Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα αργεί να φορτίσει. Το είχα βάλει με το φορτιστή του iPhone και μεςα σε 12 ώρες ηταν ακομα στην Τρίτη κουκκίδα. Πραγματι πρέπει βα βρω πιο δυνατό φορτιστή για να το τσεκάρω μην τυχόν εχει πρόβλημα τωρα που ειναι νωρίς

 

 

Καλυτερα το "μικρό" μιας και το 16αρι ειναι σαν τούβλο. Το δεκάρι το βάζω συχνά πυκνά στην κωλοτσεπη κ φορτία την μπροστά φορτίζω το κινητο

 

To 10000ρι βλέπω είναι στα 5.1V.

Δεν μας πειράζει αυτό? Υπάρχει κίνδυνος για τις μπαταρίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω παραγγείλει από Gearbest το 10άρι από τις 20/09 και ακόμα δεν έχει έρθει κάτι... Πότε αρχίζω να σκέφτομαι ότι χάθηκε και πάω για refund request;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20/9 είναι η ημερομηνία παραγγελίας ή τότε αναχώρησε το δέμα σου; Αν είναι η ημερομηνία αναχώρησης, τότε την Παρασκευή ξεκίνα τις διαδικασίες. Κάνε μια ερώτηση στο live chat να δεις τι θα σου απαντήσουν.^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20/9 είναι η ημερομηνία παραγγελίας ή τότε αναχώρησε το δέμα σου; Αν είναι η ημερομηνία αναχώρησης, τότε την Παρασκευή ξεκίνα τις διαδικασίες. Κάνε μια ερώτηση στο live chat να δεις τι θα σου απαντήσουν.^

 

20/09 είναι η ημερομηνία παραγγελίας, στις 23/09 είναι η ημερομηνία αναχώρησης. Οπότε αναλογικά με τα λεγόμενά σου, να περιμένω προς τα μέσα της επόμενης εβδομάδας να δω τι έχει γίνει. 

 

Θα κάνω μια πρώτη επαφή με το live chat τους όμως για καλό και για κακό.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια , μια ερωτηση εχω να κανω στην κοινοτητα.
Μηπως καποιος απο το forum εχει την δυνατοτητα να μου παραγγειλει ενα powerbank αφου δεν εχω στην κατοχη μου καρτα για αγορες μεσω ιντερνετ? Η αν καποιος εχει ηδη διαθεσιμο ακομα καλυτερα. Ενδιαφερομαι για το 16000.

Εννοειται πως θα προηγηθει καταθεση του ποσου αν βρεθει καποιος να με εξυπηρετησει κ πως αναφερομαι σε ατομα με θετικες αξιολογησεις.

Να με συγχωρεσουν οι admin επειδη ειναι ''λιγο'' Off topic ωστοσο αν το δει καποιος κ μπορει ας μου στειλει προσωπικο μνμ.

Ευχαριστω
Φιλικα Παναγιωτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλικα μακρια απο το gearbest. οι ανθρωποι ειναι οι μεγιστοι παπατζηδες.

Κανανε 1 μηνα να μου εγκρινουν refund για μια παραγγελια που την περιμενα ηδη 45 ημερες. 

Ειχα κανει τωρα παραγγελια αμεσα διαθεσιμο και καλα το chuwi hi8 pro, το αλλαξανε μετα το κανανε presale. Aκυρωσα την παραγγελια, μου λενε σε 2/3 μερες refund, μια εβδομαδα μετα ακομα τιποτα refund

Μπορει να εχουν καλες τιμες, αλλα καλυτερα 2/3 ευρω παραπανω και απο πιο σοβαρο μαγαζι, αυτοι οι τυποι ειναι γελοιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

φιλικα μακρια απο το gearbest. οι ανθρωποι ειναι οι μεγιστοι παπατζηδες.

Κανανε 1 μηνα να μου εγκρινουν refund για μια παραγγελια που την περιμενα ηδη 45 ημερες. 

Ειχα κανει τωρα παραγγελια αμεσα διαθεσιμο και καλα το chuwi hi8 pro, το αλλαξανε μετα το κανανε presale. Aκυρωσα την παραγγελια, μου λενε σε 2/3 μερες refund, μια εβδομαδα μετα ακομα τιποτα refund

Μπορει να εχουν καλες τιμες, αλλα καλυτερα 2/3 ευρω παραπανω και απο πιο σοβαρο μαγαζι, αυτοι οι τυποι ειναι γελοιοι

 

Θα συμφωνήσω. Κι εγώ ταλαιπωρούμαι για 2 παραγγελίες που δεν ήρθαν ποτέ (τουλάχιστον εδώ και 2 μήνες) και ακόμα και case που άνοιξα στο paypal δεν έχουν απαντήσει ακόμα. Τους έκανα και escalate σε claim κι ακόμα δεν έχουν απαντήσει στο paypal.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικα καθε σαιτ εχει τις περιπτωσεις του. Απο το gearbest εχω κανει ενα καρο παραγγελιες, μου εχουν απαντησει στο λαιβ τσατ (οκ, μετα απο μιαμισι ωρα αναμονη, αυτο δεν μπορεις να το νικησεις) και μου αλλαξαν ενα powerbank 5000 της Xiaomi με ενα 10000 (εκανα upgrade) επειδη εβγαλαν ιδια τιμη για το δευτερο. Μου εχουν κανει price match αφου ειχε φυγει η παραγγελια μου (με εκπτωση στο wallet ή οπως το λενε αυτο), κανω σταθερα 40-45 μερες για να παραλαβω ενα προιον απο αυτους (δεν παει πιο κατω, δεν παει πιο πανω) και δεν εχω χασει τπτ. Δεν αμφισβητω φυσικα οτι θα εχουν κανει τις μαιμουδιες τους σιγουρα, αλλα δεν μου εχει τυχει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πρόβλημα που ο φορτιστής μου είναι 5,3V/2A;

 

Επίσης χθες φόρτισα το Ipad air2 με το bowerbank και από 10% έφτασε μέχρι το 88% και το xiaomi άδειασε. Είναι φυσιολογικό αυτό;

Κανονικά δεν θα έπρεπε να το φτάσει στο 100% αφού η μπαταρία του Ipad είμαι μικρότερη από το xiaomi;

 

 

τι μπαταρια φοραει το ipad?

 

 

7340 mah

Δοκίμασα με το δικό μου 10000 χθες πλήρως φορτισμένο. Φόρτισα ipad mini (4440mah) και Note 3 (3200mah) από το 0 μέχρι το 100% και τα δύο και ο φορτιστής έμεινε στο ένα λαμπάκι. Δεν ξέρω πόσο έχει ακόμα μέσα αλλά χοντρικά και μπακαλίστικα 4440+3200= 7640mah τα γέμισε άνετα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά για να παραγγείλω απο αυτά τα site τι κάρτα χρειάζομαι...!! Μια χρεωστική??

Από banggood μπορείς και με μια χρεωστική να παραγγείλεις. Αλλιώς ότι είπε ο από πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...