και είδα ότι είχε φθάσει ελλάδα.

Παιδια αν και ήταν αναμμενο και το δευτερο λαμπακι εβαλα το power Bank να φορτίζει. Πότε τελειώνει όταν σταματήσει και το 4ο λαμπακι? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και το δικο μου το 10400 mah μετα απο 20 μερες. Πηρα και μια θηκη για το powerbank, led και ανεμιστηρακι. Ηρθε 50% φορτισμενο, το φορτισα full και τωρα με 10 ωρες περιπου να δουλευει το ανεμιστηρι, 3 φορτισεις στο Xiaomi Redmi 2 και εχει ακομα 1 led αναμενο. Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος, αξιζε τα λεφτα του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...