Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά αγόρασα την θήκη μέσω pay pal και χωρίς να έχω λεφτά στο balance. Βέβαια η αξίας της είναι μικρή 1,04€ :-D

Ποτς γένιν αυτό;

 

Σου πέρασε αγορά μέσω PayPal από Κίνα; μήπως είχες κανένα ψιλό στο balance; τι κάρτα έχεις συνδεδεμένη με PayPal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χρόνους φόρτισης πως πάει το δικό σας. Στη τρίτη φορτιση που του εκανα χρειάστηκε 12 ώρες να γεμίσει απο τελείως άδειο. Είναι φυσιολογικό; Το είχα βάλει σε φορτιστή με έξοδο 2,1Α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου φυσιολογικο τοσες πολλες ωρες. Δοκιμασε με αλλο καλωδιο γιατι μπορει να ευθυνεται αυτο πχ προσπαθησε να βαλεις το δικο του να δεις διαφορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, μια ερώτηση να κανω! Έχει δοκιμάσει κανεις να φορτίσει iPhone? Ενδιαφεροναι να το πάρω απλα λέω μήπως δεν μου το φορτίσει.

κανονικα δουλευει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το γνωρίζω απλά κάπου διάβασα οτί τα transactions με paypal άνοιξαν. Μάλλον διάβασα λάθος!

 

Το paypal δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Οι Ελληνικές τράπεζες είχαν/έχουν/θα έχουν το πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μερικες ερωτησεις εχοντας για πρωτη φορα power bank και συγκεκριμενα το 10400:

 

Το power button  σε τι χρησιμευει?Δλδ το παταω ανοιγει αλλα μετα αν το ξαναπατησω δεν σβηνουν τα φωτακια!Και πως κλεινει οταν φορτισω το κινητο?

 

Εχω s4 mini και φορτιζω το bank με τον φορτιστη αυτον,ειναι νορμαλ που φορτιζει αργα(εδω και 4 ωρες δεν εχει ανεβει ουτε μια γραμμη η φορτιση του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...